Iva Frühlingová o stylu českých žen, francouzském paradoxu a o tom, co by vám nemělo chybět v šatníku

Monika Mudranincová | 05/03/2026

Přidejte si Marianne do oblíbených na Google zprávách

Natočila nový singl, vydala už čtvrtou knihu a svými módními instagramovými videi inspiruje tisíce žen. Zpěvačka a spisovatelka Iva Frühlingová (43) prožívá období, které by se dalo bez nadsázky nazvat mimořádně šťastným. Jak sama přiznává, dnes sklízí plody zkušeností, které sbírala posledních pětadvacet let.

Jak vzpomíná na dobu, kdy se z neznámé dívky stala během krátké chvíle hvězdou? Co jí to tehdy dalo – a co naopak vzalo? V otevřeném videorozhovoru se Iva Frühlingová vrací na začátek své kariéry a bez příkras mluví i o období, kdy se ocitla v roli takzvané „zelené vdovy“ v satelitu za Prahou. Jaké bylo vyrovnat se s rolí manželky a mámy a přitom neztratit samu sebe?

Martina Mašková, Kateřina Trávníček
Ženy, nejste hysterické, jen přetížené! A vztek není vaše selhání. Rozhovor s autorkami podcastu Mrchy z pekel

Co je to rtěnkový index?

Šéfredaktorka Marianne Monika Mudranincová se ptala i na témata, která ženy často řeší mezi sebou: Proč je podle Ivy zásadní mít kolem sebe kamarádky? Baví ji vaření a žehlení, nebo je to nutné zlo? A co na svém muži obdivuje nejvíc?

Řeč přišla také na její velkou vášeň – Japonsko. Proč mu propadla a čím ji fascinuje tamní kultura i každodennost? Jak hodnotí styl Japonek, Francouzek, Američanek a Češek? A v čem se podle ní liší jejich přístup k módě i sebevědomí?

Dozvíte se i to, jakých pět základních kousků by podle ní nemělo chybět v šatníku žádné stylové ženy, co znamená takzvaný rtěnkový index a proč je jí blízký francouzský paradox. A samozřejmě prozradí i to, jaké plány a projekty chystá do budoucna.

Celý rozhovor si pusťte ve videu výše.

Zdroj: Rozhovor s Ivou Frühlingovou

Marianne talk rozhovor o zenach Monika Mudranincová

Nejčtenější články

Návod na sametovou pleť bez pórů? Vyzkoušejte sypký minerální make-up. Ukážeme vám, jak na to Kvíz: Jak fungoval Marshallův plán? Připomeňte si historický milník i jeho tragický vliv na osud Československa Ljuba Krbová: Na dovolené si vystačím s příručním zavazadlem. Prozradila nám, co jí v něm nikdy nesmí chybět

Doporučujeme

Načíst další

Mohlo by se vám líbit

Marianne Bydlení