Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejlepší outfity léta 2024 pro milovnice minimalismu: Snadno je napodobíte a ještě ušetříte

Minimalismus byl v posledních letech velice oblíbený, a to nejen v bytovém designu, ale také v módě. Není se čemu divit, jelikož čisté linie a tlumené barvy všeobecně lahodí oku a vnášejí klid do duše. Navíc lidé, kteří mají tento vkus, vždy vypadají elegantně, upraveně a nadčasově. Pro někoho může být minimalismus nuda, někomu se v něm odráží celý životní styl. Podívejte se na pět snadných letních outfitů a pořiďte si nadčasové kousky, které stojí doslova pár stovek.

Je to individuální, ale zdá se, že čím jsme starší, tím více tíhneme k minimalistickému životu. Odjakživa slyšíme, že méně je více, a je to svatá pravda. Najde se spousta lidí, kteří nepotřebují experimentovat s aktuálními trendy a raději investují do klasických kousků, o kterých vědí, že je budou chtít vytáhnout každý rok znova. Díky tomuto způsobu uvažování se pak jejich šatník stává mnohem udržitelnějším. A to je základ pro ideální stav, kdy se oblékáte pouze do vzájemně dobře kombinovatelných kousků a vypadáte šik za každé situace.

Mohlo by se vám líbit

Trend léta 2024: Ani modré džíny, ani černé kalhoty. Letošní léto patří krémovým modelům

Jednoduchou kombinaci džínů, tílek s úzkými ramínky a sandálů sice milujeme, ale tento aktuální trend oslovil i nás. Krémové kalhoty jsou nonšalantně elegantní a vypadají skvěle k opálenému tělu, čímž dokonale vzbuzují letní náladu. Vyberte si s námi, jaké pořídit a k čemu je nosit.
marianne.cz

Staňte se královnou sofistikovanosti

V létě se to všude jen hemží sytými barvami a potisky. V minimalistických outfitech budete mezi těmito výraznými kombinacemi doslova královnou sofistikovanosti a snadno se odlišíte. Další výhodou je snadné balení na dovolenou, protože vám udělá radost jen pár kousků, které spolu můžete nekonečně kombinovat. Vše ale samozřejmě záleží na tom, v čem se cítíte nejlépe a jaký styl vám poskytuje patřičné sebevědomí. Pokud ovšem máte zájem vybudovat si rotační minimalistické letní outfity, podívejte se do galerie pro inspiraci a zjistěte, kde najdete obdobné kousky, které nezruinují váš rozpočet.

Vybrali jsme pro vás takové letní outfity, které nás zaujaly pro svou nenáročnost, čistotu, eleganci a jednoduchost. Zároveň jsme našli cenově dostupné kousky, díky kterým si obdobný model můžete snadno vytvořit. Ovšem, pokud jste dlouhodobou vyznavačkou jednoduchého stylu, patrně už většinu kousků vlastníte a bude stačit pro ně sáhnout do skříně. Věřte, že tyto outfity využijete po celé léto – jak na prázdniny, tak na běžné nošení. Pokaždé, když budete mít ráno dilema, co si na sebe obléct, či se nebudete moct rozhodnout, co si s sebou sbalit na dovolenou, jednoduše si na tuto dávku inspirace vzpomeňte a hned budete mít jasno.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější šaty léta 2024: 5 nadčasových modelů, které milují stylové Francouzky

Trendy v šatech přicházejí a odcházejí. Existuje však pětice nadčasových stálic, které mají své pevné místo v šatníku stylových Francouzek. Inspirujte se těmito krásnými ženami a vyzkoušejte i vy jeden z jejich oblíbených modelů. Nejenže díky těmto šatům vytvoříte vždy krásný a velmi ženský outfit, ale unosíte je i na nespočet příležitostí.
marianne.cz

Výhody minimalistického životního stylu

Minimalismus je filozofie životního stylu, která klade důraz na záměrné omezování hmotných statků a zjednodušení fyzického i duševního prostoru. Podle časopisu Forbes bylo zjištěno, že minimalismus má hluboký dopad na duševní zdraví a podporuje pocit klidu a pohody. Zde je pět hlavních výhod, které vám život v minimalismu přináší:

  • Budete mít lepší náladu. Minimalismus má schopnost snižovat stres a úzkost.

  • Zaznamenáte lepší soustředění i produktivitu. Tím, že ze svého života odstraníte nepořádek, eliminujete ruchy, které by vás mohly rozptylovat.

  • Zlepšíte svou finanční gramotnost, protože minimalismus podporuje uvědomělé utrácení a vlastní spotřebu. Děláte větší rozdíly mezi potřebami a přáním.

  • Snižuje pocit osamělosti, který porovnává materiální statky a vlastní hodnotu. Minimalismus nám umožňuje více žít ze zážitků a osobního růstu.

  • Díky minimalismu budete mít jednodušší život a větší duševní pohodu, protože se naučíte mít radost z maličkostí, dokážete ocenit krásu jednoduchosti a naučíte se žít přítomným okamžikem.

Pět letních outfitů pro milovnice minimalismu: Najděte si ten svůj!
Zdroj článku

Související články

Móda
Jak se obléct na rande: Tipy na outfity na romantické pikniky i vášnivé večery

Jak se obléct na rande: Tipy na outfity na romantické pikniky i vášnivé večery

Móda
Trendy doplňky pro léto 2024: 4 módní detaily, které vám vylepší i ten nejjednodušší outfit

Trendy doplňky pro léto 2024: 4 módní detaily, které vám vylepší i ten nejjednodušší outfit

Móda
V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

Móda
Do parného horka i do klimatizace: 3 outfity, které jsou vhodné ven i do kanceláře

Do parného horka i do klimatizace: 3 outfity, které jsou vhodné ven i do kanceláře