Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?

Snad každá moderní žena se snaží neustále hledat způsoby, jak si v různých oblastech usnadnit život. Proto v dnešní době vzniká spousta aplikací, které vám s tím pomohou – ať už jde o zdraví, cestování nebo práci s financemi. Tady jsou některé z nich.

Veronika Zvonková | 28. 05. 2024

VOS: Psycholog do kapsy

Špičková aplikace zaměřená na duševní rozvoj. Je interaktivní a můžete díky ní sledovat, jak se během dne cítíte, své pocity a zážitky zapisovat jako do deníku a emoce také sdílet v úzké komunitě. Můžete pravidelně aktualizovat své cíle a sledovat pokrok. Cílem aplikace je především eliminace negativních myšlenek, k čemuž pomáhá nejen analýza nálad a psaní deníku, ale také digitální kouč a meditační audio nahrávky. Aplikace je dostupná pro Android i iOS.

Strava – Run, Bike, Hike

Jedná se o velmi oblíbenou, bezplatnou aplikaci určenou pro zaznamenávání sportovních aktivit, a to konkrétně běhu a jízdy na kole. Aplikace je skvělá v tom, že vaše zaznamenané výkony porovnává s dalšími uživateli. Můžete tak v úzké komunitě mezi sebou soutěžit, což ve vás může vzbudit větší motivaci sportovat.

Mohlo by se vám líbit

Mobilní aplikace, které vám změní život

Náš život ovlivňují nejen lidé, s nimiž se stýkáme, ale čím dál víc i mobilní aplikace, na které klikáme. Zapomeňme na novoroční předsevzetí: o každodenní výzvy se dnes postarají mobilní aplikace, které nám zařídí snadnější relaxaci a usínání, budou nás motivovat ke cvičení a jednou provždy nám pomůžou zatočit s prokrastinací.
marianne.cz

Spendee – Money manager

Spendee je skvělým pomocníkem pro správu osobních financí. V aplikaci si jednoduše zapisujete své příjmy a výdaje. Zní to jednoduše, ale aplikace má mnoho funkcí a je potřeba být důsledná. K dispozici máte v sekci Výdaje několik kategorií, abyste si mohla zapisovat každou útratu a věděla přesně, za co peníze odešly. Sekce Příjmy má taktéž své kategorie, ale můžete si je uzpůsobit podle sebe.

Spendee lze propojit i s bankovním účtem, takže nemusíte zapisovat každou transakci, kterou provedete platební kartou. Lze si zde nastavit i rozpočet, tedy jakou částku v dané kategorii (jídlo, benzín, oblečení…) nechcete za kalendářní měsíc přesáhnout. Aplikace vás bude hlídat.

Pokud se skutečně naučíte si každou útratu zapisovat, na konci měsíce se můžete těšit z dokonale přehledného grafu vaší útraty podle jednotlivých kategorií a lépe tak s penězi následně pracovat.

Mohlo by se vám líbit

Chytré aplikace, díky kterým jednou provždy porazíte prokrastinaci

Stalo se odkládání důležitých věcí součástí vašeho života? Narušuje vám prokrastinace pracovní den? Než vám na to přijde šéf, stáhněte si tyto aplikace, které vám boj s časem pomohou vyhrát!
marianne.cz

Canva

Canva je výborným nástrojem nejen pro marketing, ale i pro využití v běžném životě. Jedná se o aplikaci zaměřenou na grafický design. S její pomocí dokážete snadno vytvářet například narozeninová přání, pozvánky, příspěvky pro sociální sítě, dárkové poukazy, životopisy, dopisy, prezentace, plánovací kalendáře, fotokoláže, plakáty nebo třeba myšlenkové mapy.

Free verze nabízí opravdu širokou škálu možností a neklade téměř vůbec žádné meze vaší fantazii. Aplikace je jednoduchá a lze v ní pracovat jak na telefonu, tak i na počítači. Hotové výtvory lze stáhnout a následně vytisknout.

Waze

Jedná se asi o nejoblíbenější bezplatnou aplikaci mezi řidiči. Tato jednoduchá navigace vás upozorňuje nejen na placené a měřené úseky, ale také na nehody, aktuální kolony i policisty. Řidiči totiž mají možnost v průběhu jízdy oznámit ostatním uživatelům skrz aplikaci aktuality na cestách, takže se můžete vyhnout nebezpečným výmolům, pokutě za rychlost nebo třeba dvouhodinové koloně. Aplikace je velmi přehledná a nabízí mnoho vychytávek, které vám usnadní cestování.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Zábava
Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Zábava
Nejočekávanější filmy léta 2024: Těšit se můžete na novou Marvelovku i policejní komedii s Willem Smithem

Nejočekávanější filmy léta 2024: Těšit se můžete na novou Marvelovku i policejní komedii s Willem Smithem

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti

Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti