Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Jana Szkrobiszová | 13/06/2024
Apetit piknik je za dveřmi.
Foto: Se souhlasem Apetit piknik

Přidejte si Marianne do oblíbených na Google zprávách

Letošní Apetit Piknik v nádherném parku Grébovka slibuje celodenní zábavu plnou kulinářských zážitků. Program zahájí kuchařská show Jana Punčocháře a vyvrcholí vystoupením vítěze MasterChef 2023 Jana Albrechta. Kromě skvělého jídla a zábavy se můžete těšit na známé osobnosti, jako je Roman Staša, Vojta Vrtiška, Chilli, Pavel Berky a další. Přijďte si užít den plný nejen gastro lákadel.

Již tuto sobotu, 15. června, ovládne nádherný park Grébovka akce, která slibuje gastronomické zážitky bez ohledu na obavy z nadbytečných kilogramů. Představí se vám totiž kuchařská esa, která nenechají vaše chuťové pohárky a smysly v klidu.

Manželé Hnidákovi jsou pro sebe neuvěřitelnou podporou spousty let.
Lelí Hnidáková z Lelí's Cupcakes: Nápad na sladké podnikání se zrodil na svatební cestě

Ráno v duchu inspirace

Pro příjemné probuzení připravili organizátoři Apetit pikniku kuchařské vystoupení s Honzou Punčochářem. Tato inspirativní show, která začíná v 10:30, má za cíl probudit ve vás chuť na celodenní gastronomický zážitek.

Máte rádi sladké? Tak to vás potěší v 11 hodin rozhovor s Josefem Maršálkem, odborníkem na cukrařinu, který se podělí o své zkušenosti a aktuální trendy v cukrářském světě.

Od 11:30 se můžete těšit na vaření s gurmánskými produkty z House of Julius Meinl Gourmet. Milan Dolejš z Brasserie The Julius předvede, jak snadno a rychle připravit velmi chutné pokrmy, které si zamiluje celá rodina.

Semifinalista MasterChef 2020 a módní designer v jednom.
Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky

Dopoledne s narozeninovou oslavou a MasterChef obědem

V 11:50 proběhne první losování tomboly, kde můžete vyhrát zajímavé ceny. Následně, v 12:10, začne narozeninová párty oslavující 20. výročí časopisu Apetit. Současní i bývalí šéfredaktoři spolu s účastníky a návštěvníky připíjí a popřejí časopisu další úspěšné roky.

Od 12:50 se na pódiu představí finalista soutěže MasterChef Pavel Berky se svou živou show plnou fusion inspirací. V 13:20 pak Vlado Ryasnyy předvede moderní dezert, který oslní nejen svým vzhledem, ale také fenomenální chutí.

Nabité akční odpoledne

Ve 13:40 proběhne další losování tomboly, tentokrát ve žluté barvě. Pro ty, kdo se nemohou dočkat vítěze MasterChefa 2020, přijde ve 14 hodin Roman Staša, který ukáže, jak připravit lahodné pokrmy s avokádem, ideální pro piknik. Následovat bude ve 14:30 zábavná influencerka Chili Ta s Coca-Cola, která předvede pokus o vietnamský streetfood.

Letos se piknik bude konat v parku Grébovka.
Jarní Apetit piknik v Grébovce: Připravte se na nezapomenutelný kulinářský zážitek

Grilování s Dominikem Unčovským odstartuje ve 15:00, po němž bude následovat další losování tomboly v zelené barvě ve 15:20. Od 15:40 proběhne křest nových kuchařek Apetitu, doprovázený kuchařskou show redakce.

Vrchol večera, jak se patří

V pozdějších odpoledních hodinách Apetit piknik přivítá na své stagi vítěze soutěže Peče celá země Vojtu Vrtišku, který vás ve 16:30 naučí, jak profesionálně dekorovat dezerty. Po dalším losování tomboly ve fialové barvě, které proběhne ve 16:50, přijde na řadu Jana Florentýna Pišová se svými třemi triky pro domácí vaření.

Jste příznivci čínské kuchyně? Pak si určitě přijdete na své v 17:35, kdy se představí Daren Liew se svou čínskou kuchařskou show, kde předvede mistrovské umění od michelinského šéfkuchaře Lee Kum Kee. Vrcholem večera bude vystoupení vítěze MasterChef 2023 Honzy Albrechta spolu s Becherovkou v 18:10, kdy se můžete těšit na vědomé gastronomické vaření. Den zakončí sladká tečka v podobě cen posledního losování tomboly v modré barvě v 18:30.

Zábavné aktivity jak pro děti i dospělé

Apetit piknik není jen o jídle, ale také o rodinné zábavě. Děti i dospělí se mohou těšit na různé aktivity, jako jsou kreativní dílny s Domem dětí a mládeže Praha 2, kde si děti mohou vyzkoušet tvoření z papíru nebo výrobu masek.

Netradiční sporty s Podravkou, například trefování do Ajvaru nebo pěnové rybaření, nabídnou nevšední zážitky. Kolo štěstí a další zábavné aktivity s Apetitem poskytnou možnost vyhrát zajímavé ceny. Oblíbené malování na obličej, skládání lega a různé omalovánky s dětskými časopisy, stejně jako zábavné zdobení perníčků s Perníčkovým snem, rozhodně nebude chybět.

Marianne Talk s ženou, která vydělává na OnlyFans

Apetit piknik gastronomie Narozeniny časopis kuchař vaření

Nejčtenější články

Velikost 42 není diagnóza obezity, jak nám vnucují sociální sítě. Jen další strašák žen, který o zdraví nevypovídá vůbec nic „Zbytečný“ kosmetický produkt, na který nedají dopustit vizážistky: pleťová mlha jako záchrana pro vaši pleť Letní kalhoty do horkých dnů, které vykouzlí krásnou postavu. Vybíráme speciální kousky pro ženy s kily navíc

Doporučujeme

Načíst další

Mohlo by se vám líbit

Marianne Bydlení