Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak dopadlo testování tělového olejového séra LUMINOUS630?

Info ikona
krásná pokožka

Blíží se léto, období plavek, šatů a krátkých kalhot, a s tím i doba, kdy je ještě o něco důležitější pečovat o svoji pokožku, která bude mnohem více odhalená. Čtenářky proto dostaly šanci otestovat zbrusu nové olejové sérum proti striím a pigmentovým skvrnám.

Promotion | 31. 05. 2024
Měření

Novinku LUMINOUS630 přináší Nivea. Výjimečné je tohle olejové sérum tím, že obsahuje patentovanou účinnou látku LUMINOUS630. Ta umí vyrovnat tón pokožky a zároveň snížit viditelnost pigmentových skvrn a strií.

Žádný mastný film!

Velkým plusem séra je, že nezanechává mastný film a při pravidelném vmasírování do pokožky působí nejen na už vzniklé strie, ale zároveň zamezuje vzniku nových. Ty se objevují z několika důvodů, kromě genetiky a nízké hladiny kolagenu za ně může zejména rychlé smršťování či natahování pokožky. K tomu dochází při velké změně váhy nebo například v pubertě v období růstu. Jakmile jsou narušena kolagenová a elastinová vlákna, je celistvost pokožky poškozena.

Info ikona
krásná pokožka

Co vzkazují testerky?

Z výsledků testování vyplývá, že pro 100 % žen, které mohly novinku od Nivea vyzkoušet, jde zatím o nejlepší přípravek pro redukci strií, 89 % testujících je přesvědčeno, že při pravidelném používání olejového séra jedenkrát denně jsou strie určitě méně viditelné. Většina žen, které olejové sérum testovaly, ho bude používat i nadále a celých 78 % z nich se shodlo, že po použití séra na pokožce nezůstává nepříjemný mastný film.

 

Info ikona
krásná pokožka

Olejové sérum testovala i Diana B.  a je z něj nadšená. „Pigmentové skvrny zdá se zesvětlaly, strie jsou méně výrazné. Při namazání je pokožka hydratovaná a leskne se. Produkt nezanechává mastný film, takže se můžete hned obléct. Celkově hodnotím tento produkt pozitivně,“ je spokojená Diana.

Info ikona
krásná pokožka