Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Proč je nektar z pupenů šeříku klíčem k mladistvé pleti?

Info ikona
anti age

V každé ženě se skrývá touha po zachování mladistvého vzhledu, bez ohledu na její věk. A i když je stárnutí přirozeným procesem, proč ho nezkusit trochu zpomalit? O produkty, které vás viditelně omladí, si s námi můžete právě teď zasoutěžit.

Promotion | 16. 02. 2024

Díky pokrokům ve vědě a kosmetice je možné téměř vše. Díky pečlivému výběru a zpracování vzácných buněk z pupenů šeříku se značce Yves Rocher podařilo vytvořit řadu Anti-Âge Global v čele s produktem, který v sobě spojuje sílu denního a nočního krému a noční masky a slibuje viditelnou obnovu a omlazení.

Věda stárnutí pleti

Stárnutí pleti je doprovázeno řadou biologických změn: zpomaluje se buněčná obnova, snižuje se produkce kolagenu a elastinu a zhoršuje se tvorba některých molekul, což vede k tenčení pokožky a ztrátě její pevnosti. V důsledku těchto procesů se objevují vrásky, pigmentové skvrny a pleť ztrácí na objemu a pevnosti. Všechny tyto problémy vyřeší inovativní Vysoce regenerační péče a noční maska Anti-Âge Global.

Info ikona
Anti Age Global

Inspirace z přírody: Síla pupenů

Yves Rocher našel inspiraci v přírodě, konkrétně v pupenech chráněného šeříku, které se vyznačují mimořádnou regenerační schopností a velkým množstvím vitaminů, minerálů a dalších nutrientů. Tyto pupeny obsahují vzácné buňky s unikátními regeneračními vlastnostmi, díky čemuž mohou přispět k obnově a omlazení pleti. Dokážou tak střežit vitalitu vaší pleti stejně, jako se starají o mládí rostlin.

Proces získávání nektaru z pupenů šeříku od Yves Rocher představuje kouzelný recept na mladistvou pleť. Začíná se výběrem zvláštních buněk z pupenů šeříku. Tyto buňky pak procházejí několika kroky v laboratoři, aby se z nich dostalo ještě více užitečných látek. Nejdřív se buňky rozmnoží a obohatí o speciální molekulu zvanou verbaskosid, která pleti velmi prospívá. Pak se tyto buňky zpracovávají tak, aby je naše pokožka mohla snadno vstřebat. 

Na konci celého procesu vznikne koncentrovaný elixír plný látek, které pomáhají pleť obnovit a udržet ji mladou. Za tímto procesem stojí sedm let výzkumu, gemmologické znalosti a 3 patenty zaregistrované ve Francii. Výsledkem je, že nektar z pupenů šeříku redukuje až 47 % projevů stárnutí.

Info ikona
usmívající se žena

Průlom v anti-agingu

Ve vysoce regenerační péči a noční masce tak objevíte kombinaci tří pečujících produktů – denního a nočního krému a noční masky. Poskytne tak vaší pleti vše, co potřebuje během dne i noci. Sametová textura tohoto krému se snadno nanáší i vstřebává. Dokáže redukovat až 8 projevů stárnutí. Už po jednom použití je pleť viditelně zkrášlená a po měsící používání si nelze nevšimnout velkých rozdílů! Pleť bude plnější, vyhlazená, vyživená, sjednocená, pevnější a rozjasněná. Blahodárně také působí na kontury obličeje a pokožku krku a dekoltu, které vypadají vytvarovaněji a pevněji.

Info ikona
Anti Age Global Yves Rocher

O celou pleťovou řadu Yves Rocher Anti-Âge Global v hodnotě 5729 Kč si teď můžete zasoutěžit. Stačí vyplnit soutěžní formulář. 

Měření