Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Termální voda – jeden z největších zázraků přímo z přírody

Info ikona
Mladá žena

Ještě ji doma nemáte? Možná je na čase to změnit. Už jen jemný poprašek tohoto životabudiče dokáže udělat s vaší pletí i pokožkou na celém těle divy. Navíc ji neoceníte jen vy, ale v různých situacích ji využije celá rodina.

Promotion | 16. 03. 2023

Koktejl prospěšných minerálů

Značka Uriage již přes 30 let využívá sílu termální vody z francouzských Alp a přináší péči pro každý typ pleti. Termální voda Uriage má unikátní složení, které působí příznivě na pleťové buňky. Jako jedna z mála termálních vod na trhu je izotonická, tedy obsahuje vyvážený poměr minerálů, blízký kožním buňkám a díky tomu zachovává rovnováhu pokožky. Termální vodu ve spreji aplikujte jemným nastříkáním přímo na pokožku, nemusíte se vyhýbat ani oblasti očí a určitě ji neotírejte, jen ji nechte vsáknout do pokožky a uschnout na pleti. Následně můžete aplikovat další přípravky," vysvětluje dermatoložka MUDr. Nina Koutná.

Minerály obsažené v této termální vodě pleť zklidňují, dodávají jí přirozenou hydrataci a ochranu. Termální vodu je vhodné zařadit do své každodenní kosmetické rutiny, jako běžnou péči o pleť, k fixaci make-upu nebo například k osvěžení pleti po sportu. "Je ale také velice vhodná ke zklidnění při sklonech k exému a podráždění kůže, po slunění, pokud má vaše pleť tendenci k začervenání nebo se objevují viditelné žilky (kuperóza a rosacea) a také po kosmetických zákrocích včetně epilací," dodává dermatoložka MUDr. Nina Koutná.

Info ikona
Termální voda

Pro každý typ pleti

Značka Uriage pečuje o pleť celé rodiny, od kojenců až po dospělé. Myslí na specifické požadavky každé pleti, ať už mladé, problematické či zralé, která bojuje s příznaky stárnutí. Každý z kosmetických produktů Uriage obsahuje vyvážené množství aktivních látek a řadu jedinečných patentů, zvládne tedy víc, než jen běžnou péči.

Info ikona
Žena s termální vodou

Rychlá pomoc i úleva pro všechny problémy pokožky

Snad každý z nás se v životě potýká s většími či menšími neduhy pleti, na které se snažíme najít efektivní řešení. Často je vhodné navštívit specialistu z řad dermatologů, který vám dokáže doporučit vhodnou péči na míru potřebám vaší pleti. Dermatoložka Nina Koutná se svými pacienty obvykle řeší suchost kůže jak v obličeji, tak i po těle. "U mladých lidí zase bývají časté problémy se sklony k maštění pleti a akné. Hodně lidí také trápí rozšířené žilky v obličeji a nebo rudnutí pleti, takzvaná rosacea. Své pacienty také upozorňuji na důkladnou ochranu pleti před sluncem a modrým světlem, která se běžně podceňuje," dodává.

Při vývoji inovativních produktů čerpá Uriage nejen ze svých dlouholetých zkušeností v oboru dermokosmetiky, ale také z provozu populárních lázní Uriage Thermal Centre, kde pomáhají pečovat o pleť s řadou kožních obtíží

Specializované produkty obsahují vyvážené množství aktivních látek a unikátní patenty a jejich účinnost je potvrzena odbornými studiemi. To vše jsou důvody proč kosmetiku s obsahem termální vody Uriage oceňují odborníci po celém světě.

To vše jsou důvody, proč benefity jedinečné termální vody Uriage a unikátní kosmetiku ze stejnojmenných dermatologických laboratoří oceňují odborníci po celém světě.

Info ikona
medailonek

Vývoj kosmetických produktů se sice neustále posouvá kupředu, ale nezapomínejte ani na ty nejjednodušší přípravky. Právě nekomplikovanost totiž častokrát funguje nejlépe. Termální voda mezi takovou formu péče rozhodně patří a neměla by vám tak ve vašem pečujícím arsenálu chybět. 

Kompletní nabídku péče o pleť Uriage najdete v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz.

Měření