Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Soukromé kino, vinotéka nebo dětské hřiště! Meghan a Harry si pořídili luxusní rezidenci

Info ikona
Meghan a Harry

Britské sídlo Frogmore Cottage, útočiště ve Vancouveru nebo stěhování do Los Angeles. Meghan s Harrym vystřídali za poslední rok hned několik nemovitostí. Teď to ale vypadá, že konečně objevili hnízdečko, ve kterém se nadobro usadí. Není divu, vždyť v luxusní nemovitosti v Montecitu, poblíž Santa Barbary, by chtěl žít každý!

Kolem stěhování Meghan a Harryho je opět rušno. Vše způsobily fotografie jejich nového sídla v Montecitu, které se v minulém týdnu objevily v médiích. Nový domov si Meghan s Harrym pořídili 18. června za skromnou částku 14,7 milionů dolarů.

Dechberoucí rezidence se rozkládá na více než 1350 metrech čtverečních a nechybí v ní devět ložnic, šestnáct koupelen, soukromé kino, spa, vinotéka, posilovna nebo herna. Rodina si bezesporu užije i přilehlou zahradu, na které se nachází plavecký bazén či tenisový kurt. S novým bydlištěm bude spokojený i malý Archie, neboť zahradě dominuje velké dětské hřiště. 

Život v dobré společnosti

Meghan a Harry si nemohli přát lepší místo k životu. Kalifornské město Santa Barbara je často označováno jako Beverly Hills severu, o čemž svědčí i fakt, že se stalo domovem mnoha celebrit. Na sousedská kafíčka může Meghan vyrazit třeba ke své kamarádce Oprah Winfrey, herečce Gwyneth Paltrow, moderátorce Ellen DeGeneres nebo zpěvačce Arianě Grande. V sousedství také žije režisér George Lucas, který stojí za ságou Star Wars nebo tetralogií Indiana Jones. Jednoduše řečeno, Meghan s Harrym budou žít po boku hvězdné společnosti.

Kdo pomáhal s platbou?

Nikoho zřejmě nepřekvapilo, že si veřejnost klade otázku, kdo stojí za financováním luxusní nemovitosti. Některé zdroje hovoří o tom, že páru vypomohl princ Charles. Na druhou stranu se také proslýchá, že královský pár má hypotéku a veškerou útratu si hradí sám. "Meghan s Harrym jsou hrdí na to, že si pořídil dům bez pomoci rodiny," uvedl zdroj blízký královské rodině pro Daily Mail. A tak záleží jenom na vás, kterému tvrzení více věříte. Jedno je ale jasné - jenom vévodkyně a vévoda ze Sussexu vědí, jak to s nákupem kalifornské vily doopravdy bylo. 

Vstupte do vily, kde žije vévodkyně a vévoda ze Sussexu

ČTĚTE TAKÉ: Nakoukněte, kde spávala vévodkyně! Meghanin dům v L.A. je na prodej

Titulka

Časopis Marianne si nyní můžete, bez nutnosti platit poštovné, objednat až domů. Více informací se dozvíte zde.