Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Který kámen přitahuje lásku aneb Magická síla drahých kamenů

Energie drahých kamenů se využívá už minimálně po staletí. Lidé věří, že konkrétní krystaly mají léčivé schopnosti a sílu přitáhnout do života lásku, bohatství či úspěch. Ať už se snažíte posílit sebelásku, přilákat romantického partnera nebo posílit stávající vztahy, zapojení kamenů může být krásnou a zajímavou zkušeností. Zjistěte, které drahokamy vám s láskou pomohou a jak s nimi pracovat.

Liv Boková | 9. 03. 2024

Jak krystaly používat, aby vám přitáhly lásku

Mějte je vždy při sobě

Nejjednodušší způsob, jak mít drahé kameny neustále při sobě, je ozdobit se jimi. Nemusíte být krystaly vyloženě ověnčení. Stačí, když budete nosit na krku přívěsek z jednoho z kamenů přitahujících lásku. Dále z nich můžete mít celý náhrdelník, náušnice, náramky nebo si vyberte prsten se zvoleným krystalem. Další možností je nosit kámen třeba v kapse, nebo ještě lépe v kapsičce blůzky či košile, protože ho tak budete mít blízko srdce.

Vyzdobte si kameny domov

Z kamínků postavte malý oltář, který se stane místem, kam se bude soustředit láskyplná energie. Hodí se nejlépe do ložnice, jež je místem pro lásku a intimitu. Lapač snů protkaný krystaly a zavěšený nad postelí může být také mocným nástrojem, který vám umožní pociťovat lásku i ve spánku a zároveň zachytí jakékoli negativní energie a pochybnosti o naplněném láskyplném vztahu. Domov můžete dále vyzdobit stromečky z drahokamů, měly by být dva, oblázky nebo drúzami či opracovanými kameny na koule a další tvary.

Dělejte si rituály lásky

Rituál je jednoduchý a zároveň velice účinný způsob práce s energetickými krystaly. Opět je můžete používat i společně. Položte je na váš oltář nebo čistý stůl, zapalte dvě svíčky, povolejte své duchovní průvodce nebo vyšší já a požádejte, aby se celý rituál odehrál pro vaše nejvyšší dobro. Vezměte kameny do rukou a nechte jejich energii přes paže proudit až do srdce. Jakmile tam doputuje, vyslovte nahlas: „Do svého života vítám a přitahuji lásku.“ Ve svém srdci pociťujte lásku a připravenost ji přijímat i dávat. Následně krystaly položte a ještě přidejte meditaci. V ní se snažte pociťovat zamilovanost, jako kdybyste už novou lásku v životě měli. Po meditaci poděkujte kamenům a sfoukněte svíčky. Kameny nechte, kde jsou, nebo je umístěte blízko postele. Rituál můžete dělat každý den.

Mohlo by se vám líbit

Neustále si všímáte jednoho čísla. Jedná se o psychologický, nebo spirituální jev?

Když se probudíte, je 7:30. Když dostanete účtenku, platili jste přesně 730. A stejné číslo je i vaším novým číslem popisným. Párkrát to člověk přejde, ale když se to děje často, začíná mu to být podezřelé. My se tomu podívali na kloub a zjistili, jaká jsou možná vysvětlení tohoto jevu.
marianne.cz

Elixír z drahých kamenů

Vybrané kamínky, a klidně míchejte druhů, vložte do nádobky s pramenitou vodou a nechte 12 hodin stát na slunci. Poté kameny vyjměte a vodu rozlijte do lahviček. Vzniklý elixír lásky můžete nalít do koupele, dát do rozprašovače a osvěžovat se jím, nastříkat si ho na polštář.  

Které drahokamy nejlépe přitahuj lásku?

Růženín - kámen bezpodmínečné lásky

Něžný růženín je ve spojení s láskou nejčastěji zmiňovaným kamenem. A skutečně je to pro lásku nejlepší kámen, jemně růžový s jemnou energií. Otevírá srdce, podporuje bezpodmínečnou lásku, sebelásku, přátelství a hluboké vnitřní léčení. Růženín také harmonizuje vztahy, pomáhá rozpouštět napětí a odpor, vyzařuje vyživující energii, která podporuje emocionální léčení na všech úrovních. Dále rovněž podporuje odpuštění a empatii. Posiluje lásku mezi přáteli, členy rodiny i k sobě samým.

Citrín – zářivý kámen lásky

Díky žluté a zlatavé barvě slunce je citrín často spojován s radostí a hojností. To však není všechno. Citrín totiž také přitahuje lásku a štěstí a zároveň podporuje pozitivní vztahové zkušenosti. Je ideální pro každého, kdo chce do svého milostného života vnést více světla a optimismu. Citrín také podporuje schopnost projevovat touhy a přitahovat prosperitu, proto pomůže se zhmotnění radostného a láskyplného vztahu v realitě. Povzbuzuje ke snění o tom, co si v lásce přejete a umožňuje vám konat tak, aby se tyto sny staly skutečností.

Mohlo by se vám líbit

Čakry jsou energetická centra našeho těla: Odblokujte je pomocí správných technik

Čakry jsou energetická centra v těle, která propojují naše fyzické, emocionální a duchovní já. Když jsou zablokované, přichází únava, vyčerpání, fyzické bolesti a nemoci. Pokud jsou v harmonii, těšíme se dobrému zdraví, lépe komunikujeme, jsme vyrovnaní a sebevědomí, máme silnější intuici. Jak fungují, jak je odblokovat pro dobré zdraví a využití našeho potenciálu na maximum?
marianne.cz

Lapis Lazuli – kámen upřímnosti v lásce

Polodrahokam tmavě modré barvy Lapis Lazuli je spojován s pravdou a moudrostí. Prospívá vztahům tím, že podporuje upřímnost, jasnou komunikaci a vzájemné porozumění, nezbytné pro trvalé láskyplné propojení. Může pomoci přilákat nové příležitosti a zkušenosti a obohatit váš citový život. Povzbudí vás k přijetí lásky s otevřeným srdcem a důvěrou. Noste šperky s tímto kamenem, pomůžou vám jasně vyjadřovat, co cítíte.

Granát – kámen vášně

Díky temně červené barvě je granát považován za symbol vášně a oddanosti. Srdci dodává energii a rodí lásku. Je to ideální kámen pro ty, kteří chtějí do svých vztahů vnést více vášně. Granát přímo zvyšuje sexualitu a do milostných vztahů vnáší dobrodružství. Oživuje a vyrovnává energie, povzbudí vás k otevřenému dávání a přijímání lásky a pomůže prohloubit vaše spojení s partnerem.

Měsíční kámen - kámen emoční harmonie

Duhový měsíční kámen až éterického vzhledu je spojován s energií Měsíce. Má schopnost vyrovnávat emoce a na emocionální úrovni umožňuje hluboké léčení. Je to ideální kámen pro harmonizaci citového života a vztahů. Zvláště účinný je v začátcích nových vztahů nebo tam, kde jsou vztahy rozkolísané. Pomáhá totiž stabilizovat emoce a přináší klid. Měsíční kámen také posiluje intuici a empatii, což vám umožní propojit se s partnerem na hlubší úrovni. Díky němu se více otevřete přijímání lásky a porozumíte nevysloveným pocitům druhých.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Zábava
Je čas si odpočinout: Kam v Čechách vyrazit na dámskou jízdu?

Je čas si odpočinout: Kam v Čechách vyrazit na dámskou jízdu?

Zábava
Kvíz: Poznáte vlajky států světa podle obrázku? Otestujte své znalosti

Kvíz: Poznáte vlajky států světa podle obrázku? Otestujte své znalosti

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování