Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Osobnosti žen podle měsíce narození: V prosinci se rodí extrovertky, únorové ženy jsou typické romantičky

Ženy jsou jedinečné osobnosti samy o sobě. Každá má svou vlastní auru a charakteristické vlastnosti. Právě na tom, jaké máme vlastnosti, se podílí několik různých faktorů - od výchovy, přes rodinné zázemí a prostředí, ve kterém vyrůstáme, až po měsíc, ve kterém jsme se narodily. Každý měsíc má své vlastní charakteristiky, které často odrážejí naše osobnostní rysy.

Aneta Akgül | 8. 02. 2024

Ženy narozené v lednu jsou kariéristky

Takzvaní “ledňáčci” jsou vnímány jako typické kariéristky. Projevují vysokou míru ambice a odhodlání při dosahování svých cílů, a to jak v profesním, tak v osobním životě. Tyto ženy často vystupují jako "ledové královny", což znamená, že se jeví vůči ostatním chladně a uzavřeně. Nerady sdílí své emoce a často potřebují čas, než si k sobě někoho pustí. Jejich tajemný charakter často přitahuje pozornost mužů, kteří mají rádi výzvy. Těmto ženám lichotí, když se je někdo snaží “dobýt”, a tak je jejich osobnost pro mnohé muže ideální výzvou.

Únorové ženy jsou typické romantičky

Zamilovanost a romantika jsou pro ženy narozené v únoru klíčové. Touží po neustálém projevu lásky, romantických gestech a pozornosti ze strany svého partnera. Dále si váží loajality, kterou očekávají jak od sebe samých, tak od svého okolí. Proto je důležité těmto ženám jejich lásku vracet a co nejvíce jim projevovat náklonnost a loajalitu.

Pro březnové ženy je typická zranitelnost

Březen představuje přechodné období mezi dlouhou zimou a nadcházejícím jarem. Ženy narozené v tomto měsíci jsou jako tento kontrast. Jsou vřelé, společenské a radostné jako jaro, ale zároveň dokážou být chladné a odtažité jako zima, jelikož se obávají zranění. Získání jejich srdce vyžaduje značné úsilí. Nicméně, investovaná snaha se vyplatí, protože žena narozená v březnu je ochotná do vztahu dát všechno. Vsadí vše na jednu kartu a do vztahu vloží veškerou svoji energii.

Mohlo by se vám líbit

Japonská teorie osobnosti Ketsueki-gata: Jaká je vaše osobnost podle vaší krevní skupiny?

Ketsueki-gata je japonská teorie osobnosti, která vychází z krevních skupin. Podle této teorie jsou lidé rozděleni do čtyř základních krevních skupin: A, B, AB a O, kdy každá skupina je spojena s určitými charakteristickými vlastnostmi. Například lidé s krevní skupinou A jsou často považováni za pečlivé a spolehlivé, zatímco lidé s krevní skupinou B jsou považováni za kreativní a zvídavé. Přečtěte si, jaká charakteristika osobnosti se řadí k vaší krevní skupině.
marianne.cz

V dubnu se rodí přirozené diplomatky

Duben představuje období, kdy se rodí přirozené diplomatky. Schopnost komunikace je klíčovou vlastností všech žen narozených v tomto měsíci, bez ohledu na situaci či osobu, se kterou komunikují. Lidé v okolí cítí v těchto ženách důvěru a stabilitu, což je často činí oporou pro své blízké. Pro ženy narozené v dubnu je typické také to, že milují sport. Když se jim ostatní svěřují, potřebují si ulevit a najít chvíli pro sebe. Sport se tak stává jejich nejlepším způsobem relaxace.

Květen je lásky čas

Květen je obdobím lásky. Pro ženy narozené v tomto měsíci je láska stejně klíčová, jako pro ženy narozené v únoru. Dávají nekonečnou lásku, ale také ji očekávají na oplátku. Právě proto mohou mít tyto ženy často špatné zkušenosti. Příliš rychle věří lidem a dávají do vztahů více, než dostávají zpět. Bylo by pro ně dobré být opatrnější a pečlivěji vybírat, komu svou lásku věnují.

Zvídavé ženy se rodí v červnu

Pro ženy narozené v červnu je zvídavost charakteristická a pozitivní. Rády se učí novým věcem a objevují nové poznatky. Často mají také výraznou kreativitu, která vychází právě z této zvídavosti. Tato kombinace vlastností jim umožňuje vyniknout zejména v uměleckých a kreativních oblastech.

Mohlo by se vám líbit

Test osobnosti: Obrázek, který si vyberete, vám prozradí, co je vaše slabost

Je dobré znát své silné stránky, ale i ty slabé. Vy je můžete odhalit pomocí jednoduchého testu osobnosti z obrázku.
marianne.cz

Ženy narozené v červenci jsou přirozeně klidné

Klid a relaxace jsou pro ženy narozené v průběhu léta ideální kombinací. Nevyhledávají konflikty a spíše se jim vyhýbají. Tyto ženy vysílají příjemnou a přátelskou atmosféru, díky níž snadno získávají sympatie okolí. Jejich zájmy jsou klidné a pohodové. Rády se věnují četbě nebo odpočívají s drinkem v ruce na pláži. Naopak se neupínají k příliš akčním sportům nebo událostem.

Srpnové ženy bojují se svým egem

Pro ženy narozené v srpnu je charakteristická unikátní kombinace laskavosti vůči ostatním a egoismu. Jsou ochotné věnovat se druhým a přinášet jim radost, přičemž jim vždy přejí to nejlepší. Avšak občas se projevuje i s/node/43874 a sebestřednost, a tak mohou dát přednost svým potřebám před potřebami ostatních. Stejně jako rády dělají radost ostatním, milují i to, když dopřávají radost samy sobě. Ocení, když jsou obdivovány a chváleny. Mají rády být středem pozornost.

Ženy narozené v září jsou perfekcionistky

Pro ženy narození v září je typické, že chtějí mít vždy vše perfektní. Jejich silnou stránkou je preciznost, disciplína a pečlivé plánování. Nesnáší neočekávané změny, spontánní akce a překvapení. Těžce snášejí události, na něž nebyly připraveny. Překvapení tedy takové ženě moc radosti nepřinese, ať už je jakékoliv.

Mohlo by se vám líbit

Které ženy jsou nejštastnější?

Britský profesor boří mýty svými názory. Za nejšťasnější ženy označil ty bez dětí a single. Proč?
marianne.cz

S ženami narozenými v říjnu je náročná komunikace

Říjen přináší důležitou vlastnost - sebedůvěru. U žen narozených v tomto měsíci však tato sebejistota často souvisí s tvrdohlavostí. Ve sporu nerady připustí své chyby a spíše se drží svého názoru, než aby přiznaly svůj omyl. Komunikace s těmito ženami může být proto náročná a vyžaduje velkou míru trpělivosti. Přesto je však vztah s takovou ženou vždy hodnotný.

Listopadové ženy staví na upřímnosti

Listopadové ženy staví svou životní filozofii na základě upřímnosti. Nesnáší lhaní a falešné chování. Pokud jim někdo zalže, rychle tohoto člověka vyřadí ze svého života. Umí skvěle naslouchat a ochotně poskytnou upřímnou radu. Vždy otevřeně sdělí svůj názor, i když to může být občas nepříjemné. Ve všech ohledech mají dobré a upřímné úmysly.

V prosinci se rodí extrovertky

Každý z nás zná ženu, která září šarmem, pozitivní energií a má sklony k zábavě a dobrodružství. Tyto kvality často patří ženám narozeným v prosinci. Mají přirozený dar být středem pozornosti, umí vést dlouhé konverzace a snadno se s každým baví. Jsou velmi přátelské a pohodové, což z nich dělá skvělé společnice, v jejichž přítomnosti se lidé cítí dobře. Díky těmto vlastnostem vynikají v profesích, které vyžadují denní komunikaci s lidmi.

Zdroj článku

Související články

Krása
Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Poradna
Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Dobrý nápad
Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Móda
V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy