Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Trend podzimu: Manikúra v tónech horké čokolády a latté

Info ikona
nehty

Karamelové, sytě čokoládové, kávové, krémově skořicové... Doslova horký trend letošního podzimu je sladit barvu nehtů s oblíbeným teplým nápojem.

Karolína Demelová | 4. 10. 2023

Manikúra, která sluší každému

Babí léto se obzvlášť protáhlo, sezona svetrů se už ale opravdu nezadržitelně hlásí o slovo a s ní i nová barevná paleta. Klasikou tohoto období jsou odstíny spadaného listí, suché trávy a mechu, letos se k nim ale speciálně v sekci laků na nehty přidávají tóny inspirované horkou čokoládou anebo nejrůznějšími druhy kávy. Navazují tak volně na trend latté líčení, který, stejně jako nehty v zemitých barvách, sluší skutečně každému.

Mohlo by se vám líbit

Vsaďte na teplé tóny

Je jen na vás, jestli zvolíte něžnější krémově hnědé odstíny zrcadlící kávu s mlékem, anebo se necháte zlákat temnějšími tóny voňavé horké čokolády. V každém případě se ale zkuste držet spíš v hřejivě teplých podtónech. Tenhle trend je zatím věrný klasickému provedení v lesklém finiši, tedy bez perleti nebo metalického efektu, nic vám ovšem nebrání zapojit vlastní fantazii a posunout ho dál. Například i skrze nail art: oblíbené jsou stále netradiční variace na francouzskou manikúru, takže zkuste ponořit do barvy kávy třeba jen špičky nehtů.

Laky na nehty v tónech horké čokolády a latté
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku