Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Neteř princezny Diany jako módní ikona. Prohlédněte si nejlepší outfity Lady Kitty Spencer

Info ikona
Lady Kitty Spencer

V době smrti princezny Diany jí bylo pouhých šest let, přesto je s ní v posledních letech stále srovnávána. A není se čemu divit, Lady Kitty Spencer překypuje stejně jako její teta šarmem i vytříbeným módním vkusem. Osobitý styl má zkrátka v krvi.

V posledních týdnech zahltily sociální sítě fotky neteře princezny Diany, která všechny ohromila svými opulentními svatebními šaty od návrhářského dua Domenico Dolce a Stefano Gabbana. I když se do té doby Lady Kitty Spencer pozornosti médiím spíše vyhýbala, v módě není žádným nováčkem. Aktuálně je totiž globální ambasadorkou značky Dolce & Gabbana.

Třicetiletá modelka se ve světe modelingu objevila poprvé v roce 2015, kdy zazářila na titulní straně magazínu Tatler. Lady Kitty Spencer, tou dobou stále zaškatulkovaná spíše jako „neteř princezny Diany“, se ale do povědomí nejvíce dostala díky účasti na svatbě vévodkyně Meghan a prince Harryho. Svými šaty Dolce & Gabbana Alta Moda, fascinátorem od Philipa Treacy a luxusními šperky značky Bulgari zastínila známější svatebčanky jako Amal Clooney, Victorii Beckham nebo Serenu Williams. Všichni se po této události začali ptát Kdo je Lady Kitty Spencer?

Mohlo by se vám líbit

Kitty, celým jménem Lady Katherine Eleanor Lewis, je dcerou bratra Lady Diany. V době tragické nehody v pařížském tunelu jí bylo pouhých šest let. I přesto je stále se svou tetou srovnávána a označována jako pokračovatelka jejího módní stylu. Pravdou zůstává, že v šatníku Kitty se objevují prvky, které by mohly být inspirovány outfity Diany. Ať už to byl záměr nebo ne. Styl obou se vyznačuje elegancí, ženskostí i odvahou na pestrobarevné vzory. Kitty ale není svazována královskými pravidly, a tak se může v módě více odvázat.

Prohlédněte si v galerii její nejlepší módní momenty.

Módní momenty Lady Kitty Spencer
Mohlo by se vám líbit