Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Kvíz: Vzpomenete si na vítěze předchozích ročníků StarDance?

Info ikona
StarDance

První díl televizní show StarDance ...když hvězdy tančí jsme na televizních obrazovkách sledovali 4. listopadu 2006. Vzpomínáte si na vítěze první řady StarDance? A vybavíte si, kdo na tanečním parketu bodoval o čtyři nebo šest let později? Pro všechny milovníky pořadu StarDance jsme připravili kvíz, který prověří jejich paměť.

V sobotu 14. října odstartuje již 12. řada televizní soutěže StarDance. O titul královny a krále tanečního parketu se i tentokrát utká deset hvězdných párů. Můžete se těšit na snowboardistku Evu Adamczykovou, herce Marka Adamczyka, herečky Ivanu Chýlkovou a Dariju Pavlovičovou, hudebníky Terezu Maškovou a Richarda Krajča, kajakáře Vavřince Hradilka, modelku Ivu Kubelkovou, herce Davida Prachaře nebo cukráře Josefa Maršálka. Novinkou bude tříčlenná porota namísto čtyřčlenné, a to ve složení Tatiana Drexler, Richard Genzer a Zdeněk Chlopčík.

Mohlo by se vám líbit

Vzpomínáte si na předchozí vítěze?

Čekání na premiérový díl 12. řady pořadu StarDance si zatím můžete zkrátit naším kvízem. Otestujte si, zda jste pečlivě sledovali předchozí řady a dokážete si vzpomenout na jejich vítězné páry. I když by se mohlo zdát, že jde o jednoduchý kvíz, opak je pravdou. Vždyť první řada byla odvysílána už v roce 2006, tedy před neuvěřitelnými sedmnácti lety.

Od té doby se mnohé ve StarDance změnilo, avšak moderátorský pár je neměnný. A tak se i letos můžete těšit na Terezu Kostkovou a Marka Ebena. „StarDance je pořad, který mám opravdu rád, ale taky je na infarkt,“ řekl Marek Eben na tiskové konferenci České televize. Pro Terezu Kostkovou zase znamená kus života: „Pracovního i soukromého. Vše se v něm prolíná a odráží. Těhotenství, kojení, rozvod, svatba, zrání. Je to pro mne také zrcadlo proměn. Mé, kolegů, společnosti, televize, doby.“

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku