Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jak se obléct stylově a pohodlně? Vyzkoušejte tyto tenisové kousky

Info ikona
Tenistka

Sportovní oblečení v létě již nosíme nějakou dobu. Máte ve svém šatníku zařazené ale i tenisové kousky?

Tereza Čaladi | 23. 06. 2023

Doba covidová učinila nepochybně velkou revoluci v módním světě. Jednou z věcí, které jsme si z ní odnesli, je důraz na pohodlí a nošení sportovního oblečení nejen na sport. Během karantény jsme ho totiž často nosili i doma. Proč by také člověk měl mít na sobě džíny, když se připojoval na online poradu? Zároveň nechtěl celé dny chodit neustále v teplákách a sportovní oblečení vypadá tak trochu stylově, jak se ukázalo.

V posledních letech se tak stalo součástí i klasických outfitů, které nosíme do města. Boom zažívají sportovní legíny, mikiny, vysoké ponožky do tělocvičny (sportovci je nosí, aby jim nenastydly achilovky) i klasické tenisky. Teď se ovšem pozornost začíná věnovat tenisu.

To tvrdí magazín Stylist a vzhledem k tomu, co je nyní k dostání i v obchodech u nás, s ním nemůžeme nesouhlasit. S blížícím se Wibledonem, který začíná 3. července, je navíc pro rozmach tenisových outfitů ideální čas.

Mohlo by se vám líbit

Jak tenisové kousky nosit

Nezáleží na tom, zda tenis hrajete. Tenisové kousky vám budou slušet i bez rakety. Případně je můžete využít pouze k doladění vašich klasických outfitů (co třeba takový tenisový kšilt)? Nemusíte se bát ale kompletních tenisových outfitů, tedy například tenisových šatů, sukní, mikin nebo šortek. A rozhodně se nemusíte bát různých barev! Zelenou – barvou Wimbledonu – ovšem nic nezkazíte. Pokud se chcete inspirovat, co konkrétně si můžete v tomto stylu pořídit, nahlédněte do naší galerie.

Jak v létě nosit tenisové kousky
Mohlo by se vám líbit