Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Říjnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne přinese zmatek, odpoledne nabere překvapivý spád

Blíží se konec října a s ním i další úplněk roku 2023. Tentokrát připadne na sobotu 28. října, ovlivní ho odolný Býk a zajímavé kombinace čísel. Bude třeba být obezřetní a občas se i trochu krotit, protože v určitých fázích úplňkového dne to bude docela jízda. Co konkrétně můžeme očekávat a jak ustát jedenáctý úplněk letoška v co největší pohodě? Čtěte dál a dozvíte se odpovědi.

Ilona Lea Kotková | 26. 10. 2023

Jedenáctý úplněk v řadě může být rychlejší, než bychom si přáli

Krátce před půl jedenáctou v noci 28. října nastane jedenáctý úplněk roku 2023. Jak už to u dnů, kdy Měsíc doroste do svého maxima, bývá, půjde o další z řady náročnějších dnů. Citlivá bude především psychika a každý z nás by si měl dát pozor, aby neřekl nebo neudělal něco, čeho by později litoval. Na druhé straně se však mohou objevit témata k řešení, která nebude radno odsouvat na někdy příště; jen je třeba zůstat celiství a pevní sami v sobě, stát si za svým přesvědčením a zvolit správnou taktiku a posloupnost slov i činů.

Den ovládne vytrvalý Býk

28. říjen roku 2023 opanuje svou všeobjímající energií zemské znamení Býka. Lidé, které Býk ovlivňuje, bývají velmi odolní a rozvážní. Tam, kde ostatní končí, vytrvalý Býk často teprve začíná. Jeho síla je mocná a mnohdy překvapivá, protože za zdánlivě lehkomyslným chováním se skrývá houževnatá duše člověka, co se vzdává jen velmi nesnadno. Býci si potrpí na život v jistotách, zbytečný risk není nic pro ně. Vždy berou v úvahu otázku bezpečí a finančního zázemí a nikdy se do věcí nevrhají po hlavě. Díky Venuši, která má na toto znamení zásadní vliv, bývají zrozenci v Býku obvykle silně charismatičtí a pro druhé pohlaví přitažliví. Ke svým přátelům bývají štědří a jako hostitelé výjimeční. Slabší stránkou jejich povahy je příležitostná panovačnost, občasná nepružnost a sklon někdy až nezřízeně holdovat životním radovánkám.

V podobných energiích se bude odehrávat i 28. říjen. Jako jedno z hlavních témat vyvstane stabilita na všech úrovních života. Budeme hledat jistoty a soustředit se na trvalejší hodnoty, v důsledku toho ovšem můžeme inklinovat k až zbytečné nepružnosti. Budeme si chránit to své jisté, výjimku ovšem rádi udělají milovníci umění a dobrého jídla, protože právě to patří k býčím slabinám. Ke slovu se může dostat i praktičnost a v rámci komunikace také zarputilost. Jinými slovy – s kým bylo dosud těžké se domluvit, bude to během nadcházejícího úplňku o to náročnější.

Mohlo by se vám líbit

Matky podle znamení zvěrokruhu: Jste ambiciózní a soutěživá, nebo spíš pohodářka, která dětem všechno dovolí?

Datum narození ovlivňuje naše životy ve všech ohledech, ať jde o ,vztahy práci, volný čas, zdraví nebo třeba povolání. Výchova dětí a rodičovství není výjimkou. Každé znamení je zkrátka jiné. Ať už děti máte, potomka zrovna čekáte, nebo ho zatím jen plánujete, přečtěte si, co říkají charakteristiky znamení zvěrokruhu právě o vás nebo třeba o vaší mamince.
marianne.cz

Číselné kombinace trochu rozvíří jinak klidnou hladinu  

Z pohledu numerologie půjde o den převážně dynamických číselných kombinací. Zvlášť záludné bude v tomto smyslu dopoledne, kdy se objeví jak rychlost tak zmatenost, což obvykle není to, oč bychom stáli. Karmické záležitosti a témata táhnoucí se napříč generacemi mohou vyvstat v odpoledních hodinách, potřeba fyzického kontaktu, umocněná smyslným Býkem pak později navečer.

0-6 hodin

Čas, kdy většina z nás spí, může přinést poněkud neklidné spaní. Ne každý sen bude příjemný, proto se snažme usínat v co nejklidnějším prostředí, ideálně po boku blízkého člověka. Budeme se hodně budit a vypnout hlavu s překotnými myšlenkami může být náročné. Bude ale dobré co nejvíc si odpočinout, protože nadcházející hodiny budou docela výzva.

6-12 hodin

Dopoledne bude poněkud zmatené a my se snadno ztratíme v tom, co jsou naše přání a co patří k touhám někoho jiného. Pozorní bychom měli být především v souvislosti s manipulací; skvěle to totiž půjde všem, kteří k ovládání druhých přirozeně inklinují. Lži a různě pokroucená tvrzení budou častější než v jiné dny, proto se snažme hned neuvěřit a vše podstatné si ještě ověřit.  

12-18 hodin

Odpoledne nabere spád a některé záležitosti rychlost, po které netoužíme. Pozor na zbytečné riskování a potřebu trochu se před druhými předvést; nic dobrého by nám to nepřineslo. Na povrch se mohou dostat nevyřešené rodinné záležitosti, které se táhnou klidně i napříč generacemi. Projevit se může naše individualita i často raději skrývaná hravost.   

18-24 hodin

Večerní a noční hodiny opět přinesou určitou nevyrovnanost, s níž bychom si ale měli poradit mnohem snáz než během dávno uplynulého dopoledního chaosu. Ideální bude zůstat co nejvíc v klidu, naladit se na příjemné okamžiky s partnerem a popustit uzdu fantazii. Pozor na zbytečné tendence některé věci nesmyslně dramatizovat.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Blíží se kinopremiéra filmu Priscilla: Připomeňte si ikonické líčení a styl manželky krále rock’n’rollu

Blíží se kinopremiéra filmu Priscilla: Připomeňte si ikonické líčení a styl manželky krále rock’n’rollu

Zábava
Filmové tipy podle redakce: Kterých 5 snímků by vám letos nemělo uniknout na filmovém festivalu v Karlových Varech?

Filmové tipy podle redakce: Kterých 5 snímků by vám letos nemělo uniknout na filmovém festivalu v Karlových Varech?

Zábava
Cestujte nalehko a neplaťte za zavazadlo navíc. Poradíme vám, jak se efektivně sbalit do batůžku

Cestujte nalehko a neplaťte za zavazadlo navíc. Poradíme vám, jak se efektivně sbalit do batůžku

Zábava
Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar

Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar