Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Neteř princezny Diany se vdala. Lady Kitty Spencer oblékla dechberoucí svatební šaty

Info ikona
Kitty Spencer

Vypadá to, že Lady Kitty Spencer zdědila módní vkus po své tetě. Před oltářem stanula v opulentních svatebních šatech s nádechem viktoriánské Anglie, které pro Kitty stvořilo návrhářské duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana.

Lady Kitty Spencer se sice narodila do ostře sledované rodiny, ale prozatím se záři reflektorů úspěšně vyhýbala. To se ale změnilo během uplynulého víkendu, kdy řekla své „ano“ jihoafrickému podnikateli Michaelu Lewisovi. Od té chvíle se svět sociálních sítí kochá fotografií Lady Kitty Spencer ve svatebních šatech od italské značky Dolce & Gabbana.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Není divu, šaty evokují viktoriánskou Anglii - nechybí jim krajkovaný roláček, dramaticky nadzvednuté ramenní vycpávky ani dlouhé rukávy, zároveň ale působí nadčasovým a ženským dojmem. Návrhář Stefano Gabbana pro Tatler řekl, že svatební šaty jsou inspirované Kittynou láskou k Itálii i dědictvím velké viktoriánské éry. Nutno dodat, že volba svatebních šatů od Dolce & Gabbana nebyla náhodná. Lady Kitty Spencer je totiž modelkou i globální ambasadorkou této italské luxusní značky.

Svatební den, který se odehrál v barokním domě Villa Aldobrandini ze 17. století v Římě, sice patřil těmto viktoriánským šatům, avšak Lady Kitty Spencer měla ve své svatební šatní skříni ještě další čtvery šaty od Dolce & Gabbana. V předvečer svatebního obřadu oblékla modré tylové šaty s výšivkou květin, na svatební večeři si pochutnávala v bílých šatech s odhalenými rameny a ručně malovanými květy, a svatební párty se nesla v duchu společenských šatů pokrytých třpytivými kamínky. Třetí den svatebních oslav Kitty Spencer zakončila v hedvábných šatech se smaragdově zeleným vrškem a květinovými výšivkami na bílé sukni.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit