Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Tipy na dárky

Tipy na dárky, kterými potěšíte každou ženu

Info ikona
žena hledící do zrcadla

Blíží se narozeniny nebo například významné výročí, a vy ještě nemáte pro svou drahou polovičku, sestru, dceru, matku nebo třeba kolegyni z práce žádný dárek? Zachráníme vás! Máme pro vás seznam darů, které zaručeně potěší každou ženu.

Promotion | 16. 01. 2023

Troufáte si na šperky? 

Nejen v případě pánů je skvělým tipem na dárek pro ženy šperk. Darují je často i matky a babičky svým dcerám, resp. vnučkám. Dárkem, který bývá s radostí přijat, jsou náušnice

Ty jsou velice univerzálním a zároveň praktickým dárkem. Každá žena totiž ocení, pokud má náušnic více a může je měnit dle příležitosti a oděvu. Vhodnou volbou ale může být i řetízek s přívěskem, náramek nebo prstýnek.  

Snažte se jen nekupovat šperky podle svého vlastního vkusu. Místo toho byste se měli pokusit proniknout do vnímání obdarovávané osoby a vybrat takový šperk, který by si vybrala i ona sama. Z finančního hlediska máte prostor značně široký, nejlevnější šperky vás přijdou řádově na stokoruny, stejně tak ale nebudete mít problém utratit za jeden šperk desítky tisíc korun, jestliže vám to váš rozpočet dovolí. 

Šperky na poslední chvíli snadno koupíte přes internet, nebo doslova na poslední vteřinu i v klasické kamenné prodejně.

Dámská kosmetika 

Osvědčeným tipem na dárek pro ženu je kosmetika. Různé vyživující krémy, oleje, řasenky, nebo dokonce parfémy. Nic z toho nemůže být krokem vedle. Vyberete-li kvalitní kosmetiku, která odpovídá vkusu dané ženy, vše bude s nadšením přijato a zužitkováno. 

Sáhnete-li po parfému, ušetříte si práci i s balením dárku. Flakony kvalitních parfémů zpravidla samy o sobě vypadají natolik dobře, že zcela postačí předání v dárkové taštičce. 

Poukaz na dobrou večeři nebo zážitek 

Z pohodlí domova můžete na poslední chvíli objednat i voucher. Máte-li doma tiskárnu, vše zvládnete jen chvilku před předáním dárku. Neposkytne-li vám dárkový poukaz prodejce, budete jen muset zapojit trochu kreativity a vyrobit si vlastní. I to lze ale v dnešní době rychle zvládnout, poslouží i obyčejný textový editor nebo internetová aplikace dostupná zdarma. 

Co můžete například koupit? Skvělým tipem je večeře pro dva v zážitkové restauraci, lístky do divadla či na operu, nebo například poukaz na společnou dovolenou, jestliže vám to rozpočet dovoluje. 

Sázka na jistotu? Prostě kupte květiny 

Ačkoli by předchozí tipy neměly zklamat žádnou ženu, máme pro vás ještě jeden, který už potěší zcela zaručeně všechny obdarované. Jde o květinu. Můžete koupit buď řezanou, nebo kvetoucí rostlinku v květináči. K zakoupení jsou v květinářstvích, supermarketech i v menších večerkách. Nenajdete ženu, která by dar v podobě květiny odmítla. Dejte si jen pozor na převoz, aby se květina nepoškodila nebo nezvadla. 

Měření