Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na květen: Býci zažijí tajný románek, Berani by měli prosazovat svůj názor

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Býk

21. 4. – 21. 5.

Venuše, která se po většinu měsíce pohybuje Beranem, vám utajený románek sice nabízí, ale nevnucuje. Zda se pro něj rozhodnete, je jen na vás. Náročnější je vliv zatmění kolem 16. května. Silně totiž zvyšuje nebezpečí, že se zamilujete do někoho, koho jste špatně odhadla.

Beran

21. 3. – 20. 4.

Mluvte, dohadujte se a svůj názor prosazujte i za okolností, které tomu zdánlivě vůbec nepřejí. Na tempu začněte ubírat až po 24. květnu. Pak se podívejte kolem a uvědomte si, že máj je tu i pro vás.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Do 25. dubna musíte zvládat vliv Marsu z Ryb. Dejte si pozor, abyste se nezamilovala do někoho jen proto, že patří někomu jinému. Patrně byste ho získala, ale svědomí by vás kvůli tomu pořádně hryzalo. 

Mohlo by se vám líbit

Novinky ze světa literatury přímo do vašich uší aneb Tipy na nejlepší knižní podcasty

Posloucháte rádi podcasty a zároveň jste vášnivé čtenářky? Máme tipy na podcasty o knihách a aktuálním dění ve světě literatury.
marianne.cz

Rak

22. 6. – 22. 7.

Do 11. května, kdy je Jupiter v Rybách, pracujte na své kariéře. Pokud máte šanci, uvažujte i o práci v zahraničí. Nebojte se ani výběrových řízení v nadnárodních firmách. Dopadnou naprosto skvěle!   

Lev

23. 7. – 22. 8.

Na pravou a skutečnou lásku si musíte počkat až do dnů kolem 24. května. Pak ale bude stát za to! Harmonii tělesnou, duševní i duchovní si vychutnáte tak, že oba začnete uvažovat o svatbě, rodině a dětech.   

Panna

23. 8. – 22. 9.

Vzdor svému obvykle pragmatickému přístupu k životu se pouštíte do akcí, které byste jindy označila jako zbytečně idealistické. Teď je vám ale jasné, že to udělat musíte. Když to neuděláte vy, neudělá to nikdo…   

Mohlo by se vám líbit

Italské Benátky zavádí vstupné pro jednodenní turisty

Italské Benátky patří k nejkrásnějším městům světa. Bohužel, s jejich krásou jdou ruku v ruce i zástupy turistů, kteří ničí romantickou atmosféru města. Nejen proto se radní rozhodli, že od letošního léta zavedou pro jednodenní turisty rezervační systém se vstupním poplatkem.
marianne.cz

Váhy

23. 9.– 23. 10.

Venuše, která do 28. května prochází vaším partnerským sektorem a na niž navazuje Mars, vám konečně dává tolik postrádané sebevědomí. Všechno zvládáte tak, abyste byla spokojená a partner se usmíval.   

Štír

24. 10. – 22. 11.

Do 11. května můžete využít spojenou energii Marse a Jupitera. Nezadaným přináší lásku, matkám vylepšuje vztah s dětmi. Všem bez rozdílu pak dává spoustu tvůrčích schopností, které dokážou projevit.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Lepší měsíc na začátky se vším novým, na co jste dosud neměla čas, nenajdete. Ať se pustíte do čehokoli, půjde vám to skvěle. Kdyby náhodou nešlo, nevadí. Vždycky se najde někdo, kdo vám rád a nezištně pomůže. 

Mohlo by se vám líbit

Vše, co víme o prequelu k seriálu Koruna

Patříte k milovníkům seriálu Koruna, který mapuje život britské královské rodiny? Pak byste měli vědět, že v seriálových kruzích se šeptá o možném prequelu, tedy seriálu, který by svým dějem předcházel Koruně.
marianne.cz

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Pro lidi kolem sebe sloužíte jako jejich životní inspirace. Dokazujete jim, že vytrvalá a soustředěná práce má smysl. Jedinou výjimkou jsou vaše děti. Ty mají pocit, že to s poctivým přístupem k životu přeháníte.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Veškeré obavy, které jste měla ze své pracovní budoucnosti, jsou neopodstatněné. Když usoudíte, že vám vaše nynější práce nic nového nepřináší, stačí, abyste se jen zmínila. Nabídky na nové místo se pohrnou!

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Opatrnost je nutná zejména kolem 18. května. Setkání Marse s Neptunem aktivuje podvodníky všeho druhu. Nepodepisujte nic, co nemáte stoprocentně ověřené. O tom, že byste půjčovala peníze,
ani neuvažujte! 

Mohlo by se vám líbit

Udržitelné cestování! Šest měst pro ekologicky smýšlející cestovatele

Všichni víme, že cestování automobilem není pro naši planetu to pravé ořechové. I proto celosvětový vyhledávač hotelů vytvořil žebříček šesti měst, ve kterých můžete pohodlně cestovat veřejnou dopravou nebo chodit pěšky.
marianne.cz

Související články

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Zábava
Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Zábava
Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Zábava
Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech