Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Návštěva lékaře ještě nikdy nebyla příjemnější

Info ikona
Galen Clinic

Může být návštěva lékaře vůbec někdy příjemná záležitost? Pokud zvolíte Galen Clinic v krásném prostředí pražských Vinohrad, pak ano. Výhod je tu hned několik.

Promotion | 24. 04. 2023

Nejlepší péče bez kompromisů

Půvabná vila na pražských Vinohradech se stala domovem moderního zařízení komplexní medicíny, které může využít celá rodina. Dbají tu na profesionální služby každému klientovi na míru – ať už jde o dospělé, či děti.

,,V historických prostorách vinohradské vily jsme vybudovali prémiovou zdravotní kliniku, která poskytuje tu nejlepší péči bez kompromisů. Chápeme totiž, že zdraví a rodina jsou tím nejcennějším, co člověk v životě má. O zdraví našich dospělých klientů, ale i jejich dětí, se bude starat tým odborníků připravený pomáhat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kromě zdravotní péče navíc vyřídíme veškerou dokumentaci, vysvětlíme všechny zdravotní zprávy a výsledky nebo zařídíme dopravu k lékaři“, popisuje výhody nové Galen Clinic její zakladatel MUDr. Luboš Kmet.

Info ikona
Doktor

Profesionálové s lidskou tváří

Velmi dobře si uvědomuje, že české zdravotnictví je na velmi vysoké úrovni, ať už je řeč o diagnostice, moderních postupech nebo dostupnosti péče. Jenže často mu chybí tak moc důležitý lidský rozměr. ,,K tomu patří znalost zdravotní historie celých rodin, jejich struktura a vztahy samotné. To vše zapadá do skládačky celostní medicíny. Základ nové Galen Clinic proto tvoří dětský lékař, praktický lékař pro dospělé, fyzioterapeut a nesmírně důležitá je i role psychologa,“ vysvětluje pan doktor Kmet.

Info ikona
recepce

Moderní návrat k tradicím

Chce tak obnovit tradici rodinných lékařů, jejichž výhoda spočívá v pohledu na lidské zdraví jako na celek, nikoli jen z úhlů jednotlivých odborností. V Galen Clinic zároveň vědí, že psychická pohoda funguje jako významný imunitní faktor, a proto se tu budete vždy cítit příjemně a místní lékaři vám vždy budou rádi nablízku.

,,Jsem ráda, že vzniká místo, které bude poskytovat zdravotní péči dětem a jejich rodičům na jednom místě. Bude zde pracovat tým lékařů věnující se komplexní primární péči, ale také řada specialistů, kteří zabezpečí multioborové služby“, říká MuDr. Gabriela Kubátová.

Info ikona
Kubátová

Staňte se klientem Calen Clinic

Objednejte si nezávaznou konzultaci s průvodcem, který vás podrobně seznámí s výhodami a podmínkami členství v Galen Clinic. A připraví vám speciální nabídku na míru.

Měření