Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Umění v jiném podání: Maxim Havlíček a jeho nejnovější spolupráce

Info ikona
Ploom

Oslava dokonalosti – tak by se dala nazvat nová kooperace značky Ploom a Maxima Havlíčka. Limitovaná edice Metallum Symphony ukazuje synergií mezi abstraktním uměním, přelomovým designem a výjimečnou japonskou precizností. K dispozici je pouze 200 speciálních boxů s inovativním zařízením Ploom X, které je doplněno designovým obalem a miniaturou obrazu, a to od 10. Října 2023.

Promotion | 12. 10. 2023

Ploom X v novém světle

MAXIM, český malíř, vizuální umělech a virtuóz v oblasti barev, přenesl svou kreativitu z tradičního plátna přímo na povrch zařízení Ploom X. Jeho dílo Metallum Symphony nepředstavuje jen umělecký výraz – jde o vizuální renesanci. Obraz odkrývá kompozici vzácných kovů a každý detail je unikátní, stejně jako každý produkt Ploom. Jeho tvorba působí jako galaktická symfonie tvarů a odstínů, což diváka doslova pohlcuje. S každým pohledem se objevují nové nuance díky střídání světla a stínu.

Info ikona
Maxim, foto Ploom

Umění a design v jednom balení

Tato exkluzivní edice od MAXIMa je určena nejenom pro ty, kteří mají rádi umění a design. Box, doplněný umělcovým otiskem, přináší to nejlepší, co může Ploom nabídnout. Uvnitř naleznete zařízení Ploom X ve stylu Slate Grey, speciální kryt zdobený MAXIMovým designem a obal podepsaný umělcem. Součástí balení je i miniatura jednoho z jeho děl. 

Info ikona
Ploom

„Spolupráce s Ploomem pro mě byla fascinujícím projektem. Metallum Symphony je mým vlastním výrazem kreativity a vášně pro umění. Chtěl jsem vytvořit zážitek – každý pohled na design, každý stisk tlačítka, to je pro mě cesta, jak vnést do každodennosti nádech uměleckého vzrušení. Doufám, že každý, kdo si tuto limitovanou edici zakoupí, bude moci zažít nejen krásný design, ale také příjemné okamžiky při užívání,” říká MAXIM, ambassador Ploom.   

Produkt stojí 999 Kč a ke koupi je na webu www.ploom.cz.

Info ikona
Ploom