Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Startují jarní Dny Marianne 2022!

Info ikona
Jarní Dny Marianne

Víkend plný slev je tady. Čeká na vás přes 330 nabídek do kamenných obchodů a eshopů se slevami až 50 %. Užijte si výhodné nákupy!

Karolína Peřinová | 21. 04. 2017

Dny Marianne probíhají v 3500 zapojených kamenných obchodech a e-shopech, kde si díky skvělým nabídkám můžete konečně pořídit to, po čem dlouho toužíte. Čekají na vás slevy až 50 % a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy.

Kde najdete slevové kupony?

Pokud jste si nestihli pořídit dubnová vydání časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení s kuponovou knížkou, není nic jednoduššího než si kupony zakoupit v aplikaci Dny Marianne. Kuponová knížka je v aplikaci ke stažení za 110 Kč, (za tuto cenu získáte obě kupony z Marianne i Marianne Bydlení).

Kde najdete seznam všech slev?

Najdete je v dubnových vydáních časopisů Marianne a Marianne Bydlení, v přehledu slevových nabídek na webu dny.marianne.cz nebo v mobilní aplikaci Dny Marianne.

Jsou kupony v obou časopisech stejné?

Ne, kupony v časopisech Marianne a Marianne Bydlení jsou různé. V mobilní aplikaci koupíte najednou všechny – ty z Marianne i z Marianne bydlení.

Slevy v časopise Marianne jsou zaměřené především na módní značky, kosmetiku, zatímco s kupony v Marianne Bydlení nakoupíte vše pro svůj domov.

Kde si můžete vyzvednout dárky za nákupy?

Letos jsme pro vás připravili opravdu krásné dárky. Zastavte se v jedné z 8 Marianne Lounges v České republice a jedné Loungi na Slovensku. Stačí předložit 5 účtenek z různých obchodů, které jsou zapojeny do Dnů Marianne a ve kterých jste v průběhu Dnů Marianne nakoupili. Více informací o Marianne Lounges v České republice najdete zde, na Slovensku zde.

Jak získat tašku Dny Marianne?

Tašku Dny Marianne, tentokrát v růžové barvě, získáte po předložení kuponu z papírové kuponvé knížky nebo mobilní aplikace v každé Marianne Lounge. Navíc taška nebude prázdná! Letos jsme ji pro vás naplnili nejrůznějšími vzorečky, od kosmetiky až po čokoládové pralinky.

Co jsou Zlaté kupony a kde je najdete?

Vybrali jsme a zvýraznili z celkové nabídky ty nejvýhodnější a nejzajímavější slevové nabídky. Zlaté kupony jsou nabídky s nadstandardní slevou, nebo slevy na produkty a zboží, které běžně ve slevě nebývají.

Info ikona
Zlaté kupony

Veškeré informace najdete na www.dnymarianne.cz.