Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nejroztomilejší diváci na Wimbledonu? Princezna Charlotte a princ George

Info ikona
princezna Charlotte

Wimbledon je za námi! A ruku na srdce, na tento ročník budeme vzhledem k vítězství Markéty Vondroušové s láskou vzpomínat. Pojďme se ale ještě na chvilku vrátit k mužskému finále, které z královského boxu sledovala princezna Charlotte a princ Geogre.

Britská královská rodina patří k nejvěrnějším fanouškům Wimbledonu. V minulosti v královské lóži usedla královna Alžběta II., princezna Margaret, princezna Diana nebo Meghan Markle. Pravdou ale zůstává, že v posledních letech „kraluje“ královskému boxu princezna Catherine s princem Williamem. Urozený pár se láskou k tenisu netají a pravděpodobně ji předal také svým potomkům.

Mohlo by se vám líbit

Princ George a princezna Charlotte na Wimbledonu

Zatímco princ George si wimbledonskou premiéru užil už v minulém roce, pro princeznu Charlotte šlo o zcela nový zážitek. V doprovodu svých rodičů a staršího bráchy dorazila na mužské finále, ve kterém se Srb Novak Djokovič utkal se Španělem Carlosem Alcarazem. A zdá se, že princezna Charlotte může ve svém fandění konkurovat mamince Catherine. Jenom se podívejte na fotografie, na kterých osmiletá Charlotte fandí jako o závod. Tleskání, jásání, ale i napětí z fotek přímo srší. Nutno dodat, že princ George při sledování tenisu také nezůstal z kamene, a tak s Charlotte vytvořili perfektní fanouškovské duo, které si pravděpodobně nenechá ujít ani následující ročníky Wimbledonu.

Princezna Charlotte a princ George jako fanoušci

Milovnice tenisu? Princezna Catherine

Zatímco princezna Charlotte a princ George dorazili pouze na mužské finále Wimbledonu, jejich maminka Catherine si nenechala ujít ani některé z předchozích turnajů. Například 4. července usedla v královské lóži vedle bývalého tenisty Rogera Federera a jeho manželky Mirky. Stejně tak jsme princeznu z Walesu mohli zahlédnout při ženském finále, ve kterém zvítězila Markéta Vondroušová.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku