Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Numerologie: Přirozený vůdce, nebo hledač pravdy. Odhalte svůj osud podle jména a příjmení

Info ikona
numerologie

Numerologie vašeho jména vám může pomoci odhalit váš osud a směr, kterým se ubírá váš život. Každé písmeno ve vašem jménu totiž nese číselnou hodnotu a s ní i vibraci, která odhaluje záměr vaší duše v tomto životě. Osudové číslo vám poskytne klíč k pochopení vašeho skutečného potenciálu a životního směru.

Barbora Wittová | 16. 08. 2023
Mohlo by se vám líbit

Spočítejte si své osudové číslo pomocí jména a příjmení

Vaše osudové číslo je takové, které vychází ze součtu číselných hodnot písmen ve vašem jménu, které naleznete v tabulce níže. Čísla sčítejte, dokud se nedostanete na jednociferné číslo. Výjimku tvoří čísla 11, 22 a 33, což jsou tzv. Mistrovská čísla. Osudové číslo vám může odhalit podstatu vaší duše a váš účel na tomto světě. Ať už máte jakoukoliv přezdívku nebo jste v průběhu života třeba změnili jméno, pro výpočet osudového čísla použijte své rodné jméno a příjmení. Osudové číslo je konstantní a nemění se celý váš život.

1: A, J, S

2: B, K, T

3: C, L, U

4: D, M, V

5: E, N, W

6: F, O, X

7: G, P, Y

8: H, Q, Z

9: I, R

Příklad: Alice Dobrá, Alice = 1+3+9+3+5 = 21, 2+1 = 3, Dobrá = 4+6+2+9+1 = 4, 3+4 = 7. Osudové číslo je 7.

Mohlo by se vám líbit

Jaké jsou významy jednotlivých osudových čísel

Různá osudová čísla mají různé významy a charakteristiky. Každé číslo reprezentuje určitou energii a potenciál. Přečtěte si přehledný seznam významů osudových čísel.

1 – Přirozený vůdce: Toto číslo naznačuje silnou autoritu a schopnost být tvůrcem. Pokud máte osudové číslo 1, měli byste se naučit důvěřovat svým vlastním nápadům a nebát se vést ostatní.

2 – Partner: Jste citliví a empatičtí a vaše síla spočívá ve spolupráci s ostatními. Dokážete vytvářet harmonické vztahy a pracovní prostředí.

3 – Komunikátor: Jste kreativní a zábavní a umíte vyjadřovat své myšlenky a pocity. Vaše slova mají velkou sílu, takže je můžete použít k pozitivnímu ovlivňování ostatních kolem vás.

4 – Učitel: Jste praktičtí a spolehliví. Vaše síla spočívá v budování pevných základů a vedení ostatních ke stabilnímu úspěchu.

5 – Hledač svobody: Milujete dobrodružství a svobodu. Máte mnoho talentů a zájmů, což vás může v životě vést různými směry.

6 – Pěstitel: Jste pečovatelé a rádci, kteří cítí silnou potřebu pomáhat druhým. Vaše síla spočívá ve vytváření harmonie a krásy kolem vás.

7 – Hledač pravdy: Jste mystici s hlubokým vhledem. Vaše intuice je vaším životním průvodcem a vaše moudrost vám umožňuje vidět pravdu i pod rouškou iluzí.

8 – Manažer: Toužíte po úspěchu a uznání. Máte schopnost vidět věci v širším obraze a využívat zdroje pro dosažení materiálního a duchovního bohatství.

9 – Moudrý: Jste stará duše s hlubokou moudrostí. Vaším úkolem je sdílet svůj dar moudrosti s ostatními a pomáhat lidem v okolí.

11 – Iluminátor: Jste inspirativní vůdce a duchovní učitel s hlubokou intuicí. Vaše slova a činy mohou skutečně měnit životy lidí kolem vás.

22 – Mistr stavitel: Máte potenciál vytvářet velké věci a odkazy. Vaše schopnosti mohou ovlivnit celé generace.

33 – Vizionář: Máte potenciál zachraňovat životy lidí kolem vás. Jste pravdomluvní, soucitní a předurčeni k velkým věcem.

Zdroj článku