Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Tunisko s kamarádkami aneb dámská jízda

Info ikona
ženy na pláži

Vy, vaše kamarádky, pláž, drink v ruce a před vámi moře a týden volna… zní to jako pohádka, že? No a proč si ji nesplnit? Mrkněte se, co všechno můžete s holkami zažít!

Promotion | 31. 03. 2023

Dámská jízda do Tuniska 

Frázi „Tunisko dovolená“ asi nejčastěji vyhledávají rodiny s dětmi. Ale s ohledem na atmosféru, skvělé all inclusive programy a večerní zábavy v podobě animačních programů se tahle slunná destinace nabízí i pro partu kamarádek. Přes den budete odpočívat na pláži, popíjet drinky z plážového baru a vychutnávat si hotelové svačinky v podobě čerstvého ovoce. No a večer? Pořádná dámská jízda na diskotéce ve vašem resortu! 

Kdy se vyplatí vyrazit? 

Pokud toužíte po pořádném vedru, slunění a opalování, nejlépe uděláte, pojedete-li v období od června do srpna. Naopak příznivci nižších teplot si dovolenou v Tunisku užijí mezi dubnem a květnem, kdy se teploty pohybují okolo 26 °C. Pozor ale – občas může i lehce zapršet. 

Cenově je tahle destinace přívětivá v jakémkoliv ročním období. V průměru seženete all inclusive dovolenou kolem 12 000 Kč za osobu. A to dokonce i s takovým luxusem, jako je privátní pláž přímo u hotelu. Kdo by se tam necítil jako královna?

Víte, že… 

Tunisko leží pouhých 150 kilometrů od Sicílie? A tím pádem od Evropy samotné! Let proto bude opravdu krátký a jde o ideální dovolenou i pro ty, kteří se bojí létání. 

Když nechcete být jenom v resortu 

Vyberte si jako cíl město Hammamet. Právě tady se totiž na maximum nabažíte všeho, po čem vaše srdce na dovolené může prahnout. Navštivte historické centrum, užijte si fantastické pláže a prohlédněte si typická tuniská tržiště. Taky se vám u téhle představy vybaví scéna z filmu Sex ve městě, kdy si Carrie kupovala v Abu Dhabi na tržnici boty? A kdo ví… třeba tam i vy potkáte svého Pana božského. 

Naopak se v případě dámské jízdy u moře vyhněte Djerbě. Jde o typicky rodinnou destinaci, která by atmosférou nezapadla do představ, po které jako parta holek toužíte. 

Tak co na to říkáte – nezasloužily byste si menší pauzu a holčičí týden u moře? My si myslíme, že určitě ano.  

Měření