Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Únorové novoluní podle čísel a hvězd: Držte si klobouky, bude to jízda

Druhé novoluní roku 2024 připadne tentokrát na pátek 9. února. Na starosti jej bude mít nekonvenční a svobodomyslný Vodnář, který podpoří jistou chaotičnost dne danou číselnými vibracemi data. Nakolik to všechno půjde dohromady a jaký výsledek vzájemné působení těchto aspektů přinese? Pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

Ilona Lea Kotková | 7. 02. 2024

Druhé novoluní roku 2024 ovlivní svou energií nezávislý Vodnář

Každý den je unikátní, ale ty, které jsou navíc ovlivněny úplňkem či novoluním v sobě ukrývají ještě další rozměr. Jde o dny poněkud náročnější, zároveň však slibující zajímavé příležitosti. Býváme sice náladoví a na ledasco citlivější než obvykle, přesto lze i toto vnímat jako výhodu. Můžeme si totiž mnohé uvědomit a v souvislosti s tím definovat problém či stanovit cíl. Dokážeme věci lépe vnímat a pohlédnout na ně v širších souvislostech. Jedinou podmínkou je umět se na sebe alespoň trochu napojit.  

Novoluní 9. února 2024 se odehraje pod taktovkou nespoutaného Vodnáře. Lidé narození v tomto znamení bývají obvykle velmi originální. K životu potřebují prostor a špatně snášejí jakákoli omezení. Často platí za volnomyšlenkáře, co se vysmívají konvencím všeho druhu. Jsou přesvědčeni, že věci nelze zobecňovat, protože co situace, to jiné okolnosti, které na záležitost mají vliv. Dokáží se ujmout úlohy nestranného pozorovatele a bývají schopni posoudit problém věcně a nezatíženě. Vodnáři často mívají vysoké ideály a jsou velmi lidští. Ctí právo na svobodu každého jedince a nezřídka se zapojují do nejrůznějších hnutí tohoto typu. Obvykle jsou Vodnáři přátelští a komunikativní, zároveň nespoutaní a se sklonem k rebelii. Nesnadno se podvolují jakýmkoli příkazům a je jim celkem jedno, od koho pokyny přijdou. Mohou mít potíže s uznáním autorit a jejich nezávislé postoje mohou vygradovat v zatvrzelost. Lidé ve Vodnáři se někdy mohou stát rebely pro rebelství samotné, což není vždy ku prospěchu věci.

V podobném duchu se odehraje také 9. únor 2024. Svobodomyslný Vodnář nás bude chtít přimět zamyslet se nad tím, kým opravdu jsme. Nebude tolerovat žádnou přetvářku, protože prahne po autenticitě a pravdě. Můžeme vnímat příval nové energie, stejně jako zažít nepříjemný splín; záleží, nakolik se náš život podobá tomu vysněnému. Někteří jedinci seberou odvahu a konečně se ozvou, ať půjde o cokoli. Nesvobodu jakéhokoli druhu pocítíme v tento den intenzivněji než obvykle.  

Mohlo by se vám líbit

Horoskop od 5. února: Raky čeká finále, Ryby mají zvážit všechna pro a proti

Je tu další týden a s ním i náš pravidelný horoskop na nadcházejících sedm dnů. Období od 5. února nám bude chtít ukázat, jak důležitá je víra v sebe i v to, co děláme. Abychom mohli žít šťastně, potřebujeme vědět, že jdeme správným směrem a že nám věci v životě dávají smysl. Na každé znamení zvěrokruhu čeká ještě další téma, na něž se vyplatí zaměřit svou pozornost. Jaké je to vaše, prozradí následující řádky.
marianne.cz

9. únor 2024 podle numerologie

Únorové novoluní ve znamení nespoutaného Vodnáře zajímavě doplní číselné kombinace vzniklé numerologickým rozkladem dne. Jedním z důležitých témat bude sebeprosazení a zčásti i touha ovládnout situaci, a to za každou cenu. Typické budou i neočekávané reakce a intenzivní pocit, že musíme druhé přesvědčit o své pravdě. Jedinci se sklonem k manipulaci budou mít šanci zdárně uplatnit své triky. Mějme se proto na pozoru a snažme se vidět i to, co se ukrývá pod povrchem.

0-6 hodin

Náročnější numerologické kombinace nad ránem bude nejlepší zaspat. Dbejme však na to, abychom do postele odcházeli v klidu a nenechali se čímkoli rozladit nebo dokonce zastrašit. Zprávy bude nejlepší vypnout, nečíst je a neposlouchat, což velmi pomůže ke klidnému spočinutí. V opačném případě můžeme mít ještě neklidnější spaní a divnější sny, než obvykle míváme.

6-12 hodin

Hned zrána nastoupí velmi silné energie. Je potřeba s tím počítat, abychom nápor ustáli a byli schopni adekvátně reagovat na případné nátlaky zvenčí. Ovšem také my sami můžeme vnímat přemíru vlastních sil a odhodlání dosáhnout svého. Před obědem ale může naše odhodlání ustoupit, jako bychom se zalekli případných následků. Ti méně odvážní raději couvnou v přesvědčení, že je lepší mít to své jisté než se pouštět do případného rizika.

12-18 hodin

Odpoledne platí za nejnáročnější část dne. Nálada bude kolísat a touhu manipulovat podpoří i poněkud bojovnější nálada. Někteří jedinci mohou nabýt přesvědčení, že co nejde po dobrém, půjde po zlém. Pozor na nejrůznější zákulisní hry a snahu využít naše dovednosti ve prospěch někoho jiného. Zachovejme si klid, rozvahu a nadhled, abychom vše s úsměvem ustáli.

18-24 hodin

Večer a noc už přinesou zklidnění, ale stále platí, co předešlý večer. Abychom si během spánku dobře odpočinuli, bude nutné co nejvíc se zklidnit a odpojit od jakýchkoli znepokojivých informací. Hleďme především na své duševní zdraví a nenechme se vtáhnout do problémů někoho jiného.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Zábava
Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Zábava
Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů

Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů

Zábava
Horoskop od 10. června: Vodnáři mají hledat rovnováhu, Blíženci se postavit frustraci

Horoskop od 10. června: Vodnáři mají hledat rovnováhu, Blíženci se postavit frustraci