Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Neuvěřitelná podoba! Seznamte se s Avou Phillippe, dcerou Reese Witherspoon

Info ikona
Ava Phillippe

Kdybyste dvaadvacetiletou Avu Elizabeth Phillippe potkali na ulici, pravděpodobně by vás ihned napadlo, že jste právě minuli věrnou kopii herečky Reese Witherspoon.

Jméno dvaadvacetileté Avy Elizabeth Phillippe jste v posledních týdnech mohli zaslechnout ve spojitosti s pansexualitou. Dcera herečky Reese Witherspoon vyzvala své sledující na sociální síti Instagram k tomu, aby jí posílali zajímavé dotazy. A právě jedna z otázek směřovala k tomu, zda se Avě líbí ženy, nebo muži. „Přitahují mě lidé,“ odepsala zvídavému fanouškovi a dodala: Gender is whatever. Nutno ale dodat, že Ava Elizabeth už přes dva roky randí se spolužákem z UC Berkeley Owenem Mahoneym.

Mohlo by se vám líbit

Jako vejce vejci

Při pohledu na Avu Elizabeth vás jistě napadne jediné – geny nelžou! Stačí totiž zapátrat ve filmovém archivu a rázem zjistíme, že Ava vypadá téměř stejně jako její maminka Reese Witherspoon v době, kdy hrála Elle Woods ve filmu Pravá blondýnka. Aktuálně sice Ava dala přednost růžovým vlasům před blonďatými, přesto rysy v obličeji napovídají, že je dcerou hollywoodské herečky.

Mimochodem, zdá se, že Reese má se svou dcerou nadstandardní vztah, který by jim kdejaká matka s dcerou mohly závidět. Všechno nejlepší k narozeninám mé sladké holčičce... promiňte... myslím mou dospělou dceru! Slovy se nedápopsat, jak jsem na tebe hrdá. Vyrostl z tebe neobyčejný člověk, kterému tolik záleží na světě. Mám takové štěstí, že jsi mi rozsvítila život. Miluju tě, Avo,“ napsala Reese Witherspoon v září loňského roku, kdy Ava oslavila 22. narozeniny.

Móda jako hra

V našich končinách sice Ava Elizabeth Phillippe nepatří k nejznámějším dívkám, avšak za oceánem se těší velké oblibě ze stran teenagerů a mladých dospělých. Není divu, Ava Phillippe ráda na svém Instagramu sdílí fotografie outfitů, které její fanoušci velmi obdivují. Vloni v létě například všechny zaujala svými romantickými letními šaty s potiskem jahod. Stejně tak si ale Ava bez rozpaků oblékne saténové šaty a styling, který až nápadně připomíná Kate Moss v 90. letech.

Zatím můžeme hádat, kam životní cesta Avy Elizabeth povede. Přesto je už teď jasné, že Ava nezůstane ve stínu své maminky (nebo spíše dvojčete?) Reese Witherspoon.

Ava Phillippe jako věrná kopie Reese Witherspoon
Mohlo by se vám líbit