Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 3. do 9. července 2023: Váhy čeká velký úklid, Štíři se nemusí bát riskovat

Doba dovolených je v plném proudu a dlouhé letní dny nás zásobují pozitivní prosluněnou energií. V tomto týdnu ale přijde zkouška, kterou připraví úplněk, jež připadá na 3. července. Proběhne ve znamení cílevědomého Kozoroha, který se snaží ze všech sil dostát svým úkolům a povinnostem. Energie tohoto úplňku k tomu bude tlačit i vás. Co dalšího vás v tomto týdnu čeká a nemine? Nahlédněte do našeho horoskopu..

Zuzana Heralová | 3. 07. 2023

Beran

Pokud jste do teď neřešili peníze a utráceli, možná si budete trochu drbat hlavu. Právě teď totiž zjistíte, jak důležité je myslet na zadní kolečka. Vaši energii a pozornost si vyžádá také překvapivá událost v rodině, která může ovlivnit i váš osobní život, a to na hodně dlouho. Přijímejte s pokorou a láskou, co Vesmír připravil, nakonec zjistíte, že se vše děje pro vaše dobro.

Býk

V tomto týdnu buďte ostražití zejména pokud jde o vztahy a pracovišti. Sice to vypadá, že se nic neděje a všichni mají volno, ale není to tak. Podvod ze strany kolegů by vás mohl stát posun v kariéře. Hlavně začátkem týdne buďte opatrní, pokud jde o zdraví. Ochraňujte zejména klouby a záda. Právě tyto části těla budou totiž nejvíce zatíženy energií úplňku v Kozorohu.

Blíženci

Během tohoto týdne můžete pocítit lehký neklid a roztržitost. Snažte se zklidnit a věnovat pozornost sami sobě třeba prostřednictvím meditace nebo jógy. Pokud jste se až dosud potýkali s nějakým finančním problémem, můžete se radovat, protože se blýská na lepší časy. Je tu šance zvýšit svůj pravidelný příjem prostřednictvím aktivit, které pro vás budou zároveň i koníčkem. Můžete si nechat v tomto ohledu poradit i od nějakého staršího člověka, kterému důvěřujete.    

Mohlo by se vám líbit

Numerologie čísla popisného: Každá adresa vyzařuje jinou energii. Nejlepší je 6, v čísle 7 straší

Každá adresa vyzařuje určitou energii. Proto se stává, že vstoupíte do krásného luxusně zařízeného domu, ale vy se tam přesto necítíte dobře. Zjistěte domovní číslo vaší adresy. Vůbec nejlepší je prý šestka.
marianne.cz

Rak

Čeká vás úspěšný týden, ve kterém prakticky bez většího úsilí můžete dosáhnout úspěchů zejména v profesním životě. Postavení planet naznačuje, že pokud se v práci budete chovat diplomaticky a budete pozorní ke všemu ve svém okolí, mohli byste dosáhnout i zvýšení kompetencí a platu. Ve vztahu si dejte pozor na falešnou hru. Týká se to všech nezadaných Raků, kteří se pustí do prázdninového flirtu.

Lev

Postavení Merkuru a Luny naznačuje, že se můžete tento týden dočkat v životě velkých změn, na které ale možná ještě nejste připraveni. Můžete je vnímat ze začátku jako křivdu a cítit lítost, ale nakonec se ukáže, že přišly proto, aby vás něco důležitého naučily a posunuly vás ve vašem duchovním růstu. Pokud si nebudete vědět rady, poproste o pomoc někoho z vaší rodiny, komu skutečně důvěřujete.

Panna

Planety, které nad vámi drží ochrannou ruku budou mít v tomto týdnu mimořádně silnou konstelaci. Můžete se těšit na pohodové dny, kdy se vám bude dařit skoro všechno, na co sáhnete. Využijte toho pro dotažení všech restů, do kterých se vám nechtělo. A hlavně načerpejte energii do dalších dnů. Budete ji potřebovat. Dobře se budete cítit ve společnosti přátel.

Mohlo by se vám líbit

Špatné věci se vám v životě mohou dít kvůli karmickému dluhu: Zjistěte, zda neplatíte za svou hamižnost či sobeckost

Máte pocit, že se vám smůla lepí na paty? Dějí se vám špatné věci? Je možné, že máte karmický dluh z minulého života. Existují čtyři čísla karmických dluhů, která ovlivňují současný život jejich nositelů. Nemáte jedno z nich také vepsané v datu narození?
marianne.cz

Váhy

V tomto týdnu se zaměřte na zvelebování svého bytu či domu. Udělejte si pořádek všude, kde cítíte chaos, ať už jde o staré papíry a časopisy, šatník nebo komoru, kde končí vše, co už nepotřebujete, ale je vám to líto vyhodit. Jakmile se rozloučíte se starým, uvolníte prostor pro energii něčeho nového, co vám přinese užitek a radost.

Štír

Vaše touha cestovat a poznávat vše nové, dosáhne tento týden svého vrcholu. Nebojte se trochu zariskovat a pustit se za hranice svých možností. Stejně jsou jen ve vaší hlavě. Ve skutečnosti můžete mít všechno, co si dovolíte. Oporu najdete ve své rodině, zejména dětech, pro které se stanete inspirací na cestě ke svobodě a vyjádření sebe sama.

Střelec

Tento týden přinese do vašeho rodinného života štěstí, klid a prosperitu. Díky tomu si můžete naplánovat výlet nebo návštěvu u příbuzných, které jste už dlouho neviděli. Postavení planet slibuje také podporu a štěstí v kariéře. Nebude to sice zadarmo, ale když využijete příležitost, můžete počítat s tím, že se vám bude dařit. Šance je také na rozšíření svých znalostí v oboru, ve kterém pracujete.

Mohlo by se vám líbit

KVÍZ: Jak dobře znáte zmrzlinu - jedno z nej letních potěšení?

Teplota konečně stoupá a ke slovu se postupně dostávají radosti léta – sluníčko, dovolená, moře, čas plný radosti s přáteli či blízkými – a k tomu se hodí i skvělá zmrzlina. Dát si kopeček nebo dva... či tři v křupavém máslovém kornoutu nebo vynikající zmrzlinový pohár, to patří k těm nejpříjemnějším hříchům léta.
elle.cz

Kozoroh

Úplňkové energie se projeví touhou po změnách, které zlepší vaši životní úroveň. Nebude pro vás problém vystoupit z komfortní zóny a udělat všechno proto, abyste byli šťastnější. Nejde jen o vylepšení finanční situace, ale celkově spokojenosti s tím, co děláte a kde se v životě nacházíte. Těšit se můžete na harmonické a šťastné chvíle po boku svého partnera, který pro vás bude oporou.

Vodnář

Vaše nespoutaná povaha se projeví zejména pokud plánujete na příští týden dovolenou. Zbytečně neriskujte a držte se plánu, který jste si dali. V rodině byste se mohli dočkat radostných zpráv, zejména máte-li starší děti. Ukáže se, že jsou samostatnější, než jste si dosud byli ochotni připustit. Využijte toho a věnujte se sami sobě.          

Ryby

Vaše empatická povaha by vám mohla zkomplikovat život. Začněte myslet více na sebe, není to sobecké. Dobře vám udělá pobyt v přírodě, zejména u vody, která je vaším živlem. Volné dny v polovině týdne využijte k odpočinku a relaxaci. Nepracujte, neplánujte, zkrátka se je nechte unášet tím, že vám život přinese do cesty.    

Zdroj článku

Související články

Dobrý nápad
Recept na jahodovou bublaninu: Tahle vám zaručeně zachutná!

Recept na jahodovou bublaninu: Tahle vám zaručeně zachutná!

Dobrý nápad
KVÍZ: Kolik toho víte o kávě, kterou možná právě vy pijete každý den?

KVÍZ: Kolik toho víte o kávě, kterou možná právě vy pijete každý den?

Krása
Toužíte po dokonale oholených nohách? Možná děláte jednu zásadní chybu

Toužíte po dokonale oholených nohách? Možná děláte jednu zásadní chybu

Móda
Nejkrásnější šaty léta 2024: 5 nadčasových modelů, které milují stylové Francouzky

Nejkrásnější šaty léta 2024: 5 nadčasových modelů, které milují stylové Francouzky