Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vše, co potřebujete vědět o novém podcastu Meghan Markle

Už dávno neplatí, že se královská rodina zuby nehty vyhýbá vystupování v médiích. Naopak, vévodkyně ze Sussexu připravuje podcast s názvem Archetypes, jehož hlavním tématem budou genderové stereotypy.

Herečka, vévodkyně, aktivistka, spisovatelka a nově také moderátorka podcastu. Zdá se, že Meghan Markle je ženou mnoha tváří, která se rozhodla, že využije svého vlivu a otevře ve společnosti témata, o kterých se příliš nemluví. To alespoň naznačuje tisková zpráva, ve které streamovací platforma Spotify ve spolupráci s Archewell Audio poodhalila nový podcast vévodkyně ze Sussexu s názvem Archetypes.

Mohlo by se vám líbit

Jak bydlí princ Harry a Meghan Markle? Jejich dům ve slunné Kalifornii má středomořský nádech

Deštivou Anglii vyměnili za rozpálenou Kalifornii a zakotvili v místě, kde bydlí ty největší hvězdy, přesto mají přírodu na dosah a konečně si užívají vysněné soukromí. Jaký dům pro svou rodinu vybrali?
marianne.cz

Necenzurované rozhovory

Podle tiskové zprávy bude audio pořad prozkoumávat „nálepky, které nepouští ženy do popředí“. Podcastovým pořadem bude provázet sama Meghan Markle, která si do studia bude zvát historiky, odborníky a ženy, které mají co říct k tématu genderových stereotypů. Podle Spotify i Archewell Audio se posluchači můžou těšit na necenzurované rozhovory. „Takhle mluvíme o ženách – tato slova vychovávají naše dívky. Ale odkud tyto stereotypy pochází? A proč se stále objevují při definování našich životů?“ zní z upoutávky na podcast Archetypes.

Proč Archetypes?

Zdá se, že název podcastu odkazuje k Archewell, neziskové organizaci, kterou vévoda a vévodkyně ze Sussexu založili v roce 2020. Mimochodem slovo arche pochází z řečtiny a znamená ‚začátek‘ nebo ‚zdroj akce‘. „Udělat něco smysluplného, udělat něco, na čem záleží. Archewell je jméno, které kombinuje starodávné slovo pro sílu a akci a další, které evokuje hluboké zdroje, z nichž každý musíme čerpat,“ uvedl pár v prohlášení z roku 2020.

Kdy vyjde první díl podcastu?

Smlouvu se streamovací platformou podepsala Meghan Markle a princ Harry už v roce 2020. Zatím pár zrealizoval pouze jeden podcastový díl, a to prázdninový speciál se synem Archiem a slavnými hosty jako Stacey Abramsem, José Andrésem, Jamesem Cordenem, Eltonem Johnem nebo Tylerem Perrym. Na zbrusu nový podcast Archetypes si ale posluchači musí počkat až do letošního léta, kdy je plánovaná premiéra.

Zdroj: graziadaily.co.uk, people.com, archewell.com

Mohlo by se vám líbit

Tři roky od svatby! Podívejte se na nejdůležitější milníky života Meghan a Harryho

Už tři roky uběhly od královské svatby Meghan a Harryho, kterou u televizních obrazovek sledovalo více než 17 milionů diváků. Málokdo by si ale 19. května 2018 tipl, že se manželský pár o dva roky později vzdá předních rolí v královské rodině a život na zámku vymění za vilu ve slunném Los Angeles.
marianne.cz

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace