Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Není slavná jenom jedna, ale obě dvě: Matky a dcery, které prorazily v Hollywoodu

Info ikona
Meryl Streep a Mamie Gummer

Dnes je Den matek a při té příležitosti jsme se vám rozhodli ukázat ikonické dvojice matek a dcer z Hollywoodu. A sice případy, kdy není populární pouze jedna z nich, ale obě dvě.

Tereza Čaladi | 14. 05. 2023

Mezi matkami a dcerami bývá obvykle velice silné pouto. V některých případech dokáží být i skvělými kamarádkami. Jindy se neustále hádají. Krásné ovšem je, že spousta z nich k sobě vzájemně vzhlíží, inspirují se a jsou si opravdu blízké.

To jednak vidíme kolem sebe v reálném životě, druhak i na televizních obrazovkách. Jistě si teď také vybavíte Gilmorova děvčata, Ginny a Georgii, Sedmilhářky nebo film Mamma Mia!. To se ovšem týká některých hereček i mimo obrazovky.

Zmínit můžeme například Reese Whiterspoon, která vztah se svou dcerou Avou Phillippe často ukazuje na Instagramu. Dále Meryl Streep, jejíž dcera – Mamie Gummer – je také herečka. Vybrali jsme přitom ty dvojice matek a dcer, z nichž obě dokázaly prorazit a nyní obě chodí po červených hollywoodských kobercích. Podívejte se na jejich fotky v naší galerii.

Slavné dvojice matek a dcer z Hollywoodu
Mohlo by se vám líbit

Suri Cruise: S otcem Tomem Cruisem se nevídá, s matkou Katie Holmes má ale krásný vztah

Pamatujete si na fotografie, na kterých Katie Holmes chovala malou Suri Cruise? Čas neuvěřitelně letí a dnes je ze Suri sedmnáctiletá slečna, která po své mamince zdědila nejen vytříbený módní vkus.
marianne.cz
Zdroj článku