Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Přivítejte podzim s říjnovou Marianne

Také už ve vzduchu cítíte přicházející podzim? Užijte si ho ve společnosti říjnové Marianne, ve které najdete mnoho zajímavých rozhovorů, módní inspirace i skandinávského designu.

Naší říjnovou #coverstar je herečka Jana Bernášková, která je autorkou knižní předlohy filmu Jak přežít svého muže. S Janou jsme se bavili nejen o nové romantické komedii, ale také o nepříjemné šelesti v uších nebo o její lásce k časopisu Marianne. V říjnovém vydání najdete také rozhovor se spisovatelkou Petrou Dvořákovou, které na začátku října vyjde nová kniha Pláňata. Nenechte si ujít ani rozhovor s Kateřinou Žbirkovou, Markem Adamczykem, Erikou Stárkovou nebo Darinou Muchovou.

Všeho moc škodí, a v případě rodičovské lásky to platí dvojnásob. Redaktorka Tereza Čaladi si proto posvítila na nezdravou závislost rodiče na dítěti. Zajímavé téma otevřela také Hana Trojánková Biriczová. Znáte anglický pojem „mental load“? Skrývá se pod ním tíha veškeré organizace rodinného života, která většinou padne na ženu. A na nás je, abychom z tohoto zajetého koloběhu dokázaly vystoupit.

V módní rubrice si posvítíme na denim, respektive na jeho vrstevní. Těšte se také na rozhovor s Viktorií Kaštánkovou a Zuzanou Milandu, které stojí za značkou Wolfgang. Nechybí ani módní hit list, tentokrát Jany Zielinski. První dáma českého designu vám prozradí, jaké návrhářské skvosty najdete v jejím šatníku.

Co najdete v říjnové Marianne

Kosmetická redaktorka Karolína Demelová vám poradí, jak vybrat ten správný nude odstín. Protože hledání ideálního „nahatého“ odstínu je podobná věda, jako hledání dokonalé rudé rtěnky. Chtěli byste vědět, jak vzniká parfém? Nová vůně jménem Oratorio si „psala“ deník a na stránkách Marianne si ho můžete přečíst. Patříte k ženám, které chtějí cvičit během těhotenství i po porodu? Kristýna Létalová v říjnové Marianne vysvětluje, proč cvičení pro maminky nespočívá ve zvedání činek, a zároveň radí, jak upravit naučené cviky.

Už dávno neplatí, že skandinávské bydlení je plné přírodních tónů a odstínů šedé či béžové. Naopak, nová skandinávská designová vlna staví na barvách a my vám ukážeme, jak si s barvami můžete pohrát i ve vlastním domově. A pokud se teprve chystáte realizovat vlastní bydlení, pak vám přijde vhod článek o tom, proč se vyplatí oslovit architekta.

Chcete před nadcházejícím podzimem spíše prchnout? Pak vás možná inspiruje cestovatelský článek věnovaný portugalskému souostroví Madeira. A ruku na srdce, za dokonalým odpočinkem můžete vyrazit také k našim jižním sousedům. Jenom pár kilometrů od českých hranic totiž objevíte jeden z nejúžasnějších wellness hotelů v Rakousku.

Mnohem více najdete v říjnové Marianne. Přejeme vám příjemné čtení. 

Info ikona
MARIANNE

Související články

Zábava
Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Zábava
Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Zábava
Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Zábava
Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách

Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách