Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Pečujte o své tělo v pohodlí domova

Info ikona
péče o zuby

Rádi se staráte o své tělo a chtěli byste mu dopřát tu nejlepší možnou péči? O vaši pokožku se postarají rychle a bezbolestně IPL epilátory, zatímco s pomocí sonických kartáčků dosáhnete vždy zářivě bílého úsměvu. Zjistěte, co nabízí tyto technologie.

Promotion | 4. 04. 2024

Slyšeli jste už o IPL epilátorech? Zbaví vás otravných chloupků a dopřejí vám dokonale hladkou pokožku po dobu až 12 měsíců. Využívají pokročilou technologii SenseIQ a inteligentní senzor SmartSkin, díky kterým zvolí vždy tu nejvhodnější intenzitu ozáření pro vaši pokožku a odstraní chloupky bezbolestně a bez podráždění. Aby se každé části vašeho těla dostalo té nejlepší péče, jsou epilátory vybaveny nástavci různých tvarů, které optimalizují záření pro jednotlivé partie. Nemusíte se tak bát odstranění chloupků na těle a obličeji, v podpaží, a dokonce ani v oblasti bikin.

Nejlepších výsledků dosahují při použití s mobilní aplikací, která naplánuje ošetření v doporučených intervalech. Viditelných výsledků se dočkáte již po 3 týdnech pravidelného používání. Pro váš maximální komfort si můžete zvolit stupeň intenzity, který vám nejvíce vyhovuje. S IPL epilátory se můžete spolehnout na to, že vaše pokožka bude vždy hladká a hebká, bez zbytečného času stráveného v koupelně. Dopřejte si tu nejlepší péči například s IPL epilátorem Philips Lumea nebo Silk-expert Pro 5.

Info ikona
epilace

A nesmíme zapomínat ani na úsměv! Ten je totiž jedním z nejdůležitějších faktorů, jak zapůsobit na první dojem. Sonické kartáčky poskytují pocit čistoty, jaký jste ještě nezažili. Pyšní se technologií sonického čištění, která jemně a efektivně odstraňuje plak, a vylepšenými funkcemi, jako je několik režimů čištění pro různé potřeby vašich zubů. Navíc zlepšují zdraví dásní až o 100 %, a přispívají tak k ještě zářivějšímu úsměvu. Většina modelů je vybavena technologií BrushSync, která v pravý čas připomene výměnu hlavice. A strach nemusí mít ani jedinci s rovnátky či zubní náhradou, i s tím si tyto kartáčky hravě poradí. Doporučujeme vyzkoušet Philips Sonicare 5100 HX6850/47.

Info ikona
zubní kartáčky

Investice do kvalitní péče o tělo je investicí do vašeho zdraví a sebevědomí. S těmito produkty si můžete být jisti, že vaše každodenní péče bude nejen efektivní, ale i příjemná. Začněte pečovat o své tělo s láskou už dnes a pořiďte si vše, co potřebujete, v DATARTu mnohem výhodněji během Dnů Marianne.

Měření