Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Únorový úplněk podle čísel a hvězd: Nenechte se vtáhnout do hry emocí a vyhrocených vášní

Je tu další letošní úplněk, který tentokrát připadne na sobotu 24. února odpoledne. Ovlivní jej pořádkumilovná Panna a zajímavé číselné kombinace. Ne všechno poběží tak, jak bychom si přáli, a realita nás místy i hodně zamrzí. Určitou pohodlnost dne vystřídá urputnost, jemnost narazí na tlak a touhu manipulovat. Co dalšího nabídne druhý úplněk roku 2024? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Ilona Lea Kotková | 22. 02. 2024

Na úplněk citlivě reagují i zvířata

Úplněk, podobně jako novoluní, bývá dnem, kdy se řada z nás cítí všelijak. Své o tom vědí vysoce citliví lidé a jedinci trpící na horší spaní. Vliv Měsíce však mnohdy vnímají i ti, které obvykle jen tak něco nerozhodí, a také zvířata často reagují jinak, než jsme zvyklí. V tento den se proto vyplatí zůstat co nejvíc v klidu, vyhnout se náročným fyzickým výkonům, nenechat se vyprovokovat psychicky, odlehčit stravu a pokud to jde, vyvarovat se závažnějších lékařských zákroků.

Den ovlivní šesté znamení zvěrokruhu, metodická Panna

24. únor nás na jedné straně bude chtít vtáhnout do smyslné hry vášní, na druhé nás od toho bude zrazovat. Disciplinovaná a precizní Panna nedovolí zbytečné plýtvání časem a nepoddá se touhám dříve, než bude vše hotovo. Zemitá energie tohoto znamení ví přesně, co chce a jak by věci měly vypadat, což však jen zčásti podpoří numerologický charakter dne. Přesto, anebo právě proto, bude mít únorový úplněk spád a dynamiku, která může bavit, motivovat i rozčilovat.

Lidé narození ve znamení Panny obvykle mívají vysoké pracovní nasazení, extrémní smysl pro pořádek, výjimečný cit pro detail a velice kritické oko. Od sebe i svého okolí vyžadují dokonalost a jen tak s něčím nebývají spokojení. Velice hákliví jsou na kritiku, zároveň si ale až bolestně uvědomují vlastní limity, přestože je druzí často vnímají jako perfektní. To z jedinců ve znamení Panny občas dělá velice skromné až plaché osoby potvrzující si svou hodnotu prostřednictvím služby druhým. Často pak nabízejí pomoc dříve, než je o ni vůbec požádáno. Panny jsou i vděčnými konzumenty reklam v oblasti nových trendů ve výživě a fitness, protože jsou zvyklé o sebe důsledně pečovat a žít co možná nejzdravěji.

Mohlo by se vám líbit

Neustále si všímáte jednoho čísla. Jedná se o psychologický, nebo spirituální jev?

Když se probudíte, je 7:30. Když dostanete účtenku, platili jste přesně 730. A stejné číslo je i vaším novým číslem popisným. Párkrát to člověk přejde, ale když se to děje často, začíná mu to být podezřelé. My se tomu podívali na kloub a zjistili, jaká jsou možná vysvětlení tohoto jevu.
marianne.cz

Číselné kombinace odhalí trhliny ve vztazích

Den z pohledu numerologie už jsme trochu nakousli. Číselné kombinace vzniklé rozpočtem data podtrhnou přirozenou náročnost úplňku a mimo jiné zviditelní trhliny ve vztazích. Ukázat se může (obvykle skrytá) bojovnost, u některých jedinců až umanutost dosáhnout svého cíle za každou cenu. Na povrch se dostanou také generační a karmická témata v rámci mužské i ženské linie rodu. Bude třeba ohlídat si vlastní emoce a nenechat se vtáhnout do emoční hry druhých. Pocítíme-li nespokojenost, bude dobré zapátrat po skutečné příčině i za cenu bolestného procitnutí.

0-6 hodin

Čas, kdy většina z nás odpočívá na lůžku, přinese romantické sny a touhu sdílet své radosti i starosti s někým blízkým. Nezadaným se může zastesknout po lásce, šťastně zamilovaní pookřejí ještě víc a ti, kteří nejsou v partnerství spokojení, možná prožijí bezesnou noc. Pozor ale na neuvážené kroky; pamatujme, že ráno je moudřejší večera.

6-12 hodin

Brzké ranní hodiny ještě navážou na noční snění a ideály, abychom o něco později zaznamenali změnu. Pocítíme náhlou potřebu svobodně se nadechnout a vymanit se ze všeho, co nás svazuje. Především partnerské vztahy budou tématem číslo jedna a měli bychom se – zejména v čase mezi devátou a půl jedenáctou – držet trochu zkrátka, abychom později nelitovali svých činů a slov. Nesnažme se o dramata za každou cenu, jen abychom prosadili svou. Energie kolem oběda se zklidní a my se možná trochu zalekneme své předchozí nálady.

12-18 hodin

Asi nejvíc zpátky bychom se měli držet odpoledne. Číselné kombinace jsou divoké prakticky po celou dobu od dvanácti do šesti večer. Můžeme mít tendence rychleji jednat než přemýšlet, manipulovat okolím a ukazovat, kdo je tady pánem. Napadat nás mohou divné myšlenky, případně lidé okolo nám mohou připadat trochu mimo. Buďme pevní, nenechme se vtáhnout do hry emocí a ega a hlídejme si, ať se nestaneme terčem manipulativního jednání někoho jiného.

18-24 hodin

Večer se raději věnujme příjemnější zábavě, nechme se unášet na vlnách romantických tužeb a sdílejme se svými blízkými radost, že můžeme být spolu. Nezadaní mohou vyzkoušet štěstí třeba na některé ze seznamovacích aplikací.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma

Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma

Dobrý nápad
Pohánění obruče, tlučení špačka a cvrnkání kuliček. Tyhle hry už děti neznají

Pohánění obruče, tlučení špačka a cvrnkání kuliček. Tyhle hry už děti neznají

Byt
Zrekonstruovaný mini byt v Praze, kde nábytek z řetězce doplňují recyklované retro kousky

Zrekonstruovaný mini byt v Praze, kde nábytek z řetězce doplňují recyklované retro kousky

Lidé a místa
V Prachaticích opravili  Štěpánčin park, který je teď ideálním místem pro každodenní procházky, rekreaci, zábavu i společenské akce

V Prachaticích opravili  Štěpánčin park, který je teď ideálním místem pro každodenní procházky, rekreaci, zábavu i společenské akce