Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Hudební festival, nebo módní přehlídka? Nejlepší trendy z letošního ročníku Coachelly

Spousta hudebních fanoušků sní o tom, že se jednou podívá na jeden z největších festivalů na světě, mezi které patří i Coachella. Akce se každoročně koná v dubnu v Kalifornii a kromě špičkových hudebních interpretů a hvězdných hostů se pokaždé stane jednou z nejzásadnějších módních událostí roku. Jaké trendy přinesl letošní ročník?

Festival Coachella se nikdy neobejde bez stylových interpretů a hvězd, které si užívají pořádnou dávku hudby z diváckého kotle složeného především z VIP hostů. Letos tento světově známý festival proběhl dva po sobě jdoucí víkendy od 12. do 14. dubna a poté od 19. do 22. dubna. Mezi hlavními tahouny letošního ročníku bezesporu patřili Lana Del Rey, Tyler, The Creator a Doja Cat. O největší nostalgickou bombu se ovšem postarala skupina No Doubt, která zde poprvé živě vystoupila po deseti letech. Pokud máte pocit, že vám tato skupina nic neříká, vzpomeňte si na zpěvačku Gwen Stefani, písničku Donʼt Speak a na rok 1996. Hned budete vědět.

Mohlo by se vám líbit

43 nejlepších momentů v historii filmového festivalu v Cannes

Filmový festival v Cannes je každý rok velkou společenskou událostí, na kterou se dlouho vzpomíná. Jeho obdobou u nás je festival v Karlových Varech, kterého se už teď nemůžeme dočkat. Ještě než se však přesuneme do lázeňského města na západě Čech, můžeme se pokochat skvělými snímky z Cannes napříč historií!
marianne.cz

Festival Coachella dokázal, že kovbojské boty jsou stále trendy

Mnohé magazíny a weby módní dění na Coachelle sledovaly a vybraly ty nejlepší outfity celebrit, které se během dvou víkendů na festivalu objevily – ať už na pódiu jako účinkující nebo jako hosté v kotli pod stagí. I když si už asi navždy festivalové looky budeme spojovat s květinovými čelenkami, aktuální trendy nabízejí mnohem větší stylovou kreativitu. Je například jisté, že se letos dočkáme záplavy kovbojských bot (kterých se jen během tříminutového pozorování u vchodu do areálu objevilo na 33 párů) a velkého návratu boho pásků (těch módní insideři za stejnou dobu napočítali na festivalu 23).

Jelikož je oblíbený hudební festival v poušti přímo rojištěm nových módních trendů, v galerii níže na vás čeká záplava nejlepších outfitů z letošního ročníku. Co dalšího kromě kovbojských bot a boho pásků nám letošní Coachella přinesla?

Tip: Jak si sestavit festivalový outfit

Vyrážíte na festival? V tom případě nejspíš jako první začnete řešit vhodný outfit. Při jeho sestavování platí nevyřčené pravidlo, jež využijete i během českých letních akcí, které se nezadržitelně blíží: v pátek nahoďte svůj nejlepší outfit, v sobotu zvolte pohodlnou kombinaci a v neděli se předveďte ve své druhé nejlepší módní kreaci. Velkým překvapením může být fakt, že se většina outfitů, které byly letos na Coachelle k vidění, neskládaly z drahých značkových kousků, nýbrž z oblečení z druhé ruky. Věci ze sekáče jsou totiž na festivaly jako dělané a největší faux pas je být (nejen) na Coachelle oblečen od hlavy až k patě ve značkovém. Stačí jedna luxusní věc, kterou doplníte cool vintage hadříky.

Nejlepší outfity z hudebního festivalu Coachella 2024
Zdroj článku

Související články

Móda
Čtveřice trendy šatů, ve kterých letos v létě zazáříte: Už je máte v šatníku?

Čtveřice trendy šatů, ve kterých letos v létě zazáříte: Už je máte v šatníku?

Móda
Jak si sestavit letní šatník? Francouzky letos nedají dopustit na těchto 6 kousků

Jak si sestavit letní šatník? Francouzky letos nedají dopustit na těchto 6 kousků

Móda
Svatební kolekce, šaty jako z filmu i cool tenisky. Co je nového u českých designérů?

Svatební kolekce, šaty jako z filmu i cool tenisky. Co je nového u českých designérů?

Móda
Kalhoty, které opticky prodlouží nohy i těm nejmenším z vás: Už je máte ve skříni?

Kalhoty, které opticky prodlouží nohy i těm nejmenším z vás: Už je máte ve skříni?