Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Od extrémů k eleganci: Oblečení, které chrání i sluší

Info ikona
wellensteyn bundy

Wellensteyn patří mezi vedoucí světové oděvní značky specializované na bundy. Za nabídkou zahrnující více než 400 modelů vyrobených z vodě a větru odolných materiálů, opatřených technickými, prodyšnými membránami stojí německá kvalita a preciznost, tradice a dnes již téměř legenda – 60 let zkušeností.

Promotion | 8. 04. 2024

Značka zrozená v extrémním prostředí hamburských přístavů a Severního moře se dnes stala synonymem pro bundy prémiové kvality. Pracovníci na offshore ropných vrtných věžích, údržbáři větrných elektráren, záchranáři, vodní záchranáři a sportovci používají Wellensteyn bundy uzpůsobené pro takové extrémní podmínky, které své uživatele chrání nejen před počasím a přírodními živly, ale jsou i pohodlné. Kromě toho, že se Wellensteyn  produkty vyznačují výše uvedenými vlastnostmi, jsou to zároveň moderní kousky, které se hodí i pro jiné příležitosti.

Styl i funkčnost v jednom

Při nákupu bundy často stojíme před otázkou, zda zvolit pohodlný nebo moderní kousek. Wellensteyn toto dilema vyřeší, a to díky své funkční a přesto neuvěřitelně módní produktové řadě. Bundy Wellensteyn jsou kromě kvality a designu mimořádně oblíbené i proto, že každý mezi nimi najde model nejlépe odpovídající jeho požadavkům a stylu, ať už se jedná o klasický, elegantní nebo sportovní styl. Značka v průběhu uplynulých 60 let vytvořila neuvěřitelnou kolekci bund. V nabídce najdete více než 400 různých bund, a to z více než 200 různých druhů materiálů a v široké barevné paletě, což znamená výběr z více než 3000 modelů.

Info ikona
wellensteyn

Zima vám nebude

Bundy značky Wellensteyn představující prémiovou kategorii jsou vyráběné ze specifických, větru a vodě odolných, speciálních prodyšných materiálů, někdy v až extravagantním vzhledu, a udrží svého majitele v teple i v tom nejchladnějším prostředí. Modely značky Wellensteyn vyvinuté pro extrémní povětrnostní podmínky se díky nejmodernějším materiálům proslavily vysokou odolností a trvanlivostí a svým majitelům slouží po mnoho let. Navzdory těmto vlastnostem produkty nevyžadují speciální čisticí procesy, lze je prát v pračce běžnými tekutými pracími prostředky.

V nabídce Wellensteyn dnes najdete nejen zimní bundy odolávající extrémním teplotám a všem povětrnostním podmínkám, které jsou základem ochranné známky značky, ale své místo v mimořádně širokém výběru dostaly také sezónní bundy a pláštěnky, mikiny, vesty, trika, čepice a další doplňky optimalizované pro mírnější povětrnostní podmínky a letní období, aby si milovníci značky mohli po celý rok užívat prémiovou kvalitu poskytovanou značkou Wellensteyn.

Prohlédněte si galerii produktů značky Wellensteyn
Měření