Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Listopadový úplněk podle čísel a hvězd: Pozor na divné nálady i tendence manipulovat

Konec listopadu je na spadnutí a s ním i další úplněk roku 2023. Tentokrát vychází na pondělí 27., ovlivní ho všestranní Blíženci a velmi silné kombinace čísel, které nebude snadné ustát. Znovu otevřít se mohou dosud nevyřešená témata, která bude třeba zpracovat a definitivně pustit. Celkově půjde o den se silnou pulsující energií a bude třeba mít se na pozoru napříč všem životním oblastem. Co dalšího přinese letošní dvanáctý úplněk? Čtěte dál a dozvíte se, nač bude dobré se připravit.

Ilona Lea Kotková | 26. 11. 2023

Dvanáctý úplněk v řadě bude patřit k těm náročnějším

Krátce po desáté dopolední, v pondělí 27. listopadu nastane už dvanáctý úplněk roku 2023. Jako obvykle i tentokrát půjde o den s výraznou energií a nezanedbatelným vlivem na naše vnímání, prožívání i reakce. Zvlášť výrazně pocítí vliv plného Měsíce lidé s dobře vyvinutou intuicí a vyšší senzitivitou, kteří se víc než logikou řídí svými pocity. Výjimkou nebudou ani potíže s usínáním i kvalitou spánku. Nastřádané problémy mohou eskalovat ve zbytečně vyhrocené situace. Tělu i psychice udělá dobře zvolnění, odlehčený jídelníček nebo také půst.   

Den opanují Blíženci, nejproměnlivější znamení zvěrokruhu

27. listopad popluje na vlně proměnlivosti. Blíženci, kteří budou mít na listopadový úplněk výrazný vliv, platí za věčně pohyblivé a velmi nestálé znamení. Lidem narozeným pod jejich energií vládne Merkur, posel bohů, který podle mytologie věnoval člověku schopnost mluvit a učit se. Merkur jako mýtická postava disponoval velkým řečnickým nadáním (není proto divu, že právě Blíženci platí za někdy až extrémně upovídané jedince) a výrazným smyslem pro obchod. Na druhé straně však pootevřel dvířka lstivosti a vychytralosti. Blíženci obvykle prahnou po veškerém vědění. Hltají informace a velmi dobře jim to myslí. Dokážou dělat hned několik věcí najednou, překypují nadšením a bývají všestranně nadaní. Nesnesou omezování, potřebují akci a nikdy se nenudí. Mají výraznou gestikulaci a většinou i mladistvý vzhled bez ohledu na věk. Jejich slabinou může být roztěkanost a nesoustředěnost, náladovost a fakt, že přes všeobecný rozhled jen málokdy zajdou do hloubky.

V podobných energiích se bude odehrávat i 27. listopad. Proměnlivost dne bude značná, stejně jako potřeba dozvědět se víc, ať půjde o cokoli. Silněji než v jiné dny budeme vnímat případná omezení a v souvislosti s nimi i vyšší potřebu věci změnit k obrazu svému. Charakteristická bude i náladovost a nestálost, rychlé změny názorů a pocit, že nic není jisté. Naopak skvěle bude fungovat komunikace, jen v této souvislosti pozor, ať nepadne něco, čeho bychom později litovali.

Mohlo by se vám líbit

Jak víra v osud ovlivňuje psychiku lidí a celkově jejich fungování

Myslíte si, že lidé, kteří věří na osud, jsou v naprosté psychické pohodě, jelikož mají pocit, že je vše součástí nějakého většího plánu, děje se to tedy ze smysluplného důvodu a vede k něčemu dobrému? Ne tak docela. Studie prokazují opak.
marianne.cz

Číselné kombinace přinesou zkoušky  

Z pohledu numerologie půjde o den s náročnějšími číselnými kombinacemi, silnou energií, potřebou ukázat se, stejně jako nutkáním rozkrýt nevyřešené záležitosti a některé z nich i uzavřít. Blíženeckou nestálost až labilitu některé z kombinací ještě podpoří, podobně i potřebu vymezit se.

0-6 hodin

Čas, kdy většina z nás spí, může přinést chaotické sny, zdánlivě bez jasných návazností. Začneme-li je však analyzovat, dostane se nám šance pochopit širší souvislosti svého života. Noc může v tomto smyslu tedy být i jakýmsi sebe-terapeutickým obdobím.

6-12 hodin

Dopoledne přinese rychlost, skvělou komunikaci, ale i potřebu dominance. Jen těžko budeme dávat druhým zapravdu, nesnadno se budeme přizpůsobovat. Naopak uděláme vše pro to, aby byly záležitosti v naší režii, a v té souvislosti můžeme být my nebo druzí velice nesmlouvaví a nepříjemní. Potřeba vymezit se bude silná a často nutná.

12-18 hodin

Odpoledne naváže na dopolední energie. Ve své nesmlouvavosti můžeme ještě přitvrdit a k dosažení cíle uděláme téměř cokoli. Silní jedinci budou ještě silnější a ti slabší mohou překvapit. Pozdní odpolední hodiny pak přinesou změnu ve formě zaváhání či strachu; to, do čeho se v předchozích hodinách s vervou pustíme, nám najednou může připadat až příliš troufalé. Otevřít se mohou staré rány a nezpracovaná témata i v rámci generací. V těchto číselných kombinacích ale máme šanci některé záležitosti definitivně uzavřít - přijmout a pustit.

18-24 hodin

Večer pozor na silné tendence manipulovat, může to být i velmi nepříjemné. Opět platí, že lidé, kteří obvykle takové sklony mívají, budou ve své snaze ještě důraznější. A naopak ti, jenž bývají často snadným terčem, mohou opět silně pocítit okolní nápor. Zklidnění, navození stavu rovnováhy a umění nadhledu jsou tou nejlepší cestou, jak náročný den úspěšně zakončit.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe slaví narozeniny. Jak dobře znáte postavu mladého čaroděje?

Kvíz: Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe slaví narozeniny. Jak dobře znáte postavu mladého čaroděje?

Zábava
Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Zábava
Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Zábava
Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu