Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vraťte své pleti jas a sjednocený tón!

Info ikona
vichy liftactive

Vlivem několika faktorů se na pleti můžou objevit nevzhledné pigmentové skvrny, přičemž s přibývajícím věkem se tento problém může jen zhoršovat. Řešení ale existuje.

Promotion | 17. 11. 2023

Přirozený proces

Za tmavými skvrnami na obličeji můžou stát i hormonální změny, sluneční záření, akné nebo třeba stres. Nejvíce se ale objevují s přibývajícím věkem, kdy pleť postupně ztrácí svoji pružnost a pevnost, tvoří se vrásky a další nedokonalosti, které především ženy mohou potrápit. Za nadměrnou tvorbou pigmentových skvrn stojí melanin, což je pigment, který určuje odstín kůže, ale i třeba vlasů.

Info ikona
vichy liftactive

Obnovte svůj mladistvý vzhled

S hnědými skvrnami na kůži dokáže účinně bojovat například Niacinamid, který působí antihyperpigmentečně v bazální vrstvě kůže a viditelně tak zmírňuje výskyt skvrn. Tato látka se kromě jiných nachází v novém vylepšeném denním krému Liftactive B3 krém proti pigmentovým skvrnám i vráskám od značky Vichy. Najdete v něm i třikrát více prokolagenových peptidů, což zvyšuje množství kolagenu v pleti a bezvadně tak funguje jako korekce všech vrásek.

Ve vylepšené verzi tohoto úspěšného krému od značky Vichy se nachází také Ultra UV ochrana se širokospektrálním filtrem SPF 50, který zabraňuje dalším příznakům stárnutí, protože pleť perfektně ochraňuje. Spolu s legendární termální vodou Vichy vulkanického původu vytváří perfektní koktejl látek, které pomáhají chránit kožní bariéru a prospívají celkovému zdraví pleti.

Info ikona
vichy liftactive

Příjemné nanášení a rychle viditelný efekt

Hned po první aplikaci krému  si tak všimnete okamžitě vyhlazené pleti, která se cítí komfortně a hydratovaně díky rychlému vstřebání. S lehkou krémovou texturou se příjemně pracuje, protože se při kontaktu s pletí přeměňuje a připomíná pudr. Pořídit ho můžete v denní a noční verzi a jeho funkci ještě můžete podpořit sérem Liftactive B3 proti pigmentovým skvrnám a vráskám.

Info ikona
vichy liftactive

Sérum Liftactive B3: odpověď na pigmentové skvrny a vrásky

Toto sérum působí v nejhlubších vrstvách pokožky a tím pomáhá v odstraňování skvrn na jejím povrchu. Obsahuje kromě niacinamidu i kombinaci kyseliny glykolové a peelingových aktivních látek, které se postarají o exfoliaci pro sjednocený a zářivý odstín pleti. „B3 Sérum ve spodní vrstvě pokožky působí protizánětlivě a koriguje tvorbu pigmentových skvrn v jejich počátku. Na povrchu pokožky pomáhá odlupovat a zahlazovat viditelné tmavé skvrny“, říká Frédérique Labatut, ředitelka laboratoře péče o pleť Vichy.

Podle klinické studie značky Vichy byl potvrzen už po 2 měsících úbytek pigmentových skvrn o 29 % – 71 %.

Měření