Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nakupovat, bavit se, sbírat odměny: S H&M Hello Member!

Info ikona
Výhody věrtnostního klubu v H&M

Jste věrná jediné značce, u které se můžete stylově obléknout od hlavy až k patě. Klidně celá rodina? Jestli jsou i pro vás (a vaši rodinu) obchody H&M oblíbeným cílem, pak je nejvyšší čas vstoupit do věrnostního klubu H&M Hello Member a čerpat ty nejluxusnější výhody.

Promotion | 1. 07. 2021

Věrnostní program H&M Hello Member je zcela digitální, takže už nikdy nebudete potřebovat plastovou kartičku a už vůbec ne papírové poukázky. Jediné, co musíte udělat pro to, abyste získala vstupenku do klubu vyvolených, je zaregistrovat se na stránkách hm.com, případně přepnout svůj stávající účet H&M na členství ve věrnostním programu (odsouhlasením nových podmínek), či jednoduše stáhnout do svého chytrého telefonu aplikaci. 10% sleva na příští nákup vás nemine!

Info ikona
Módní nákupy plné výhod v H&M

Čím víc, tím líp

Extra slevy na zlevněné produkty, doprava zdarma nad 800 Kč, bezplatné vrácení online nákupů a další speciální nabídky a slevy. To představuje jen základní škálu výhod, které na vás čekají. Zároveň budete sbírat body. Za jakoukoliv aktivitu. Ať už nakoupíte, napíšete, jak jste spokojená se zbožím, nebo jen nakoupíte. S každými 2000 body se rozdávají bonusové vouchery, které můžete proměnit za cokoliv jen budete chtít. A jakmile dosáhnete magické hranice 6000 bodů, vyšplháte se na úroveň Plus Members, kde se budete cítit ještě opečovávanější. Přístup k ještě větším slevám, doprava zcela zdarma, přednostní možnost nakupovat v rámci exkluzivních akcí, ještě lákavější nabídky jsou báječnou součástí.

Info ikona
Móda v H&M pro celou rodinu

Recyklace má smysl

Máte doma kousky, které vám zbytečně zabírají ve skříních místo? Doneste je do jakékoliv prodejny H&M — na vašem elektronickém účtě vám na oplátku přistanou další plusové body. V tašce, kterou jste si přinesla, pak můžete nové kousky pohodlně odnést. A opět za to budete královsky odměněna. Stejně tak, když nakoupíte kousky s označením Conscious nebo podpoříte tvorbu lokálních tvůrců. Ekologické myšlení nese své plody!

Když se benefity násobí

Chystáte se s partou přítelkyň na pravidelný dýchanek? Nezapomeňte se jim o svém členství v H&M Hello Member zmínit — nakupovat s výhodami budete moct všechny! Více se o věrnostním klubu H&M Hello Member dozvíte tady.

Info ikona
Věrnostní klub Hello Members H&M má spoustu výhod