Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Co skutečně víme o údajném rozchodu prince Harryho s Meghan Markle

Info ikona
Meghan

Když si zadáte do vyhledávače heslo „Meghan a Harry“, rázem na vás vyskočí nespočet internetových článků, které ohlašují rozchod královského páru. Kde je ale pravda? A mohou média skutečně vědět, co se odehrává za zdmi sídla v luxusním Montecitu?

Kolikrát už jsme slyšeli o tom, že se Meghan Markle a princ Harry rozchází, potažmo rozvádí? Hádáme, že při počítání by nám nestačily prsty jedné ruky. Rok co rok se bulvární média tasí s palcovými titulky, které hlásají, že rozchod rebelského páru je na spadnutí. Následně spekulace o jejich odloučení utichnou, a o pár měsíců později opět vyvstanou. Skoro to vypadá, že se Meghan a Harry ocitli v začarovaném kruhu, ze kterého není cesty ven. Obzvláště, pokud se k tématu sami nevyjadřují a informace nevyvracejí. Je tedy na aktuálních článcích alespoň snítko pravdy? Nebo jde opět o klasické „okurkové“ téma, kterého využívají americká i britská média?

Mohlo by se vám líbit

Fámy z Twitteru, lynč z bulváru

O vztahu Meghan Markle a prince Harryho si můžeme počíst nejen v bulvárních plátcích, ale také na sociálních sítích. New York Magazine například upozorňuje na twitterový status, podle kterého Meghan podala rozvodové papíry s žádostí o 80 milionů dolarů a výhradní péči o Archieho a Lilibet. I když tweet „získal“ neuvěřitelných 12,8 milionů zhlédnutí, podle pátrání časopisu Newsweek byly informace nepodložené. Rozvodovou atmosféru okořenil také web Radar, podle kterého je vévodkyně a vévoda ze Sussexu pod obrovským finančním tlakem způsobeným ukončením spolupráce se Spotify. „Tento stres spojený s jejich emocionálními problémy jim pravděpodobně udělal ze života peklo,“ uvádí Radar. Nemusíme ale dodávat, že tyto informace nepramení od oficiálního zdroje.

Princ Harry a jeho sólo cesta do Afriky

Bulvární média také upozorňují na to, že princ Harry (s)tráví nějaký čas o samotě. A nutno dodat, že v tomto ohledu se nemýlí. Princ Harry skutečně během léta odjede do Afriky, kde bude společně se streamovací platformou Netflix pracovat na novém dokumentu. Stejně tak je pravda, že Meghan Markle zůstává s dětmi v Kalifornii a věnuje se svým projektům. I když by se na první pohled mohlo zdát, že si pár skutečně „dává pauzu“, opak je pravdou. Web Page Six a zdroj „blízký královskému páru“ informuje o tom, že veškeré spekulace jsou falešné. „Nic z toho, co bylo o Meghan a Harrym napsáno, není pravda. Je to celé vymyšlené,“ řekl zdroj pro Page Six.

Mohlo by se vám líbit

Na jedné straně jsou „zdroje“, které hovoří o rozchodu či partnerské krizi Meghan a Harryho, na straně druhé existují „zdroje“, které tyto informace vyvrací. Někde uprostřed stojí královský pár, z jehož úst neslyšíme potvrzení ani vyvrácení jakýchkoliv zpráv. A tak je jenom na nás, kterým zdrojům chceme věřit a jaký typ článků chceme číst. To, co se děje za zdmi vily ve slunné Kalifornii, ví skutečně jenom princ Harry a Meghan Markle. 

Mohlo by se vám líbit