Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Protáhněte si léto díky samoopalovacím kapkám

Info ikona
kůže

Také se vám stýská po bronzové pokožce rozpálené sluncem? Prázdninové počasí sice vrátit neumíme, ale s vytouženým odstínem poradíme snadno – stačí přidat pár samoopalovacích kapek do oblíbeného krému.

Karolína Demelová | 20. 09. 2023

Nejčastějším strašákem domácího samoopalování bývá flekatý výsledek a nepřirozeně oranžový, případně příliš tmavý odstín. Obojímu se ovšem snadno vyhnete, když zvolíte samoopalovací kapky, které budují barvu postupně a přesně podle vašeho přání. Je to elegantní řešení nejen pro začátečnice, ale i všechny ostatní, které chtějí tenhle krok bez námahy zakomponovat do své každodenní rutiny.

Mohlo by se vám líbit

Smíchejte samoopalovací kapky s krémem

Použití samoopalovacích sér a boosterů nemůže být snazší: do běžného množství svého klasického pleťového krému či tělového mléka přidáte pár kapek (řiďte se doporučením konkrétních produktů), promícháte v dlaních a namažete se jimi jako obvykle. A druhý den se můžete těšit na přirozeně rozzářenou pokožku, která vypadá jako políbená sluncem. Jen si po aplikaci nezapomeňte umýt ruce, ať nemáte „opálené“ i dlaně.

Protáhněte si léto díky samoopalovacím kapkám

Samoopalování po krůčcích

Velkým benefitem těchto přípravků je, že díky nim můžete velmi dobře kontrolovat výsledný odstín a jeho sytost. Jednak tím, kolik kapek do krému přidáte, a pak také četností jeho používání. Pokud se vám zdá výsledek stále trochu bledý, můžete aplikaci další večer zopakovat; jestli jste ale spokojené, dejte si pár dní pauzu a k séru se znovu vraťte třeba až za týden.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku