Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Líbánky v královské režii! Oblíbená jachta, exotika i klid ve Skotsku

Info ikona
Líbánky

Po dlouhých svatebních přípravách čeká novomanžele sladká odměna v podobě líbánek. Zatímco obyčejní smrtelníci dávají přednost zahraničí, britská královská rodina nám už několikrát dokázala, že dokonalé líbánky lze strávit i ve Velké Británii.

Zlé jazyky tvrdí, že líbánky jsou „dovolená jako každá jiná“. Ať už na svatební cestu máte jakýkoliv názor, jistě se shodneme v tom, že líbánky mají své jedinečné kouzlo. Poprvé ukazujete pas s novým jménem, poprvé se ubytováváte jako manželé a poprvé zjišťujete, zda jako novomanželé spolu dokážete strávit týden bez hádek a konfliktů. Líbánky jsou jednoduše krásnou tečkou za celým svatebním maratonem a málokterý pár je ze svého programu vyškrtne. To samozřejmě platí i pro britskou královskou rodinu, která zbožňuje exotické i poklidné líbánky. 

V naší galerii můžete zjistit, kam vyrazila na líbánky zamilovaná královna Alžběta II. se svým manželem Philipem, nebo jaká destinace si získala srdce prince a princezny z Walesu. A zřejmě vás nepřekvapí, že existuje jeden urozený pár, který destinaci svých líbánek stále tají. 

Zdroj článku
Líbánky podle královské rodiny