Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Březnový úplněk podle čísel a hvězd: Hledejte nové cesty, odpovědi mohou přijít i ve snech

Je tu další letošní úplněk, který tentokrát připadne na pondělí 25. března ráno. Ovlivní jej největší diplomati zvěrokruhu, Váhy, a protichůdné číselné kombinace. Uvědomíme si víc než jindy, že občas je – přes všechny své zásady – nutné přistoupit ke kompromisům, které se mohou stát dobrým odrazovým můstkem pro snadnější běh událostí. Co dalšího nabídne třetí úplněk roku 2024? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Ilona Lea Kotková | 21. 03. 2024

Mimořádnost úplňkové energie vnímá každý

Čas běží svižným tempem a my máme před sebou už třetí letošní úplněk. Stejně jako všechny předchozí jsou dny plného Měsíce náročné, a to nejen pro citlivé jedince. Specifickou úplňkovou energii obvykle zaznamenají i lidé, jejichž vnímání se za běžných okolností soustředí jiným směrem, na věci hmotné a konkrétní. Obecně můžeme během úplňku hůř spát a cítit se rozladěně, aniž bychom k tomu měli jasný důvod. Ke slovu se často dostává i vyšší únava, horší soustředění a pocity zmatku, pochyb či lítosti. Proto je lepší zůstat v tento den co nejvíc v klidu a nepouštět se do žádných náročných úkolů a debat. Pokud to jde, je lepší vyvarovat se i náročnějších lékařských zákroků.

Den ovlivní sedmé znamení zvěrokruhu, diplomatické Váhy

25. březen nás na jedné straně zaskočí ochotou dělat kompromisy a přizpůsobovat se daným (i zčásti nevyhovujícím) podmínkám, na straně druhé však i značným důrazem na výsledek a potřebě konat za každou cenu. Energie celého dne bude pulsující a proměnlivá, podobně jako naše nálada a tendence věci řešit a vyřešit. Ve vztazích můžeme zaznamenat posun správným směrem, ať půjde o znovuzažehnutí jiskry, nebo naopak úplné vyhasnutí. Věci se dají do pohybu a bude jen na nás, zda (a především jak) nápor třetího úplňku roku 2024 ustojíme.

Dobrou zprávou je, že dni budou vévodit klidné a šarmantní Váhy, které do něj vloží notnou dávku rozvahy a diplomacie. Lidé narození v tomto vzdušném znamení bývají velmi kreativní v tom, jak věci řešit v poklidu a bez vyhrocených emocí. Bývají okouzlující a vždy udělají maximum pro to, aby zažehnali konflikt. Zrozenci ve Vahách platí za srdečné, kultivované a empatické jedince, vždy připravené pohlédnout na svět očima druhého. Dobré mezilidské vztahy jsou jejich prioritou, proto bývají přínosem pro jakýkoli kolektiv. Často ohromí svou soudností a logikou, díky kterým zanalyzují problém a nabídnou vhodné kompromisní řešení. Zásadní je pro Váhy rovnováha a práce na uvědomění si sebe sama. Aby se vymanily z tendence stávat se závislými na druhém člověku, potřebují pracovat na zdravém sebevědomí, což je pro mnohé výzva. Podobné energie budou provázet také 25. březen, jemuž toto znamení propůjčí svůj charakter.

Mohlo by se vám líbit

Jaké je číslo vaší životní cesty? Numerologie vám pomůže s rozhodováním a poradí, kterým směrem se v životě vydat

Když v životě nevíme kudy kam, oceníme jakéhokoliv rádce, který by nám ukázal směr. A právě takovým ideálním rádcem může být číslo vaší životní cesty. Nikdy není chyba obrátit se na numerologii, která říká, že i čísla mají svou energii. Číslo vaší životní cesty vám pomůže při rozhodování, ukáže vaše silné a slabé stránky a může vás inspirovat i při výběru povolání.
marianne.cz

Číselné kombinace dodají dni zajímavou dynamiku

Číselné kombinace vzniklé rozpočtem data z velké části podpoří snahu o vyřešení jakkoli náročných situací v co největším poklidu. Snad jen s výjimkou dopoledne, pro něž bude příhodnější někdy zbytečně rychlé jednání, zbrklost a neuváženost. Tendence mít vše pod kontrolou vyvrcholí v odpoledních hodinách, aby večer a noc pokračovaly už v poklidnějším rytmu.

0-6 hodin

Doba odpočinku a regenerace bývá často úplňkovou energií zkoušena. Míváme lehčí, nebo naopak nezvykle tvrdé spaní, podivné sny, myšlenky i předtuchy. Jiné to nebude ani tentokrát a nejintenzivněji pocítíme neklid těsně nad ránem. Právě tou dobou se mohou objevit důležité sny a vize s tendencí trochu nám napovědět. Snový jazyk bývá velice specifický a individuálně „nastavený“ pro každého jednotlivce. Proto nedává příliš velký smysl nahlížet do snářů; užitečnější je zamyslet se sami a pokusit se propojit sny s tématy, která řešíme.

6-12 hodin

Rozjezd po ránu bude pozvolný; snad proto, abychom získali dostatek sil nasednout později do kabinky horské dráhy a udrželi se v rovnováze. Vyvstanou především ženská témata, která však díky dynamice ostatních čísel v numerologickém rozkladu dne budeme mít tendence hrotit. Jinými slovy – důležité bude vnímat všemi smysly a být otevřeni nekonvenčním řešením, avšak nejednat v návalu emocí zbrkle a nerozvážně.

12-18 hodin

Odpoledne trochu ztratí dopolední dynamiku a lehkost. Věci najednou nepoběží v tempu, o které bychom stáli, a ke slovu se dostanou drobné nepříjemnosti. Tady bude potřeba zapojit hravost, diplomacii a kreativitu, abychom neplýtvali svou energií zbytečně.

18-24 hodin

Večer a noc přinesou úlevu, přestože se možná budeme cítit unavenější než obvykle. Oddejme se poklidné energii posledních hodin dne, nic neřešme a buďme s těmi, na kterých nám záleží.

Zdroj: autorský článek

Zdroj článku

Související články

Zábava
Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Zábava
Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?

Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte loga známých značek, která vídáte téměř denně?

Kvíz: Jak dobře znáte loga známých značek, která vídáte téměř denně?

Zábava
Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?