Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Týdenní horoskop od 28. srpna do 3. září: Raci budou riskovat, Váhy bilancovat a Ryby vyrazí na podzimní nákupy

Léto jde do finále a to s sebou přináší změny energií, které se promítnou v našich každodenních životech. Slunce se pohybuje ve znamení pořádkumilovné Panny a navíc nás čeká i úplněk. Jak tyto skutečnosti ovlivní zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 26. 08. 2023

Beran

Co si budeme povídat, už jsme zažili lepší postavení planet, než jaké vychází na tento týden. Můžete se cítit frustrovaní, naštvaní a nedocenění, ale přitom vlastně nebudete mít důvod. Než tedy začnete něco řešit, raději si udělejte uzel na jazyku, protože byste si mohli zkomplikovat život. A to jak v práci, tak i ve vztazích. Útěchou může být zlepšení finanční situace, které vám přinese možnosti splnit si svůj tajný sen.

Býk

Postavení Měsíce a Pluta přináší energii, která může být prospěšná k dosažení vašich cílů. Dokážete dělat rychle důležitá rozhodnutí, což posílí i vaše sebevědomí a chuť do dalších úkolů. Týká se to zejména pracovní oblasti a podnikání. Nebojte se spolupráce s někým, komu důvěřujete. Toto spojení by mohlo mít potenciál zvýšit vaše zisky. Kolem úplňku, který je 31.8. buďte opatrní ve vztazích, kde se může objevit faleš a nesoulad.

Blíženci

V tomto týdnu budete mít silnou potřebu rozvíjet svůj duchovní život. Na mysl mohou přijít otázky ohledně životní spokojenosti a smyslu toho, co děláte. Dejte s pozor na melancholii a sebelítost, ale naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, pokud vám radí něco změnit. Rozhodnutí, která uděláte v těchto dnech, mají potenciál přinést vám do života mnoho příznivých skutečností.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Zjistěte, v čem je vaše dítě výjimečné. Býci jsou nezastavitelní, Lvi vás rozesmějí

Dle astrologie má každé dítě určitou přednost, která náleží k jeho znamení zvěrokruhu. Zjistěte, v čem vyniká vaše dítě. Bude to pracovitost, cílevědomost, empatie nebo jiná vlastnost? Jaký potenciál se v něm ukrývá?
marianne.cz

Rak

Vaše energie dokončovat pracovní úkoly, do kterých se vám nechce, bude obdivuhodná. Pozor si dejte na zbrklost a nepozornost, která by vám mohla zkomplikovat život. Úplněk ve vás může vzbudit touhu riskovat. Dobře ale zvažte, zda se vám takové tendence opravdu vyplatí. Náladu vám může kazit člen rodiny nebo někdo blízký, kdo se vás bude snažit trochu využít. Seberte odvahu a řekněte ne.

Lev

Je tu týden důležitých zpráv a rozhodnutí. Pokud plánujete zásnuby, svatbu nebo změnu práce, je vhodná doba. Naopak se vyhněte lékařským zákrokům, a to zejména o úplňku 31.8. Celkově můžete cítit melancholii a lítost, která souvisí s koncem léta a horkých slunečných dnů, jež jako Lvi milujete. Přeneste se přes tyto pocity. Třeba tak, že si každý večer napíšete, na co se v následujícím dni těšíte. I kdyby to byla maličkost. Uvidíte, že to funguje.

Panna

Vaše pozornost se nyní bude upínat k začátku nového školního roku, a to i když nemáte děti školou povinné. Pro vás je začátek září zkrátka o nových úkolech, povinnostech a nastavování pravidel. Dá se říci, že budete ve svém živlu, protože vás podpoří i ostavení Jupitera a Slunce, které se nachází ve vašem znamení. Dejte si pozor, abyste nebyli příliš direktivní k lidem kolem vás. Ne každý sdílí vaše nadšení pro pořádek a povinnosti.

Váhy

Tento týden bude vaším tématem bilancování, co se vám povedlo a kde máte rezervy. Pokud cítíte, že ještě do konce roku můžete něco změnit, začněte na tom pracovat práv v těchto dnech. Úplněk vám přinese také ideální podmínky pro zhodnocení vašich úspor, proto se nebojte investovat. Můžete očekávat i nějaké jednání na úřadech či jiných institucích a bude se to týkat právě peněz. Víkend slibuje klid a odpočinek, který si užijete nejlépe o samotě nebo s nejbližšími.

Mohlo by se vám líbit

Africký horoskop: Jste Baobab, nebo Soudce? Odhalte svůj šťastný den i to, co jste o sobě nevěděli

Africká astrologie je jedna z nejprimitivnějších forem astrologie a je založena na principu geomantie. Zároveň je však považována za jednu z nejpřesnějších forem astrologických průvodců. Přečtěte si, jaké jste africké znamení zvěrokruhu podle data narození, co vás charakterizuje, ale také třeba jaký je váš šťastný den a váš nejlepší smysl.
marianne.cz

Štír

Negativní stránkou vaší povahy je jistá nečitelnost, která může v těchto dnech vašemu okolí trochu zkomplikovat život. Zkuste být upřímnější a říkat a dělat to, co si skutečně myslíte. Jakkoli může být pravda nepříjemná, je to lepší než falešné naděje, které můžete někomu dávat. Zejména koncem týdne pro vás bude důležitý odpočinek. Vyhněte se fyzickým aktivitám a pokud ještě nemáte naplánovaný víkendový program, vsaďte na pohodu. Ideální pro vás bude pobyt v přírodě, třeba někde u vody.

Střelec

Tento týden může přinést určitý „aha moment“, kdy do sebe najednou zapadnou věci, které vám dříve nedávaly smysl. Může to změnit vaše vztahy, ale také životní hodnoty. Uvědomíte si, co je pro vás skutečně důležité. Druhá polovina týdne nabídne společenské aktivity. Pokud dostanete pozvání, neodmítejte je. Zejména vše, co bude spojeno s kulturou a uměním pro vás bude jako balzám na duši.

Kozoroh

Konec léta nabídne příležitost uspořádat a zlepšit si vztahy v rodině. Čeká vás setkání s někým, kdo vám byl až do této doby trochu trnem v oku, ale nyní dostanete možnost vidět ho v úplně jiném světle. Pozor s dejte na intriky v pracovním kolektivu. Někdo se tváří jako spřízněná duše, ale zdání klame. Nesvěřujte se nikomu s ničím, co nechcete, aby věděl šéf.   

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Přirozený vůdce, nebo hledač pravdy. Odhalte svůj osud podle jména a příjmení

Numerologie vašeho jména vám může pomoci odhalit váš osud a směr, kterým se ubírá váš život. Každé písmeno ve vašem jménu totiž nese číselnou hodnotu a s ní i vibraci, která odhaluje záměr vaší duše v tomto životě. Osudové číslo vám poskytne klíč k pochopení vašeho skutečného potenciálu a životního směru.
marianne.cz

Vodnář

Vaše znamení nyní podporuje postavení planety Mars, jež přeje splnění vašich snů a přání. Nespadne vám všechno do klína jen tak samo, ale budete cítit obrovskou motivaci zvládnout vše sami. Dejte si ale pozor na zvýšenou únavu a stres. Tento tlak může vrcholit 31.8., tedy v den, kdy bude Měsíc v úplňku. Může se také stát, že vás rozhodí kdejaká maličkost, kterou byste jindy přešli v klidu. Neberte si nic osobně a více odpočívejte.

Ryby

Vaše citlivá povaha bude reagovat více než kdy jindy na energie úplňku, který se bude nacházet právě ve vašem znamení. Zkuste se uzemnit a odpoutat se trochu od duchovní roviny. Dělejte úplně prozaické činnosti, jako je úklid, vaření nebo třídění šatníku. Vyrazte také mezi lidi, třeba na nákup nového podzimního oblečení nebo dekorací do bytu. Konec týdne se postará o překvapení v podobě setkání s někým blízkým. Může vám přinést i zajímavé plány do budoucna.   

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Zábava
Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Zábava
Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit