Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Letošní Apetit Piknik v nádherném parku Grébovka slibuje celodenní zábavu plnou kulinářských zážitků. Program zahájí kuchařská show Jana Punčocháře a vyvrcholí vystoupením vítěze MasterChef 2023 Jana Albrechta. Kromě skvělého jídla a zábavy se můžete těšit na známé osobnosti, jako je Roman Staša, Vojta Vrtiška, Chilli, Pavel Berky a další. Přijďte si užít den plný nejen gastro lákadel.

Jana Szkrobiszová | 14. 06. 2024

Již tuto sobotu, 15. června, ovládne nádherný park Grébovka akce, která slibuje gastronomické zážitky bez ohledu na obavy z nadbytečných kilogramů. Představí se vám totiž kuchařská esa, která nenechají vaše chuťové pohárky a smysly v klidu.

Mohlo by se vám líbit

Příběh Lelí's Cupcakes: Jak se svatební cesta změnila ve sladké podnikání

Neuvěřitelně chutné a přitom ne příliš sladké. Roztomilé dortíky od Lelí's Cupcakes okouzlují nejen chutí, ale i jedinečným vzhledem. Zakladatelka Lelí Hnidáková exkluzivně pro Marianne prozradila nápad, který se jí podařilo proměnit ve velký sen o malém dortíku.
marianne.cz

Ráno v duchu inspirace

Pro příjemné probuzení připravili organizátoři Apetit pikniku kuchařské vystoupení s Honzou Punčochářem. Tato inspirativní show, která začíná v 10:30, má za cíl probudit ve vás chuť na celodenní gastronomický zážitek.

Máte rádi sladké? Tak to vás potěší v 11 hodin rozhovor s Josefem Maršálkem, odborníkem na cukrařinu, který se podělí o své zkušenosti a aktuální trendy v cukrářském světě.

Od 11:30 se můžete těšit na vaření s gurmánskými produkty z House of Julius Meinl Gourmet. Milan Dolejš z Brasserie The Julius předvede, jak snadno a rychle připravit velmi chutné pokrmy, které si zamiluje celá rodina.

Mohlo by se vám líbit

Pavel Berky: Od MasterChefa k módnímu návrháři – Objevte jeho vášeň pro módu i gastronomii

Pavel Berky získal několik prestižních ocenění za módní tvorbu, přesto tento talentovaný návrhář objevil nečekanou vášeň pro gastronomii. V exkluzivním rozhovoru pro Marianne.cz se rozpovídal o svých začátcích s vařením, soutěži MasterChef, v níž obsadil třetí místo, i o tom, co chystá do budoucna.
marianne.cz

Dopoledne s narozeninovou oslavou a MasterChef obědem

V 11:50 proběhne první losování tomboly, kde můžete vyhrát zajímavé ceny. Následně, v 12:10, začne narozeninová párty oslavující 20. výročí časopisu Apetit. Současní i bývalí šéfredaktoři spolu s účastníky a návštěvníky připíjí a popřejí časopisu další úspěšné roky.

Od 12:50 se na pódiu představí finalista soutěže MasterChef Pavel Berky se svou živou show plnou fusion inspirací. V 13:20 pak Vlado Ryasnyy předvede moderní dezert, který oslní nejen svým vzhledem, ale také fenomenální chutí.

Nabité akční odpoledne

Ve 13:40 proběhne další losování tomboly, tentokrát ve žluté barvě. Pro ty, kdo se nemohou dočkat vítěze MasterChefa 2020, přijde ve 14 hodin Roman Staša, který ukáže, jak připravit lahodné pokrmy s avokádem, ideální pro piknik. Následovat bude ve 14:30 zábavná influencerka Chili Ta s Coca-Cola, která předvede pokus o vietnamský streetfood.

Mohlo by se vám líbit

Jarní Apetit piknik v Grébovce: Zážitek skvělých chutí za účasti kulinářských hvězd

Jarní Apetit piknik se blíží! Zapište si datum 15. června a přijďte do parku Grébovka na oblíbenou gastroakci. Čekají vás kulinářští mistři z pop-up restaurací a oblíbení kuchaři, kteří vám připraví jedinečné jídlo pod širým nebem. Kromě oslav dvacátých narozenin časopisu Apetit se můžete těšit na hvězdy ze soutěže MasterChef Česko: influencerku Chili, kuchařské hvězdy Pavla Berkyho nebo vítěze Romana Stašu, moderátora a porotce Jana Punčocháře, nebo vítěze Peče celá země Vojtěcha Vrtišku a další.
marianne.cz

Grilování s Dominikem Unčovským odstartuje ve 15:00, po němž bude následovat další losování tomboly v zelené barvě ve 15:20. Od 15:40 proběhne křest nových kuchařek Apetitu, doprovázený kuchařskou show redakce.

Vrchol večera, jak se patří

V pozdějších odpoledních hodinách Apetit piknik přivítá na své stagi vítěze soutěže Peče celá země Vojtu Vrtišku, který vás ve 16:30 naučí, jak profesionálně dekorovat dezerty. Po dalším losování tomboly ve fialové barvě, které proběhne ve 16:50, přijde na řadu Jana Florentýna Pišová se svými třemi triky pro domácí vaření.

Jste příznivci čínské kuchyně? Pak si určitě přijdete na své v 17:35, kdy se představí Daren Liew se svou čínskou kuchařskou show, kde předvede mistrovské umění od michelinského šéfkuchaře Lee Kum Kee. Vrcholem večera bude vystoupení vítěze MasterChef 2023 Honzy Albrechta spolu s Becherovkou v 18:10, kdy se můžete těšit na vědomé gastronomické vaření. Den zakončí sladká tečka v podobě cen posledního losování tomboly v modré barvě v 18:30.

Zábavné aktivity jak pro děti i dospělé

Apetit piknik není jen o jídle, ale také o rodinné zábavě. Děti i dospělí se mohou těšit na různé aktivity, jako jsou kreativní dílny s Domem dětí a mládeže Praha 2, kde si děti mohou vyzkoušet tvoření z papíru nebo výrobu masek.

Netradiční sporty s Podravkou, například trefování do Ajvaru nebo pěnové rybaření, nabídnou nevšední zážitky. Kolo štěstí a další zábavné aktivity s Apetitem poskytnou možnost vyhrát zajímavé ceny. Oblíbené malování na obličej, skládání lega a různé omalovánky s dětskými časopisy, stejně jako zábavné zdobení perníčků s Perníčkovým snem, rozhodně nebude chybět.

Apetit piknik

Související články

Rodina a děti
Rodičovské hlášky: Legandární výroky,  které jsme nikdy nechtěli opakovat, ale stejně to děláme

Rodičovské hlášky: Legandární výroky, které jsme nikdy nechtěli opakovat, ale stejně to děláme

Dobrý nápad
Pohánění obruče, tlučení špačka a cvrnkání kuliček. Tyhle hry už děti neznají

Pohánění obruče, tlučení špačka a cvrnkání kuliček. Tyhle hry už děti neznají

Byt
Zrekonstruovaný mini byt v Praze, kde nábytek z řetězce doplňují recyklované retro kousky

Zrekonstruovaný mini byt v Praze, kde nábytek z řetězce doplňují recyklované retro kousky

Lidé a místa
V Prachaticích opravili  Štěpánčin park, který je teď ideálním místem pro každodenní procházky, rekreaci, zábavu i společenské akce

V Prachaticích opravili  Štěpánčin park, který je teď ideálním místem pro každodenní procházky, rekreaci, zábavu i společenské akce