Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Jak dopadlo testování nových hodinek Huawei v Dubaji

Info ikona
Testování hodinek Huawei v Dubaji

Kde jinde otestovat nové hodinky Huawei Watch Fit 3 než v pulzující Dubaji, která je symbolem pokroku a technologií? Pojďte společně se mnou prozkoumat všechny vychytávky, které chytré hodinky Huawei s sebou přináší.

Promotion | 20. 05. 2024

Chytré hodinky, které sluší mému zápěstí 

První dojem je pro mě nejdůležitější. Toto pravidlo razím nejen ve vztahu k lidem, ale i technologiím. Nutno ale dodat, že seznámení s hodinkami Huawei Watch Fit 3 v působivém růžovém provedení proběhlo na výbornou. Hodinky jsem nejen rychle spárovala s mobilním telefonem, ale také mě příjemně překvapil jejich vzhled. Ultraštíhlý design působí na drobné ruce elegantně a hmotnost 26 g na zápěstí ani nepostřehnete. S pocitem, že jsem konečně objevila chytré hodinky, které mé ruce sluší, jsem vyrazila vstříc dubajskému testování. 

Info ikona
Hodinky Huawei

Pro milovníky sportu i wellness 

Zatímco v Praze mrholilo, v Dubaji mě přivítaly sluneční paprsky a 37 stupňů. Ideální čas nazout běžecké boty a při běhu dubajskou marinou otestovat sportovní funkce chytrých hodinek. Tušila jsem, že hodinky budou při běhu skvělým parťákem, který dokonale měří uběhnuté kilometry i spálené kalorie. Rozhodně mě ale nenapadlo, že hodinky dokážou doporučit vhodné sportovní aktivity na základě mých tréninkových návyků, spotřebě kalorií a aktuálnímu počasí.  

Ani na noc jsem chytré hodinky z ruky nesundala. Namísto počítání oveček jsem s pomocí speciálního spánkového režimu spustila bílý šum, díky kterému jsem usnula jako miminko. Ráno na mě čekal kompletní monitoring spánku, ve kterém nechyběly údaje, jako je srdeční tep, dechová frekvence či SpO2. A protože můj spánek byl kvalitní, nezbývalo nic jiného, než vyskočit z postele, nasnídat se a prozkoumat historické části Dubaje.  

Přiznám se, že během bloudění v dubajských uličkách jsem téměř zapomněla, že mám chytré hodinky na ruce. O to příjemnější překvapení bylo, když jsem po návratu do hotelu zjistila, že mám v rámci každodenních aktivit uzavřený “kroužek” pohybu a stání. Zvládnu ještě dnes uzavřít kroužek cvičení? 

Jedny hodiny, nespočet funkcí 

Přiznávám, kroužek cvičení jsem druhý den v Dubaji neuzavřela. Zato jsem se během velkého Huawei eventu v nádherném hotelu Atlantis The Royal dozvěděla, co dalšího nové hodinky Huawei Watch Fit 3 zvládnou. Například jsem zjistila, že díky výdrži baterie lze hodinky používat až 10 dní bez nabíjení. Mile mě také překvapilo, že hodinky jsou voděodolné a bez problému fungují i během vysokých teplot. Večer jsme uzavřeli společnou večeří v restauraci Estiatorio Milos Dubai. Ano, mohla jsem si snězená jídla napsat do dietního deníku, který se ukrývá v chytrých hodinkách a počítá kalorie, ale nebyla jsem připravena čelit realitě. S dietou začínám až od zítřka!  

Info ikona
Huawei event

Rozloučení s Dubají, nikoliv s hodinkami 

Poslední den v Dubaji jsem využila k návštěvě vyhlídkové plošiny na nejvyšším mrakodrapu světa Burj Khalifa. Výhled na Dubaj byl doslova dechberoucí, což potvrdily i chytré hodinky, které zaznamenaly můj zvýšený tep. Zpátky do klidové zóny mě dostal až přímý kontakt se zemí a také návštěva kavárny, kde jsem si dopřála kávu a dezert. Během odpočinku jsem znovu prozkoumávala funkce chytrých hodinek, o kterých na včerejším eventu padla řeč. Do oka mi padla možnost monitoringu ženského cyklu, díky kterému si můžu zaznamenávat jakékoliv příznaky. Ideální způsob, jak lépe porozumět svému tělu a vědět, kdy se blíží menstruace či ovulace. 

Info ikona
Testování hodinek Huawei v Dubaji

Z Dubaje neodjíždím s prázdnou. Kromě nádherných vzpomínek a několika suvenýrů si odvážím také nového parťáka, který mi přirostl k srdci (nebo snad k zápěstí?). Těším se, až s hodinkami Huawei Watch Fit 3 vyrazím na první trénink do fitness centra, uzavřu všechny kroužky každodenní aktivity a začnu pravidelně monitorovat svůj spánek a cyklus. Samotnou třešničkou na dortu je, že díky hodinkám zvládnu vyřizovat také pracovní e-maily, sms zprávy nebo telefonovat. Zamilujete se do Huawei Watch Fit 3 i vy? 

Jak vypadalo testování hodinek Huawei v Dubaji
Měření