Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Osobnosti žen podle měsíce narození: V prosinci se rodí extrovertky, únorové ženy jsou typické romantičky

Info ikona
FOTO - VYMĚNIT

Ženy jsou jedinečné osobnosti samy o sobě. Každá má svou vlastní auru a charakteristické vlastnosti. Právě na tom, jaké máme vlastnosti, se podílí několik různých faktorů - od výchovy, přes rodinné zázemí a prostředí, ve kterém vyrůstáme, až po měsíc, ve kterém jsme se narodily. Každý měsíc má své vlastní charakteristiky, které často odrážejí naše osobnostní rysy.

Aneta Akgül | 8. 02. 2024

Ženy narozené v lednu jsou kariéristky

Takzvaní “ledňáčci” jsou vnímány jako typické kariéristky. Projevují vysokou míru ambice a odhodlání při dosahování svých cílů, a to jak v profesním, tak v osobním životě. Tyto ženy často vystupují jako "ledové královny", což znamená, že se jeví vůči ostatním chladně a uzavřeně. Nerady sdílí své emoce a často potřebují čas, než si k sobě někoho pustí. Jejich tajemný charakter často přitahuje pozornost mužů, kteří mají rádi výzvy. Těmto ženám lichotí, když se je někdo snaží “dobýt”, a tak je jejich osobnost pro mnohé muže ideální výzvou.

Únorové ženy jsou typické romantičky

Zamilovanost a romantika jsou pro ženy narozené v únoru klíčové. Touží po neustálém projevu lásky, romantických gestech a pozornosti ze strany svého partnera. Dále si váží loajality, kterou očekávají jak od sebe samých, tak od svého okolí. Proto je důležité těmto ženám jejich lásku vracet a co nejvíce jim projevovat náklonnost a loajalitu.

Pro březnové ženy je typická zranitelnost

Březen představuje přechodné období mezi dlouhou zimou a nadcházejícím jarem. Ženy narozené v tomto měsíci jsou jako tento kontrast. Jsou vřelé, společenské a radostné jako jaro, ale zároveň dokážou být chladné a odtažité jako zima, jelikož se obávají zranění. Získání jejich srdce vyžaduje značné úsilí. Nicméně, investovaná snaha se vyplatí, protože žena narozená v březnu je ochotná do vztahu dát všechno. Vsadí vše na jednu kartu a do vztahu vloží veškerou svoji energii.

Mohlo by se vám líbit

V dubnu se rodí přirozené diplomatky

Duben představuje období, kdy se rodí přirozené diplomatky. Schopnost komunikace je klíčovou vlastností všech žen narozených v tomto měsíci, bez ohledu na situaci či osobu, se kterou komunikují. Lidé v okolí cítí v těchto ženách důvěru a stabilitu, což je často činí oporou pro své blízké. Pro ženy narozené v dubnu je typické také to, že milují sport. Když se jim ostatní svěřují, potřebují si ulevit a najít chvíli pro sebe. Sport se tak stává jejich nejlepším způsobem relaxace.

Květen je lásky čas

Květen je obdobím lásky. Pro ženy narozené v tomto měsíci je láska stejně klíčová, jako pro ženy narozené v únoru. Dávají nekonečnou lásku, ale také ji očekávají na oplátku. Právě proto mohou mít tyto ženy často špatné zkušenosti. Příliš rychle věří lidem a dávají do vztahů více, než dostávají zpět. Bylo by pro ně dobré být opatrnější a pečlivěji vybírat, komu svou lásku věnují.

Zvídavé ženy se rodí v červnu

Pro ženy narozené v červnu je zvídavost charakteristická a pozitivní. Rády se učí novým věcem a objevují nové poznatky. Často mají také výraznou kreativitu, která vychází právě z této zvídavosti. Tato kombinace vlastností jim umožňuje vyniknout zejména v uměleckých a kreativních oblastech.

Mohlo by se vám líbit

Ženy narozené v červenci jsou přirozeně klidné

Klid a relaxace jsou pro ženy narozené v průběhu léta ideální kombinací. Nevyhledávají konflikty a spíše se jim vyhýbají. Tyto ženy vysílají příjemnou a přátelskou atmosféru, díky níž snadno získávají sympatie okolí. Jejich zájmy jsou klidné a pohodové. Rády se věnují četbě nebo odpočívají s drinkem v ruce na pláži. Naopak se neupínají k příliš akčním sportům nebo událostem.

Srpnové ženy bojují se svým egem

Pro ženy narozené v srpnu je charakteristická unikátní kombinace laskavosti vůči ostatním a egoismu. Jsou ochotné věnovat se druhým a přinášet jim radost, přičemž jim vždy přejí to nejlepší. Avšak občas se projevuje i s/node/43874 a sebestřednost, a tak mohou dát přednost svým potřebám před potřebami ostatních. Stejně jako rády dělají radost ostatním, milují i to, když dopřávají radost samy sobě. Ocení, když jsou obdivovány a chváleny. Mají rády být středem pozornost.

Ženy narozené v září jsou perfekcionistky

Pro ženy narození v září je typické, že chtějí mít vždy vše perfektní. Jejich silnou stránkou je preciznost, disciplína a pečlivé plánování. Nesnáší neočekávané změny, spontánní akce a překvapení. Těžce snášejí události, na něž nebyly připraveny. Překvapení tedy takové ženě moc radosti nepřinese, ať už je jakékoliv.

Mohlo by se vám líbit

S ženami narozenými v říjnu je náročná komunikace

Říjen přináší důležitou vlastnost - sebedůvěru. U žen narozených v tomto měsíci však tato sebejistota často souvisí s tvrdohlavostí. Ve sporu nerady připustí své chyby a spíše se drží svého názoru, než aby přiznaly svůj omyl. Komunikace s těmito ženami může být proto náročná a vyžaduje velkou míru trpělivosti. Přesto je však vztah s takovou ženou vždy hodnotný.

Listopadové ženy staví na upřímnosti

Listopadové ženy staví svou životní filozofii na základě upřímnosti. Nesnáší lhaní a falešné chování. Pokud jim někdo zalže, rychle tohoto člověka vyřadí ze svého života. Umí skvěle naslouchat a ochotně poskytnou upřímnou radu. Vždy otevřeně sdělí svůj názor, i když to může být občas nepříjemné. Ve všech ohledech mají dobré a upřímné úmysly.

V prosinci se rodí extrovertky

Každý z nás zná ženu, která září šarmem, pozitivní energií a má sklony k zábavě a dobrodružství. Tyto kvality často patří ženám narozeným v prosinci. Mají přirozený dar být středem pozornosti, umí vést dlouhé konverzace a snadno se s každým baví. Jsou velmi přátelské a pohodové, což z nich dělá skvělé společnice, v jejichž přítomnosti se lidé cítí dobře. Díky těmto vlastnostem vynikají v profesích, které vyžadují denní komunikaci s lidmi.

Zdroj článku