Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vše, co potřebujete vědět o novém podcastu Meghan Markle

Info ikona
Meghan Markle

Už dávno neplatí, že se královská rodina zuby nehty vyhýbá vystupování v médiích. Naopak, vévodkyně ze Sussexu připravuje podcast s názvem Archetypes, jehož hlavním tématem budou genderové stereotypy.

Herečka, vévodkyně, aktivistka, spisovatelka a nově také moderátorka podcastu. Zdá se, že Meghan Markle je ženou mnoha tváří, která se rozhodla, že využije svého vlivu a otevře ve společnosti témata, o kterých se příliš nemluví. To alespoň naznačuje tisková zpráva, ve které streamovací platforma Spotify ve spolupráci s Archewell Audio poodhalila nový podcast vévodkyně ze Sussexu s názvem Archetypes.

Mohlo by se vám líbit

Necenzurované rozhovory

Podle tiskové zprávy bude audio pořad prozkoumávat „nálepky, které nepouští ženy do popředí“. Podcastovým pořadem bude provázet sama Meghan Markle, která si do studia bude zvát historiky, odborníky a ženy, které mají co říct k tématu genderových stereotypů. Podle Spotify i Archewell Audio se posluchači můžou těšit na necenzurované rozhovory. „Takhle mluvíme o ženách – tato slova vychovávají naše dívky. Ale odkud tyto stereotypy pochází? A proč se stále objevují při definování našich životů?“ zní z upoutávky na podcast Archetypes.

Proč Archetypes?

Zdá se, že název podcastu odkazuje k Archewell, neziskové organizaci, kterou vévoda a vévodkyně ze Sussexu založili v roce 2020. Mimochodem slovo arche pochází z řečtiny a znamená ‚začátek‘ nebo ‚zdroj akce‘. „Udělat něco smysluplného, udělat něco, na čem záleží. Archewell je jméno, které kombinuje starodávné slovo pro sílu a akci a další, které evokuje hluboké zdroje, z nichž každý musíme čerpat,“ uvedl pár v prohlášení z roku 2020.

Kdy vyjde první díl podcastu?

Smlouvu se streamovací platformou podepsala Meghan Markle a princ Harry už v roce 2020. Zatím pár zrealizoval pouze jeden podcastový díl, a to prázdninový speciál se synem Archiem a slavnými hosty jako Stacey Abramsem, José Andrésem, Jamesem Cordenem, Eltonem Johnem nebo Tylerem Perrym. Na zbrusu nový podcast Archetypes si ale posluchači musí počkat až do letošního léta, kdy je plánovaná premiéra.

Zdroj: graziadaily.co.uk, people.com, archewell.com

Mohlo by se vám líbit