Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jak budou vypadat děti z královské rodiny v dospělosti? AI nám dala odpověď

Info ikona
britská královská rodina

Královské děti rostou jako z vody a za chvíli budou postupně slavit plnoletost. Než se tak ale stane, vznikají pouhé odhady, jak budou vypadat. A s nimi výrazně pomáhá umělá inteligence. Co ovšem víme jistě, je, že všechny budou pohledné.

Tereza Čaladi | 23. 11. 2023

Děti princezny a prince z Walesu jsou oblíbenci celého světa. To dává samozřejmě smysl, královská rodina je (nejen) ve Velké Británii zbožňovaná a vzhledem k tomu, že se na rozdíl od dětí prince Harryho objevují na veřejných událostech po boků svých rodičů, je na ně zkrátka upřena určitá pozornost. A bodejť by ne, když jsou tak roztomilé. V tomto roce si nás získal zejména princ Louis na korunovaci svého dědečka, ovšem skvělé byly i výrazy jeho starších sourozenců zachyceny na Wimbledonu.

Královské děti jako dospělé

Ačkoliv jsou všechny z dětí zatím na základní škole, někteří lidé už přemýšlí nad tím, jaká asi bude jejich budoucnost. Zatímco o tom, na jakou univerzitu půjdou, koho si vezmou a jaké vztahy mezi sebou budou mít v dospělosti, se dá pouze spekulovat, představa o tom, jak by mohly vypadat, může být o něco konkrétnější.

Je tomu tak díky umělé inteligenci, která umí generovat obrázky. Na fanouškovském Instagramu královské rodiny The Wales Chronicle a na TikTok účtu 60 Second Histories byli nedávno vyobrazeni malí princové a princezna z Walesu v rané fázi dospívání, tedy okolo 20 let. Jejich podobizny si můžete prohlédnout u nás v galerii na konci článku.

Mohlo by se vám líbit

Na koho se nejvíce podobají?

Nemůžeme si pomoct, ale ve všech třech dětech vidíme o něco více prince Williama, než jeho choť Kate. Ale je nutné poznamenat, že tím, že je princezna Charlotte holčička, vidíme v ní z Kate také mnoho. Na některých fotografiích opravdu působí jako její malé já. Ale ty zoubky a lícní kosti má zkrátka po tatínkovi.

Princezna Charlotte (8 let) je podobná své babičce

Ovšem tím, že je princezna Charlotte podobná do velké míry svému tatínkovi, objevilo se pod videem s jejími fotkami spoustu komentářů, že jim připomíná princeznu Dianu. Našly se tam ale i komentáře, které poukazovaly na to, že jim připomíná spíše královnu Alžbětu II.. My se přikláníme k podobě královny.

Princ George (10 let) je celý mladý William

Nejstarší syn Williama a Kate je podle komentujících mladší verzí Williama. Připomíná ho přitom i svou povahou – ví se o něm, že už teď se připravuje na svou budoucí roli krále a že to bere velmi zodpovědně.

Princ Louis (5 let) má nejvíc z obou rodičů

Princ Louis jako nejmladší dítě z rodiny působí nejvíce jako mix svých rodičů. Nejenom nyní, ve svých pěti letech, ale i v jeho starší verzi vytvořené umělou inteligencí, která mu nadělila o něco tmavší vlasy, než má nyní.

V každém případě, zda tak královské děti budou jednou vypadat je nyní otázkou. Za pár let s k těmto fotkám vytvořených uměou inteligencí můžeme vrátit a posoudit to.

Děti z britské královské rodiny jako dospělé podle AI
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku