Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Mamince s láskou… Dárky, které potěší nejen v jejich speciální den

Info ikona
svátek matek

Den matek je výjimečná příležitost, jak mamince ukázat, že nám na ní skutečně záleží. Kolik z nás si v každodenním shonu práce, školek, kroužků a domácích úkolů našich potomků ani nevzpomene na to své vlastní mamince zavolat? Napravme to v jejich speciální den nejen naší pozorností, ale také dárečkem, který maminku skutečně potěší.

Promotion | 11. 05. 2024

Kdy se v roce 2024 slaví den matek a čím nahradit tradiční šeřík?

V letošním roce vychází svátek všech maminek na neděli 12. května. Šeříky už letos nejspíše na den matek odkvetou, ale to neznamená, že byste maminku přece jen nemohli potěšit květinou. Ale proč darovat takovou květinu, která za pár dní zvadne a zanechá po sobě pouze smutnou vzpomínku?

Ovocná kytice je nápaditý dárek v podobě čokoládových a ovocných kytic, které potěší nejen svým příjemným vzhledem, který skutečně připomíná barevnou kytici. Místo toho, aby ji však musela za pár dní vyhazovat, si na ni skutečně pochutná. Tyto originální květinové kytice představují kreativní alternativu k tradičním květinám a jistě zaujmou každou maminku, která ráda mlsá. Podívejte se na nabídku udělanou maminkám na míru.

Darujte skutečný klid české přírody

Maminky, které už se staly babičkami, to mají v dnešní době náročné. Do důchodu mají často ještě hodně daleko, ale únava je rok od roku silnější. K tomu nedostatek času na vnoučata… No však sami dobře víte, jak na tom naše maminky jsou. 

 

Ideálním dárkem pro maminku, která neví, kam dřív skočit, může být pobyt v přírodě. Interbohemia nabízí malebné chaty a chalupy k pronájmu a to po celé České republice. Mamince tak můžete vybrat víkendový pobyt v nejoblíbenějším kraji, kde si skutečně odpočine od každodenního shonu. Ať už sama, s partnerem, kamarádkou, nebo třeba s vnoučaty. 

 

Jen si představte svou maminku, jak si vychutnává ranní kávu na verandě s výhledem na lesy nebo vrcholky hor. Klidný čas v přírodě ocení každá milovnice opravdového klidu.

 

Info ikona
chalupa

Módní a stylové maminky potěšíte poukazem na módu

Má vaše maminka ráda nákupy a pravidelně vyhledává módní trendy? Elegantní šaty, kvalitní kabáty, stylové kabelky, ale také exkluzivní výběr spodního i sportovního oblečení je dárek, se kterým v takovém případě vedle nesáhnete. Zvlášť v případě, že sáhnete například po poukázce na dámské oblečení. Tak budete mít jistotu, že maminka skutečně dostane to, co si přeje a kromě nového kousku do šatníku si užije i samotný nákup a výběr. 

 

Ideální volba pro maminky, které chtějí být i jako babičky elegantní a chic!

Třešnička na dortu pro maminky s opravdu železnou trpělivostí

Přiznejme si to na rovinu. Některé děti jsou prostě zlobivější než jiné. Měla s vámi i vaše maminka naprosto svatou trpělivost a snášela vaše zlobení se železným klidem? Nebo prostě cítíte, že si ke svému speciálnímu dni zaslouží něco opravdu unikátního?

Využijte nabídky cestovní kanceláře Invia.cz a vemte maminku na společnou dovolenou. Z širokého výběru zájezdů si můžete vybrat od relaxačních pobytů až po dobrodružné cesty. Překvapte svou maminku výletem na exotické ostrovy nebo wellness víkendem v luxusním hotelu.

Ať už pro maminku vyberete cokoliv, je jasné, že pro ni bude den ve vaší společnosti naprosto nezapomenutelný.