Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Květnové novoluní v Býku vám umožní srovnat váš biologický rytmus a přinese stabilitu

Začátek tohoto zbrusu nového lunárního cyklu vydláždí cestu k něčemu pevnému a plodnému, ale proces manifestace není tak snadný, jak byste si mysleli. Květnové novoluní v Býku s sebou přináší větší důraz na některé oblasti vašeho života a pomůže vám aktivovat energii.

Barbora Wittová | 19. 05. 2023
Mohlo by se vám líbit

Horoskop na květen: Střelci by se měli věnovat partnerovi, Vodnáři si zaslouží odpočinek

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?
marianne.cz

Pevná půda pod nohama díky Býku

Znamení Býka je pevným zemským znamením, které je spojeno s určitými charakteristikami a energií. Přináší stabilitu a pevné základy, podporuje trpělivost a vytrvalost a klade důraz na věrnost a spolehlivost. Kvetoucí esence Býka přináší udržitelnou a živou energii, zejména pro zvažování vašich záměrů, protože stabilita tohoto zemského znamení je projevem všeho - od vašich pozemských radostí až po vaši vrozenou soběstačnost. Je to čas, kdy můžete pevně stát za svými cíli a hodnotami a investovat svou energii do věcí, které vám přináší skutečnou radost a naplnění. Býk vládne smyslné a romantické Venuši, a tak není divu, že se letošní novoluní odehrává na vrcholu jara. Nabízí se vám jedinečná příležitost znovu se spojit s vaším biologickým rytmem a pečovat o svou fyzickou schránku. Býk nás vede k fyzickému a emocionálnímu vyžití, k obnově vašich sil a k propojení se s přírodním rytmem života. Novoluní nabízí prostor pro nové začátky a rozvoj, zejména v oblastech spojených s vašimi hodnotami, materiálním blahem a smyslovými prožitky. Je to ideální čas k tomu, abyste si položili otázku, jak využít své přirozené talenty a schopnosti k dosažení větší stability a spokojenosti ve svém životě. Buďte otevření novým příležitostem a věřte ve svou schopnost přilákat do svého života hojnost a prosperity.

Mohlo by se vám líbit

Japonská teorie osobnosti Ketsueki-gata: Jaká je vaše osobnost podle vaší krevní skupiny?

Ketsueki-gata je japonská teorie osobnosti, která vychází z krevních skupin. Podle této teorie jsou lidé rozděleni do čtyř základních krevních skupin: A, B, AB a O, kdy každá skupina je spojena s určitými charakteristickými vlastnostmi. Například lidé s krevní skupinou A jsou často považováni za pečlivé a spolehlivé, zatímco lidé s krevní skupinou B jsou považováni za kreativní a zvídavé. Přečtěte si, jaká charakteristika osobnosti se řadí k vaší krevní skupině.
marianne.cz

Význam planet během novoluní

Během novoluní bude v Býku celkem šest planet. To nadále přináší povědomí o tématech, jako jsou vaše hodnoty, udržitelnost a pocit bezpečí. Rozvíjí se před vámi nový plán, ale další kroky, které podniknete, budou inspirovány vaším pocitem vlastní hodnoty. Co je skutečně hodné vaší investice? Se šťastným Jupiterem na nulových stupních Býka uvidíte výhody toho, když si budete pevně stát za tím, co vám přináší mír a stabilitu. Mějte na paměti, že Jupiterův vstup do tohoto pevného zemského znamení znamená, že se současně střetne s Plutem, které je retrográdní ve Vodnáři. Může vás to tak odvádět od vaší cesty stále jinými směry. Neuhýbat na cestě za vaším cílem je nezbytné pro růst a vývoj vaší duše. Neustále si uvědomujte svou vlastní hodnotu a to, o čem víte, že toho můžete dosáhnout, když budete chtít. Během novoluní se také pravděpodobně vyrovnáte s tím, za co už nemá cenu bojovat. Novoluní bude harmonizovat s Neptunem, což potvrdí energie, díky které budete připraveni se vzdát a jít dál. Spojení Merkuru se Saturnem vám zase přinese povědomí o tom, k čemu jste ochotni se dlouhodobě zavázat. Než završí Mars svou cestu přes přecitlivělého Raka, bude rudá planeta také harmonizovat s novoluním a s nekonečným Neptunem. To s sebou může přinést očistnou energii, která vám pomůže zahojit staré rány. Během novoluní také vládne Venuše v Raku, takže budete čelit částem sobě samých, které potřebují více vaší lásky a pozornosti.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Zábava
Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Zábava
Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit