Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vánoční překvapení: Meghan Markle se vrátila k herectví

Vévodkyně ze Sussexu ukončila svou hereckou kariéru poté, co se provdala za prince Harryho a stala se členkou britské královské rodiny. K tomu došlo v roce 2018. Ještě loni tvrdila, že se k hraní vracet nechce, ale víte, co se říká: „nikdy neříkej nikdy“. Tentokrát se sice nejedná o velkou roli ve filmu či seriálu, ale i tak může jít o zlomový okamžik.

Tereza Čaladi | 21. 12. 2023

Meghan Markle měla k herectví blízko už od svých dětských let. Její otec totiž působil jako kameraman v sitcomu Ženatý se závazky a ona jako dítě často navštěvovala natáčení. Její herecká kariéra začala ještě při studiích – když jí bylo okolo 20 let, účinkovala v jedné epizodě televizního seriálu General Hospital. Poté se role začaly hrnout. Je známá jako agentka FBI ze seriálu Hranice nemožného, účinkovala v populárních filmech Šéfové na zabití či Nezapomeň na mě a od roku 2011 do 2018 měla roli koncipientky Rachel Zane v Kravaťácích. S ní si ji lidé také nejvíce spojují.

Co následovalo po hraní

Jako herečka se objevila naposledy na televizní obrazovce v dubnu 2018. V květnu téhož roku se provdala za britského prince Harryho a následně jsme ji vídali spíše po jeho boku v roli vévodkyně ze Sussexu. O dva roky později ale pár po dohodě s královskou rodinou oznámil odchod z hlavních královských povinností jako členů britské královské rodiny a odstěhoval se do zahraničí. Zůstaly jim jejich tituly vévody a vévodkyně ze Sussexu, už ale nedisponují titulem královská výsost, nemusí plnit plnit pracovní povinnosti plynoucí z příslušnosti ke královské rodině a nejsou placeni z veřejných prostředků.

Nyní žije Meghan, Harry a jejich dvě děti – Archie a Lilibet – v Jižní Kalifornii. V loňském roce o nich vyšel dokumentární seriál na Netflixu – Harry a Meghan – objasňující jejich odchod z Velké Británie a přibližující jejich život. Kromě toho, že se Meghan věnovala své roli matky, investovali s princem Harrym i do své organizace Archwell. Ta má hned několik odnoží – pod Archwell Audio Meghan Markle loni vyšel podcast. Nyní se chce podle informací z Telegraph věnovat spíše Archwell Productions, kde si nyní vytváří jméno za kamerou. Plánují konkrétně produkovat více romantických komedií než dokumentů.

Mohlo by se vám líbit

Galerie: Vánoční fotky britské královské rodiny v průběhu let

Příznivci královské rodiny se každý rok nemohou dočkat, až se na sociálních sítích objeví její nová vánoční přání, takzvané „christmas cards“. My se rozhodli podívat kromě těch letošních i na vánoční fotky královské rodiny, které jsou již pár let staré.
marianne.cz

Chvíle velkého hereckého návratu?

Kromě vše výše zmíněného, vévodkyně ze Sussexu podporuje různé společnosti, které jí dávají smysl, a jednou z nich je jednoznačně Clevr Blends – kalifornská společnost zabývající se wellness latte. Právě zde sehrála Meghan Markle po letech malou roli v jejich reklamě (vzhledem k tomu, že seriál Harry a Meghan byl dokument). Můžeme tak mluvit o návratu k hraní, ale rozhodně ne velkém. Meghan je zde vidět, jak v pozadí balí kávu, píše na počítači, plácne si s jedním ze zaměstnanců a podává drink zakladatelce a generální ředitelce společnosti Hannah Mendoze.

Jsem hrdá na to, že mohu investovat do závazku Hannah získávat etické ingredience a vytvářet produkt, který osobně miluji a který má holistický přístup k wellness,“ řekla v minulosti časopisu Fortune.

Role vévodkyně ze Sussexu v pozadí reklamy znamená odklon od jejího předchozího postoje k návratu k herectví. Je ale pravda, že v loňském roce v rozhovoru pro Variety tvrdila, že se v současnosti k herectví vracet nechce, ale že ji možná ještě někdy zláká. Nikdy neříkej nikdy,“ zmínila v rozhovoru. Zda toto byl ten okamžik, po němž bude následovat velký návrat k hraní, to zatím nikdo neví. Uvidíme, co nyní bude následovat.

Současný život Meghan Markle
Mohlo by se vám líbit

Meghan Markle si během korunovačního víkendu užívala. Jako doplněk zvolila šperk se skrytým významem

Dorazí na korunovaci, nebo nedorazí? Tak zněla otázka, kterou si dlouhou dobu pokládala zahraniční média. Meghan Markle nakonec do Velké Británie skutečně neodcestovala, a namísto korunovace vyrazila na túru s přáteli. Společnost jí přitom dělal šperk se skrytým vzkazem pro monarchii.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl