Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jaké kosmetické produkty si sbalit na dovolenou?

Info ikona
Léto

Balení na dovolenou může být stresující, obzvláště pokud se chystáte k moři, kde je potřeba o svou pleť náležitě pečovat. Jak se sbalit tak, aby váš kufr nepřesáhl váhový limit, a zároveň jste dokázala vykouzlit krásné líčení na romantickou večeři a navíc se postarala o své tělo?

Linda Eiseltová | 22. 07. 2021

Multifunkční produkty

Pokud se bojíte přeplněné kosmetické taštičky, není nic jednoduššího, než sáhnout po multifunkčních produktech, díky kterým vytvoříte efektní look. Krémová tvářenka v univerzální barvě, kterou můžete použít jak na tváře, tak i na oči a rty je dle mého ten nejlepší produkt na dovolenou. Pokud si s sebou plánujete vzít například výraznější rtěnku, smíchejte ji na ruce s trochou korektoru nebo lehkého make-upu. Získáte tak krásnou tvářenku, která bude navíc skvěle ladit se zbytkem líčení. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Miniaturky do každé kosmetické taštičky

Naštěstí žijeme v době, kdy má téměř každý produkt svou miniaturu. Stačí se vydat na rychlou návštěvu drogérie a u pokladny zjistíte, že koupě nového kosmetického produktu nemusí být finančně nákladná. Je to navíc skvělý způsob, jak vyzkoušet nový produkt a pokud vám prostě nesedne, nemusíte se trápit s plnou velikostí. Určitě doporučuji vytáhnout i všechny vzorečky, které se vám během roku nashromáždily - právě teď přišel jejich čas.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nepodceňujte hydrataci

Pokud je jedna kategorie, u které byste rozhodně neměly šetřit místem ani váhou, jedná se rozhodně o sluneční ochranu a hydrataci pleti. Ta dostává v teplých podmínkách zabrat, a proto je duležité ji nejen chránit, ale dodat jí i ztracenou hydrataci. Proto s sebou nikdy nezapomeňte svůj oblíbený tělový krém, který použijte po každé sprše! Věřte mi, že po návratu z dovolené vám pokožka poděkuje.

Nezapomněli jste na vlasy?

Řekněme si to narovinu - vlasová péče je často tím posledním, nad čím se člověk při balení zamyslí. Na dovolené je péče o vlasy ale mnohem důležitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Vlasy je totiž důležité chránit jak před slunečním zářením,  tak i mořskou solí či chlorovanou vodou v bazénu. Ideální je na to například Protective Hair Fluid od značky Hair Rituel by Sisley. Určitě ale není od věci vzít si s sebou svou oblíbenou hydratační vlasovou masku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit