Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na květen: Býci zažijí tajný románek, Berani by měli prosazovat svůj názor

Info ikona
Horoskop

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Býk

21. 4. – 21. 5.

Venuše, která se po většinu měsíce pohybuje Beranem, vám utajený románek sice nabízí, ale nevnucuje. Zda se pro něj rozhodnete, je jen na vás. Náročnější je vliv zatmění kolem 16. května. Silně totiž zvyšuje nebezpečí, že se zamilujete do někoho, koho jste špatně odhadla.

Beran

21. 3. – 20. 4.

Mluvte, dohadujte se a svůj názor prosazujte i za okolností, které tomu zdánlivě vůbec nepřejí. Na tempu začněte ubírat až po 24. květnu. Pak se podívejte kolem a uvědomte si, že máj je tu i pro vás.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Do 25. dubna musíte zvládat vliv Marsu z Ryb. Dejte si pozor, abyste se nezamilovala do někoho jen proto, že patří někomu jinému. Patrně byste ho získala, ale svědomí by vás kvůli tomu pořádně hryzalo. 

Mohlo by se vám líbit

Rak

22. 6. – 22. 7.

Do 11. května, kdy je Jupiter v Rybách, pracujte na své kariéře. Pokud máte šanci, uvažujte i o práci v zahraničí. Nebojte se ani výběrových řízení v nadnárodních firmách. Dopadnou naprosto skvěle!   

Lev

23. 7. – 22. 8.

Na pravou a skutečnou lásku si musíte počkat až do dnů kolem 24. května. Pak ale bude stát za to! Harmonii tělesnou, duševní i duchovní si vychutnáte tak, že oba začnete uvažovat o svatbě, rodině a dětech.   

Panna

23. 8. – 22. 9.

Vzdor svému obvykle pragmatickému přístupu k životu se pouštíte do akcí, které byste jindy označila jako zbytečně idealistické. Teď je vám ale jasné, že to udělat musíte. Když to neuděláte vy, neudělá to nikdo…   

Mohlo by se vám líbit

Váhy

23. 9.– 23. 10.

Venuše, která do 28. května prochází vaším partnerským sektorem a na niž navazuje Mars, vám konečně dává tolik postrádané sebevědomí. Všechno zvládáte tak, abyste byla spokojená a partner se usmíval.   

Štír

24. 10. – 22. 11.

Do 11. května můžete využít spojenou energii Marse a Jupitera. Nezadaným přináší lásku, matkám vylepšuje vztah s dětmi. Všem bez rozdílu pak dává spoustu tvůrčích schopností, které dokážou projevit.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Lepší měsíc na začátky se vším novým, na co jste dosud neměla čas, nenajdete. Ať se pustíte do čehokoli, půjde vám to skvěle. Kdyby náhodou nešlo, nevadí. Vždycky se najde někdo, kdo vám rád a nezištně pomůže. 

Mohlo by se vám líbit

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Pro lidi kolem sebe sloužíte jako jejich životní inspirace. Dokazujete jim, že vytrvalá a soustředěná práce má smysl. Jedinou výjimkou jsou vaše děti. Ty mají pocit, že to s poctivým přístupem k životu přeháníte.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Veškeré obavy, které jste měla ze své pracovní budoucnosti, jsou neopodstatněné. Když usoudíte, že vám vaše nynější práce nic nového nepřináší, stačí, abyste se jen zmínila. Nabídky na nové místo se pohrnou!

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Opatrnost je nutná zejména kolem 18. května. Setkání Marse s Neptunem aktivuje podvodníky všeho druhu. Nepodepisujte nic, co nemáte stoprocentně ověřené. O tom, že byste půjčovala peníze,
ani neuvažujte! 

Mohlo by se vám líbit