Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Lednová Marianne je právě v prodeji

Info ikona
Marianne

První měsíc nového roku se povětšinou nese ve znamení zimy, tmy a s trochou štěstí i sněhové peřiny. My vám ale doporučujeme, abyste dny trávili raději pod péřovou peřinou, a to ve společnosti lednové Marianne.

Při tvorbě lednové Marianne jsme si dali cíl, že vás prostřednictvím našich článků a témat chceme zahřát u srdce. Doufáme, že se nám to povede i díky zajímavým rozhovorům, například se zpěvačkou Marikou Gombitovou, kterou v lednu čekají dva velké koncerty v Praze. Těšit se můžete také na rozhovor s talentovanou herečkou Simonou Lewandowskou nebo psycholožkou Šárkou Mikovou.

Věříme, že vás pobaví i obohatí rozhovor s cestovatelem Ladislavem Ziburou, který na podzim vydal novou knihu Všechny cesty vedou do Santiaga. Leden mnoho z nás vnímá jako „nový začátek“. Návod, jak být v novém roce šťastnější, pro vás sepsala Iva Hadj Moussa. Půjdete štěstí naproti s námi? Leden je spojován také s dietami či nastavováním zdravého životního stylu. I proto jsme rádi, že v lednovém vydání najdete rozhovor s nutriční specialistkou Gabrielou Peacock, se kterou jsme si povídali o přerušovaném půstu i absurdních dietách.

Co najdete v lednové Marianne?

Módní redaktorka Eliška Vrbová si v novém čísle posvítila na pletené kukly, které směle můžete nosit nejen na horách, ale také ve městě. V módní rubrice neopomeňte ani rozhovor s návrhářkou Hanou Zárubovou nebo herečkou Alenou Dolákovou. Dáváte si předsevzetí? A mohli bychom je vidět? Pokud ano, nezapomeňte na svůj seznam připsat také beauty předsevzetí, která pro vás shrnula kosmetická redaktorka Karolína Demelová. Vhod vám jistě přijde i článek o univerzálních balzámech, díky kterým vyhrajete boj nad suchými rty, popraskanou nehtovou kůžičkou i začervenalým nosem.

Máte rády hory, ale nepatříte k milovnicím lyžování? Nevadí, existují i jiné způsoby, jak trávit čas v zasněžené krajině. Dáte přednost sáňkám, sněžnicím nebo unikátním skibobům? Po venkovních aktivitách přichází čas na hřejivé recepty. Věřte, že chilli papričky vás nejen zahřejí, ale také podpoří váš imunitní systém.

Milé čtenářky, přejeme vám krásný začátek roku 2024.

Info ikona
MARIANNE