Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Hledáme 10 čtenářek, které s námi stráví báječný den v římských lázních

Info ikona
žena si čistí pleť

Budete to právě vy? Zapojte se do soutěže s dermokosmetickou značkou Uriage, kterou na českém trhu zastupují lékárny Dr. Max.

Promotion | 30. 03. 2023

Termální voda přímo z Alp

Značka Uriage patří mezi jednu z nejoblíbenějších dermokosmetik na trhu. Už přes 30 let využívá sílu termální vody z francouzských Alp a přináší péči pro každý typ pleti. Termální voda Uriage má unikátní složení, které působí příznivě na pleťové buňky. Jako jedna z mála termálních vod na trhu je izotonická, tedy obsahuje vyvážený poměr minerálů blízký kožním buňkám a díky tomu zachovává rovnováhu pokožky.

Info ikona
termální voda

Pečuje o všechny bez rozdílu

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou dermokosmetiky a provozu populárních lázní Uriage Thermal Centre vznikly inovativní produkty, které pomáhají s každodenní péčí o pleť celé rodiny. Uriage produkty využijí dospělí, děti i kojenci, protože dokáže splnit požadavky jakéhokoliv typu pleti. Značka Uriage zvládne víc než běžnou péči o pleť. Každá řada nabízí specializované přípravky s vyváženým poměrem aktivních látek a inovativními patenty, které zaručí nejen hydrataci pokožky, ale také pomohou redukovat specifické kožní obtíže. Ať už Uriage znáte nebo ne, připravili jsme pro vás jedinečnou příležitost, jak ji poznat opravdu zblízka a okusit produkty na vlastní pleť.

Info ikona
římské lázně

Den plný odpočinku

Společně s dalšími čtenářkami Marianne můžete zažít krásný den v nádherném prostředí římských lázní luxusního SPA hotelu NH Collection Prague Carlo IV. Den bude nabitý zajímavým programem plným péče a skvělého občerstvení. Kromě toho na vás čeká také diagnostika pleti, vlasů a vlasové pokožky, pleťové ošetření produkty Uriage nebo diskuze s šéfredaktorkou Monikou Mudranincovou, inspirativním hostem Klárou Kolouchovou a odbornicí na péči o pleť, dermatoložkou Ninou Koutnou.

Info ikona
hotel Carlo IV

Jak se zapojit do soutěže?

Přihlaste se do 10.4. prostřednictvím formuláře, kde najdete i podrobná pravidla soutěže, zodpovězte dvě jednoduché otázky a počkejte si na výsledek. Třeba budete mít štěstí právě vy. 

My i značka Uriage se na vás moc těšíme. 

Měření